TV DAV: Ľuboš Blaha bilancuje svoju činnosť na medzinárodnej pôde: Slniečkarsky Štrasburg mi chýbať nebude!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ľuboš Blaha: Bránil som Slovensko, keď na našu vlasť v zahraničí kydali gauneri ako Kiska. Bojoval som za našich ruských priateľov, keď do nich kopali ukrajinskí banderovci. Nakladal som Američanom, keď nám chceli v Rade Európy rozdávať pokyny. Viedol som našu delegáciu v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy niekoľko rokov. A poviem vám jedno – slniečkarsky Štrasburg mi chýbať nebude

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “TV DAV: Ľuboš Blaha bilancuje svoju činnosť na medzinárodnej pôde: Slniečkarsky Štrasburg mi chýbať nebude!

 • 1. februára 2020 at 14:23
  Permalink

  Krásna bilancia!!!
  A s tým dedom to bolo výborné!

  Reply
 • 1. februára 2020 at 15:38
  Permalink

  Konečne sa objavil ozajstný SLOVÁK !!! Kedy uvidíme ďalších?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *