Uvidíte sami, že Sulík rozbije vládnu koalíciu hovorí v novom videu Robert Fico

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ex-premiér a predseda Smeru Robert Fico v najnovšom videu pripomenul, že bol to práve Richard Sulík, ktorý v minulosti povalil vládu Ivety Radičovej. Dnes si snaží získať popularitu na nenávisti voči Igorovi Matovičovi. Ficovi príde absurdné, že predstaviteľ vlády sa zúčastnil protestov proti hlavnej postave vlády, ktorej je sám súčasťou. Sulík podľa Fica takýmito nelojálnymi krokmi už čoskoro povalí vládu, domnieva sa Fico.

Pozrite viac vo videu nižšie.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Uvidíte sami, že Sulík rozbije vládnu koalíciu hovorí v novom videu Robert Fico

 • 20. októbra 2020 at 12:01
  Permalink

  Ja tú povesť poznám inak. Vládu 2010-2012 nerozbil Shulík ale doc.zRadičová spojením hlasovania o Eurovale s hlasovaním o dôvere vlády. Medzi slušnými ľuďmi sa tomu hovorí vydieranie, a snaha prinútiť druha o to, aby porušil svoju principiálnosť.

  To čo shulíci skúšajú dnes naozaj vyzerá na to, akoby už začali predvolebnú žatvu na nasledujúce voľby, a začali kanibalizovať celý pravicový liberálny priestor ( olajno, ps-spolu, žaludi, štartérova rodina,… ).

  Už som to tu písal, že k shulíkom sa ( pravicoví ) voliči utiekajú len vtedy, keď je so sk pravicou zle, pretože sa zdá, že program shulíkov je túmač aj pre nejedného pravicového knedlíka.

  Ak sa to „zle“ natiahne až do volieb, a shulíci získajú výraznú moc, potom neostáva nič iné , len myknúť plecami a zaťať zuby, nech si tí, čo ho volili vyskúšajú na vlastnej koži slasti rýdzeho, ne(z)riadeného kapitalizmu.

  Len neviem komu popriať veľa štastia – či nám, či im ?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *