Úvahy Jána Bošanského: Všetci máme rovnaké práva

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Fragmenty z myšlienok Jána Bošanského z OTV. Otroctvo je plné peňazí. Zotročujú hlavne peniaze. Kto je otrokom mamonu, to ani nie je človek. Chceli sme hovoriť aj o realite, pretože v bežnej TV nedávajú realitu. Ľudia sedia pred obrazovkou a sú z toho zničený. V USA majú 800 kanálov a pritom všetci sú zadĺžení a zaúverovaní. A už je to aj tu, ten krásny kapitalizmus. Prišlo to sem a nevieme čo s tým…

Ak mlčíte podporujete zločin. Strach je zlo a zlo priťahuje také isté zlo v tých istých frekvenciách. To je fyzikálne dokázané. Rovný rovného si hľadá, vrana k vrane sadá, to vieme tisícročia.

Kto čo robí, sebe robí. Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne.

Každý, kto bol panovník vedel, že musí mať pri sebe aj tých čo hovoria pravdu. Nosná téma je to, že všetci sme rovnakí ako sme sa narodili a máme všetky práva rovnaké.

Niekto má ale zlé cítenie, a niekto dobré. Potom sa to zladí a zlí idú so zlými a dobrý s dobrými. Ak robíte zlo, máte okolo seba zlých ľudí. Kto chce byť poctivý nejde medzi zlých. Radšej buďme dobre naladení na poctivosť a pravdivosť a nenechajme sa rozladiť.

Vesmír je celý vyvážený, a my si tu na Zemi nevieme vyvážiť naše vzťahy? Jeden rozkradne a druhý nemá nič. A pritom aj ten čo kradne je sám sebe tyranom a bojí sa, kedy to na neho príde.

30 rokov teroru, rozkrádania a vrážd už stačilo. Musíme byť kľudní, nemať stresy a povedať im pravdu.

Ján Bošanský pre OTV

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *