TV DAV: Držíte v rukách koniec vášho režimu. Proroctvo zo seriálu 30 prípadov majora Zemana

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ze Západního Berlína se naší rozvědce ohlásí agent Stardust a žádá o schůzku. Na místo je vyslán Hradec a Zeman ho kryje. Hradec se při setkání se Stardustem (Hacklovou milenkou Bízovou) dozví o tajných seznamech, které má majitel baru White Lines Arnold Hackl ve svém trezoru. Jedná se o trojské koně, lidé na seznamu totiž mají být využiti pro sabotáž a špionáž v Československu. Hradec za dramatických okolností seznamy získá a přiveze do Prahy. Vyberáme najdôležitejšiu pasáž:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


11 thoughts on “TV DAV: Držíte v rukách koniec vášho režimu. Proroctvo zo seriálu 30 prípadov majora Zemana

 • 18. novembra 2019 at 6:42
  Permalink

  Maladci – nie prvé – ale dôležité pokusy predsa boli či začali po máji 1945, výraznejšie od leta 1947 – ako aj v roku 1968- a nehovoriac o rokoch 1985-1989…. 18.11.2019

  Reply
 • 18. novembra 2019 at 16:12
  Permalink

  S.Jozef Hrdlička a s. Jalal Suleiman v Banskej Bystrici na FB KSS!!!
  Také vynikajúce prejavy som už dávno nepočula!!!
  ČESŤ ich PRÁCI!!! BRAVÓÓÓ! Potlesk v stoji!!!

  OSOBNOSTI
  Najprv ich zatracujú,
  potom z nich maturujú.

  P.S. Tie zvony zvonili preto, aby sa ľudia zobudili?

  Reply
 • 18. novembra 2019 at 22:25
  Permalink

  A ešte som objavila v článku na FB VZDOR – strana práce video s prejavom s.Pirošíka, tiež bol VÝBORNÝ!!! O živote, zo života!!!
  Tak ma napadlo: Viete, prečo plávajú lososy proti prúdu?
  No predsa aby sa rozmnožili!
  Nie je nás veľa, ale JE NÁS ČORAZ VIAC, ĽAVIČIARI !!!

  P.S.Hovorí sa, že len mŕtva ryba pláva s prúdom.

  Reply
 • 19. novembra 2019 at 16:51
  Permalink

  No, zase sa musím vyjadriť k Blahovi.
  Všíma si a kritizuje „závažnú vec“ – nálepky na pomarančoch v sieti Tesco. Ale Tesco je aspoň akciová spoločnosť, ktoré platí v SR dane.
  Mimo pozornosti našej strany-vlády však zostávajú Kaufland a Lidl, ktoré sú v.o.s.-verejná obchodná spoločnosť, ktorá podľa našej legislatívy tu žiadne dane neplatí, zato spoločníci (samozrejme v Nemecku), si svoje zisky od nás berú.
  Ale to je len taká maličkosť, že? Nálepky sú dôležitešie.

  Reply
  • 19. novembra 2019 at 17:48
   Permalink

   Pán Juhár, Tesco sa spravodlivo delí o zisky so svojimi pracovníkmi /s predavačkami a i./?
   Tesco spieva o slobode svojich otrokov. O tom je Blahova kritika, nie o nálepkách.

   Reply
  • 19. novembra 2019 at 18:23
   Permalink

   Pane Juhár, příjemný večer Vám ode mne!

   Mě osobně žádné nálepky, jakož i politické doprovodné texty v Blahově článku nezajímají. Kromě jediné věci, závažné věci. Blaha píše toto: „My vďaka novembru nemusíme stáť v rade na pomaranče. Dnes síce namiesto pomaranča dostaneme nedozreté oranžové guľky s nulovou kvalitou, nastriekané nejakým sajrajtom, aby to spomalilo dozrievanie. … Za socializmu sme mali kubánske pomaranče, ktoré chutili ako reálne pomaranče a žiadne takéto odpady bez chuti.“

   Chápete, pane Juhár, tohle jsem měl na mysli. To já považuji za naprosto klíčové. Abych byl konkrétnější, přečtěte si toto:

   http://www.nasrestart.cz/z-cerne-kroniky/619-rakoviny-je-uz-skoro-jako-chripky-uvedomuji-si-i-bezni-lide-postihne-kazdeho-tretiho-cecha

   A ještě tohle si přečtěte, to je teprve závažné, a všichni k tomu mlčí:

   http://www.nasrestart.cz/z-cerne-kroniky/699-chemtrails-nad-prahou-cim-nas-ockovali-tentokrat

   Reply
   • 20. novembra 2019 at 11:34
    Permalink

    Pán Vašek,
    z doterajšej korešpondencie súdiac, my dvaja si rozumieme. Ja mám ale jeden problém, ja sa neviem zmieriť so zásadným rozporom, pokiaľ ide o Blahu. Je to rozpor medzi jeho rečami a skutkami, teda jeho prácou poslanca, jeho hlasovaním, prípadne legislatívnou činnosťou (nečinnosťou).
    Bohužiaľ, zdá sa mi, že jeho publikačno-internetová činnosť spôsobuje ujmu jeho obornosti v práci poslanca a nie je žiadna výnimka medzi ostatnými. Pre mňa je rozhodujúce, aby poslanci dali legislatíve takú podobu, aby nedochádzalo k úniku peňazí so Slovenska v dôsledku systémových defektov, ako je napr. neplatenie daní v súlade zo zákonom (spomínaný prípad, ale aj možnosť usídliť sa v daňových rajoch, „zisk“ zdravotných poisťovní atď…).
    Ak toto nedokážu v rámci svojej pracovnej náplne, tak potom nech sa nevybíjajú na blogoch, na to nie som zvedavý. Naša životná úroveň a stav spoločnosti vôbec sa nezlepší blogovaním poslancov.

    Reply
    • 20. novembra 2019 at 14:23
     Permalink

     Pane Juhár, plně s Vámi souhlasím.

     Jen jedno však doplním. Aby nedochádzalo k úniku peňazí zo Slovenska v dôsledku systémových defektov, jak jste správně uvedl, muselo by nejen Slovensko VYSTOUPIT Z EVROPSKÉ UNIE. Následující graf pro Slovensko není příznivý (SK na ose x), neboť pro rok 2018 říká toto:

     1) Příjmy necelých 100 miliónů eur (EU revenue)
     2) Výdaje necelých 2500 miliónů eur (EU expenditure)

     https://ec.europa.eu/budget/graphs/revenue_expediture.html

     Reply
     • 20. novembra 2019 at 18:54
      Permalink

      Pán Vašek áno,
      aj ekonóm Thomas Piketty vyčíslil, že čistý odliv financií zo SR do štátov Západu v EU je dvojnásobne vyšší než príjem a v prípade ČR dokonca štvornásobok. A tiež je pravda, že zásadné riešenie, tak povediac od koreňa, je vo vystúpení z EU.
      Ale aj pri súčasnom rozdelení kompetencií medzi Brusel a členské štáty je možné veľa napraviť, pretože aj Lisabonská zmluva dáva priestor riešiť veci v rámci kompetencií členských štátov. Prípadne je možné niektoré kompetencie dať do našej ústavy a tým sa vyhnúť princípu prednosti medzinárodných zmlúv pre zákonmi členských štátov (ČR tak zatiaľ celkom úspešne postupuje v oblasti držania zbraní občanmi).
      Bohužiaľ, naši politici, vrátane diskutovaného Blahu, ako keby žili v inom svete a zásadné veci ich netrápia…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *