V uliciach zúri liberálny extrémizmus. Ľuboš Blaha o násilí z réžie „tých slušných“

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Všimnite si ten dvojaký meter, pokiaľ ide o násilie. Slniečka sa tvária ako stelesnenie humanizmu a chvejú sa dojatím, keď hovoria o gejoch či migrantoch, tárajú o slobode, demokracii, tolerancii a tak… Ale keď ide o názorových oponentov, tak to riešia fackami, vyhrážkami, násilím a hejtom.

ÚTOK ČESKEJ LIBERÁLNEJ NOVINÁRKY KAVIAREŇ OSLAVUJE – SLNIEČKARSKE NÁSILIE JE VRAJ COOL!

Najnovší prípad z Česka je len špičkou ľadovca. Duševne zjavne nevyrovnaná novinárka Petra Procházková z tamojšieho Denníka N fyzicky zaútočila na novinára alternatívneho média Sputnik.

Najskôr po ňom nepríčetne vrieskala, že sa má hanbiť za svoje názory. A potom mu vyrazila z rúk mobil a udrela ho do tváre.

Slniečka po celej sieti robia z násilníčky hrdinku, ktorá vlastne svojou zlobou a násilím bojuje proti ruskej hybridnej vojne. Odrazu netreba zdôrazňovať, že násilím sa spory neriešia. Odrazu sa netreba chvieť dojatím z pravdy a lásky. Odrazu treba tlieskať fyzickým útokom – skvelé!

AJ SLOVENSKÍ LIBERÁLI ÚTOČIA – NAPOSLEDY VČERA V NOCI

U nás sa deje to isté. Nie tak dávno fyzicky napadli alternatívneho novinára na tlačovke Čaputovej. Nie tak dávno poslanec SaS Osuský fyzicky inzultoval človeka, ktorý vyjadril nesúhlas s jeho politikou.

Včera sa odohral prípad v prešovskom bare, kde napadli mladého ľavičiara Lukáša Perného – slniečka sa mu vyhrážali násilím, lebo vraj píše statusy Ľuboša Blahu.

Samo osebe je mimoriadne vtipné, že si niekto myslí, že moje statusy píše niekto iný – ale je tragické, že nejakí slniečkarski šialenci idú prenasledovať ľudí, ktorí majú iný názor a súhlasia s Blahovými postojmi. Hej, hej, lebo pravda, láska, sloboda a tolerancia.

NIE SME TO MY, KTO ŠÍRI NÁSILIE

Všimnite si ten kontrast. Kedy naposledy ste počuli, že by nejakí proruskí „extrémisti“ fyzicky napadli človeka, ktorý má liberálny názor? Kedy ľavičiari naháňali po uliciach neoliberálov? Kedy tí zlí Blahovci prefackávali svojich politických oponentov?

My používame jediné zbrane – argumenty. A nikdy by sme sa neznížili k násiliu.

SLNIEČKARI NEVEDIA ZNIESŤ INÝ NÁZOR

Zato druhá strana, slniečkari a liberáli, odkazujú verejnosti, že je správne niekoho fyzicky napadnúť, ak má iný názor – veď to je chvályhodné zbiť „extrémistu“ či „ruského agenta“.

Iba tým dokazujú, že oni sú tým skutočným extrémom. Liberálnym extrémom. Nevedia zniesť iný názor. Nevedia argumentovať. Nevedia prijať pluralitu v spoločnosti. Sú opakom všetkej tej slobody, demokracie a tolerancie, o ktorej tak oduševnene tárajú.

LIBERÁLNY EXTRÉM ČORAZ VIAC PRIPOMÍNA ESESÁKOV

Čoraz viac pripomínajú jednotky SA a neskôr SS, ktoré Hitlerovci posielali do ulíc, aby mlátili socialistov a oponentov. Hovorili o „židovskej“ hybridnej vojne, dnes hovoria o „ruskej“ hybridnej vojne.

Sú veľmi podobní esesákom. Ich život je násilím a nenávisťou.

Chcel by som vyjadriť solidaritu obetiam liberálneho fašizmu. Začína to mať epidemické rozmery a my to musíme zastaviť.

Slniečkarske SS sa stáva hrozbou pre Slovensko. Je čas sa im postaviť. So všetkou razanciou.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


6 thoughts on “V uliciach zúri liberálny extrémizmus. Ľuboš Blaha o násilí z réžie „tých slušných“

 • 24. novembra 2019 at 15:27
  Permalink

  PRÍŠERNÉ! Liberálny TEROR! To nie sú slniečka, to sú MRAKY! NEVOĽTE ICH!
  Mnohí nenávidia tyraniu iba preto, aby nastolili svoju vlastnú. /Platón/
  Nevoľte TYRANIU!!!

  Reply
 • 24. novembra 2019 at 15:55
  Permalink

  Prosím Vás, pozastavil sa tu vôbec niekto nad tým, kam naša súčasná – vraj postmoderná spoločnosť – dospela ?

  Nemyslím tým len to, že verejne , alebo do éteru je povolený len jediný správny (sveto)názor, ale aj to, akú „úroveň“ dosiahlo kultúrne násilie žien voči mužom, ktorého výsledkom v tomto prípade je násilie slovné a fyzické.

  Slniečkár si natáča mesiačkára, mesiačkár zase slniečkára. Medzi dvoch kohútikov sa pripletie slnečná kvočka, ktorá najprv mesiačkára slovne napadne, potom, bez ohľadu na možné materiálne škody, mu vyrazí telefón z ruky, a vzápätí mu vrámci dobrých dodávateľsko-odberateľských vzťahov lupne aj riadnu facku. A čo na to mesiačkár ? No statočne sa drží, snaživo stoicky, tak ako mu to dnešná kultúra žensko-mužských vzťahov káže, snáď pripravený prijať ešte jednu nežnú ženskú facku, ako správny genitalman západného strihu. Keby toto spravila za rovnakých okolností mne, tak jej takú spakruky natiahnem, že by ju na zemi rozmázlo dvakrát ako je dlhá !

  Tú facku mu strelila práve preto, lebo vedela, že jej ju nevráti – boli v spoločnosti, útočník žena – obeť muž, a náš „civilizačný okruh“ skrátka také niečo ako násilie muža voči žene nepripúšťa, ani keď ide o obranu, alebo opätovanie. Vrátenou fackou by sa vystavil opovrhnutiu spoločnosťou ( ktorá ním v čase facky aj tak už opovrhovala …:) ). Zaujímavé by bolo, ako by sa tá slnečná kvokna správala v inom „civilizačnom okruhu“, alebo v inom období – v stredoveku, v staroveku. Fyzické napadnutie muža ženou, a ešte k tomu na verejnosti by bolo tam či vtedy niečo nepredstaviteľné, a ženu by za to čakal prinajmenšom luxusný výprask, ak nie niečo horšie.

  Skrátka súčasný nihilizmus, mylne označovaný ako liberalizmus, alebo neo-liberalizmus, je charakteristický práve tým, že povoľuje predtým zakázané a zakazuje predtým dovolené. A dejiny nás učia, ako dopadli takéto „progresívne“ spoločnosti …

  Reply
 • 24. novembra 2019 at 23:45
  Permalink

  Toto je len ďalší dôkaz toho, že neoliberálnym slniečkárom vyhovuje oháňať sa demokraciou a slobodou slova len vtedy, keď sa im to hodí „do krámu“. Veď predsa podľa ústavy má každý právo vyjadriť svoj názor, teda aj ľavičiari a antikapitalisti.

  Neviem, ale ja by som sa nejakou neoliberálnou žubrienkou otĺkať rozhodne nenechal, ba naopak, s chuťou by som jej tú facku opätoval. No a Lukáš je, pevne verím, dostatočne silná osobnosť na to, aby si z takéhoto incidentu niečo robil. Svoju charakterovú slabosť a intoleranciu voči odlišnému názoru preukázali útočiaci agresívni slniečkári, nie on.

  To, že my ľavičiari prekážame toľkým indivíduám, je najlepším dôkazom toho, že sa nás očividne boja, čo môžeme chápať ako to najlepšie vyznamenanie.

  Reply
  • 25. novembra 2019 at 10:54
   Permalink

   Jaroslave, zdravím Vás.

   Ono to začíná fackami redaktorům proruského webu, popravami levic. a vlasten. představitelů to pak skončí. Dějiny se zopakují. Třídní boj nikdo nezrušil, ten jede postaru i nadále. Současnost bych hodnotil jako konec 20. let 20. století. Stojíme na prahu apokalyptické bank. krize (ta v letech 1929-1933 nebo v r. 2008 byla jen srandovní epizodou). Po ní nastoupí opravdová vláda FAŠISMU SE VŠÍM VŠUDY. Slovenský JUDr. Miroslav RADAČOVSKÝ leccos v EP už naznačil:

   http://www.nasrestart.cz/images/2019_11/2019_11_22__01.mp4

   Reply
 • 27. novembra 2019 at 16:01
  Permalink

  problém je v tom že JE ČAS POSTAVIŤ SA IM BEZ POUŽITIA NÁSILIA JE UŽ TENTAM…:
  PROTI HLÚPOSTI JE MOŽNÉ „BOJOVAŤ“ PREVENCIOU…:
  OD VÝCHOVY A VZDELANIA CEZ MÉDIÁ AŽ PO VYMÁHANIE SPRAVODLIVOSTI…
  ale to všetko už majú v svojej moci ANTI-LIBERÁLNI PSEUDO-DEMOKRATI…
  aj napriek tomu že politicky ešte moc celkom neprevzali…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *