VEĽKÉ VÍŤAZSTVO ĽAVICE: SLOVENSKÁ REPUBLIKA NEUZNÁVA GUAIDA!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Slovensko neuznalo nelegitímneho a nikým nevoleného „prezidenta“ Guaida.

Robert Fico: POKUS O LIKVIDÁCIU POLITICKÉHO REŽIMU

Hlavný dôvod, prečo je o Venezuelu taký záujem, je opäť ropa. Slovensko sa v podobných prípadoch musí jasne riadiť zásadou nezasahovania do vnútorných záležitostí danej krajiny a môžeme akurát tak podporiť politický dialóg vo Venezuele.

Ľuboš Blaha: VEĽKÉ VÍŤAZSTVO ĽAVICE: SLOVENSKO NEUZNÁ GUAIDA!
Milí priatelia, posledné dni prakticky nespím a od rána do večera riešim Venezuelu. Hľadal som podporu medzi poslancami a v strane Smer, v SNS, študoval podklady, precizoval argumentáciu. Dnes ráno som rokoval s ministrom Lajčákom. A po tomto šialenom tempe dnes konečne môžem potvrdiť, že Slovenská republika neuzná amerického nohsleda Guaida a zaujme k Venezuele neutrálny postoj, a teda nebude nasledovať väčšinový postoj EÚ a USA. Som na to neuveriteľne hrdý. Budeme si ctiť národnú suverenitu Venezuely a odmietneme akékoľvek vojenské riešenia. Toto sa mi podarilo vyrokovať a cítim obrovské zadosťučinenie, že Slovensko sa nepridá na stranu vojnových štváčov a porušiteľov medzinárodného práva.

MUCHAS GRACIAS, ROBERT FICO :-)
Pripájam video Roberta Fica, lídra Smeru, ktorý sa k Venezuele vyjadril pred chvíľou a podporil postoj, ktorý presadzujem aj ja – Slovensko nesmie zasahovať do vnútorných záležitostí Venezuely a musí odmietnuť druhý Irak. Za tento postoj som Robertovi Ficovi úprimne vďačný. Opäť potvrdil, že je ľavičiar, vlastenec a bojovník!

NEJDE O KAMARÁTSTVO, ALE POLITIKU
Ďakujem aj ministrovi Lajčákovi za korektný rozhovor, ktorý sme mali. Ani jeden z nás asi nemá chuť predstierať, že sme najlepší kamaráti. Áno, máme medzi sebou mnoho rozličných názorov na zahraničnú politiku a bolo to cítiť aj dnes na eurovýbore. Polemika však nebola osobná, ale vecná. Tak to má byť. A dôležité je, že sa minister vyjadril, že nemôže uznať Guaida bez politického mandátu a bude rešpektovať názor strany Smer. Toto je tou najdôležitejšou správou dňa. Večer ešte zavesím svoj príspevok, ktorý som mal dnes na výbore – nenechal som na amerických militaristoch nitku suchú. Ale v tejto chvíli – video Roberta Fica. Vypočujte si, stojí to za to. Klobúk dolu.

Komentáre

Slavomíra Kotrádyová, DAV DVA
Bravó, som na Vás hrdá!!! Pána Fica som si vždy hlboko vážila a odteraz si ho budem vážiť ešte viac!!! Ľahšie sa mi dýcha! Pokoj a mier dobrým ľuďom Venezuely!

Dagmar Gregorová, DAV DVA
Som hrdá na moju rodnú krajinu,že nie je mopslíkom USA a EÚ, že má svoj vlastný názor. A ďakujem pánom Ficovi a Blahovi za ich postoj! Som na vás hrdá páni! Ľudu Venezuely a prezidentovi Madurovi prajem veľa síl v boji s americkou Hydrou! Čestní ľudia celého sveta sú s vami!

David Diczhazy, DAV DVA
Som rád postojom Slovenska, ale aj prekvapený, že sa nepcháme do zadku svojim pánom ako väčšinou… kto vie, čo sa deje…

Jalal Suleiman, KSS
Je to víťazstvo zdravého rozumu. Víťazstvo anti-militarizmu. Víťazstvo nositeľov zvrchovanosti SR, ku ktorým patríme aj my komunisti, vlastenci a mierumilovní Slováci.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
19 thoughts on “VEĽKÉ VÍŤAZSTVO ĽAVICE: SLOVENSKÁ REPUBLIKA NEUZNÁVA GUAIDA!

 • 6. februára 2019 at 23:05
  Permalink

  Veľké víťazstvo ľudskej hlúposti ktoré nám tu predstavuje Fico s Dankom. Ale je dobré, aby občania vedeli aké hodnoty uznávajú.
  Nuž akurát pred pár hodinami prišla informácia že Venezuelská armáda zablokovala humanitárnu pomoc z Kolumbie.
  Ale čo už nejako podobne vznikol aj socialistický hladomor na Ukrajine.
  Ale to je predsa podľa týchto pánov pekné a dobré…
  .
  Človek by „zvracal“ z takej ľavicovej morálky.

  Reply
   • 6. februára 2019 at 23:22
    Permalink

    Slavomíra, neodpisujte mu. Je to troll. Zrejme nemá nič iné na práci. Napokon priznal, že nie je ľavičiar, tak načo sem vlastne vypisuje? Škodí, rozvracia diskusie, spamuje stránku. O nič iné mu nejde. Treba ho ignorovať.

    Reply
    • 6. februára 2019 at 23:25
     Permalink

     Treba ho ignorovať ?

     Treba ho zablokovať !

     Čo robíte ?

     Reply
     • 6. februára 2019 at 23:31
      Permalink

      Hen.
      Snáď sa nebojíte že jeden kritik Vám zrúti Váš svet, ktorý zjavne nefunguje. To by ste sa teda zhodili:)

    • 6. februára 2019 at 23:30
     Permalink

     Pán Perný nie som žiadny troll. Nie som politik ani člen žiadnej strany. Podpisujem sa vlastným občianskym menom.
     A čože ste to povedali? Citujem Vás:
     „Som hrdý na to, že Slovensko rešpektuje demokraticky zvoleného prezidenta Bolívarovskej republiky Venezuela, Nicolasa Madura. Tento krát sme sa zachovali ako skutočne suverénna krajina. Tento moment vojde do histórie.“
     .
     Ale treba to preložiť. Vy ste hrdý na to, že Venezuela je na pokraji humanitárnej katastrofy a hladomoru. Je to veľké víťazstvo Vašej socialistickej myšlienky podobne, ako bol aj hladomor na Ukrajine. Ale máte pravdu. Voliči Venezuely si zaslúžia ochutnať ovocie svojej voľby. Aj keď Maduro vyhral podvodom a podvádza.

     Reply
 • 6. februára 2019 at 23:12
  Permalink

  Bravó, som na Vás hrdá!!!
  Pána Fica som si vždy hlboko vážila a odteraz si ho budem vážiť ešte viac!!!
  Ľahšie sa mi dýcha!
  Pokoj a mier dobrým ľuďom Venezuely!

  Reply
  • 6. februára 2019 at 23:24
   Permalink

   Veru. Pokoj a mier ľuďom Venezuely a tiež pokoj pri hladovaní a umieraní.
   Ale faktom je, že si to asi zaslúžia. Veď keď niekto verí v perpetum mobile a zvolí si ho ako ekonomický model, musí byť za to aj zodpovedný.
   Tí čo nevolili tohto chumaja a zločinca už odchádzajú kam sa dá. A tí ostatní.. no asi sa im páči hladovať.
   Bravó súdržka Slavomíra. Takto vyzerá víťazstvo socializmu. Radšej umrieť hladom, ako žiť v blahobyte a kapitalizme. Bravó…

   Reply
 • 7. februára 2019 at 8:24
  Permalink

  Som rad postojom Slovenska, ale aj prekvapeny, ze sa nepchame do zadku svojim panom ako vacsinou…kto vie co sa deje…

  Reply
  • 7. februára 2019 at 9:18
   Permalink

   …deje sa to, že je pred voľbami – a ak si si to ešte nevšimol, tak Smer-asociálna demokracia, vždy pred voľbami natáča kormidlo doľava a voliči mu to znova a znova zožerú – veď menšie zlo ….

   Ak by sme tu mali schopnú politickú ľavicu, roznesie SD na kopytách kritikou zľava a nastaví zrkadlo v ktorom sa ukáže rozdiel medzi rečami a skutkami a medzi stranou veľkokapitálu a stranou ľudu.

   Keby sme mali schopnú politickú ľavicu ….

   Reply
  • 7. februára 2019 at 10:01
   Permalink

   Pekné, že mažeš moje príspevky, a Jankechove nechávaš. Pekné.

   Reply
   • 7. februára 2019 at 13:22
    Permalink

    nic nemazem…ta klud. na rozdiel od vacsiny tu priptomnych musim pracovat a nemam cas tu sledovat kto co pise a furt schvalovat komentare…

    Reply
  • 7. februára 2019 at 17:17
   Permalink

   Pán Diczházy.
   My máme aj nejakých pánov ktorým sa strkáme do zadku?
   Jediný kto sa strkal do Putinovho zadku je podvodník PLGR Danko Ctrlc.Ctrls.

   Reply
 • 7. februára 2019 at 11:07
  Permalink

  K článku: Počkajme ešte dnes…lebo: …a príde teta Merkelová, vyšticuje chlapcov zo Smeru, niektorí pustia do nohavíc od strachu…a bude po vzbure. Z hľadiska Bruselu a jeho medzinárodnej politiky je neuznanie Guaida „vzburou“ a Pellegrini sa už v tejto chvíli obáva trestu…ale inak: dobrý pokus!

  Reply
  • 8. februára 2019 at 20:39
   Permalink

   Doplním vlastný príspevok: Som rád že som sa mýlil a naši politici „nezrazili opätky“ pred Frau Merkel. Bolo málo informácií, nevedel som že tu budú všetci premiéri z V4 a to bolo potom o niečom inom. A klobúk dolu nad razantným postojom Roberta Fica čo sa týka uznania Guaidóa…a čo sa týka skutočnej situácie vo Venezuele – vy mladí to neviete, ale k nám prichádzali západní študenti cez AIESEC na výmenné stáže v rokoch 1976-1978 tiež so zvedavosťou …očakávali tu hladomor, počuli z domácich médií, že „iba komunisti“ môžu nakupovať v potravinách, hľadali tie ruské tanky na križovatkách…už vtedy to bolo masmediálne masírovanie…teraz to vidíme na nových príkladoch…

   Reply
 • 7. februára 2019 at 18:03
  Permalink

  Pán Fico, pán Blaha, som rád, že má Slovensko takýchto politikov.

  Reply
 • 8. februára 2019 at 13:31
  Permalink

  Veľmi oceňujem pozíciu SR , konanie Ľ. Blahu, vystúpenie R. Fica a najmä spôsob, akým korigovali kroky ministra zahraničia.

  Reply
  • 8. februára 2019 at 14:16
   Permalink

   Včera bol v správach manželský pár z Venezuely, ktorý ušiel do Čiech.

   Tvrdil, že posledné prezidentské voľby vo Venezuele neboli riadne, pretože údajne mestské obyvateľstvo ( mestá ) nemohlo hlasovať.

   Toto treba preveriť – pokiaľ by to tak boli by to „divné“ voľby, a prezidentské právo Madura spochybnené.

   Reply
   • 9. februára 2019 at 11:21
    Permalink

    Mediálna kampaň sa nezastaví pred ničím a vždy sa nájdu ochotní svedkovia, ktorí za peniaze dosvedčia, čo je potrebné…
    Prečo tieto správy nevyšli hneď po voľbách v máji?
    Celé roky média vedú proti Madurovi špinavú kampaň, na koho pokyn asi?
    Čo sa stalo ľavicovému kandidátovi v Brazílii?
    Čo sa deje v Nikaragui?
    USA v Sýrii tvrdo narazili, teraz sa snažia napadnúť Venezuelu. Trump to jasne oznámil v svojom prejave na VZ OSN, vlani v septembri. Média si z jeho vystúpenia zámerne robili posmech, ale len potvrdil plány USA, ovládnuť svet a urobiť z USA najsilnejšiu mocenskú veľmoc na svete… Za každú cenu… Aj za cenu zabíjania nevinných ľudí…

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *