VIDEO: František Ringo Čech a vzbura proti politickej korektnosti na Xaver live

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


(Anti-ceny) získavam celý život. O niečom to svedčí. Svedčí to o tom, že ich sereš! Tých priemerných bezvýznamných štveš, že sa odlišuješ svojou kvalitou a to sa v Čechách trestá.
Ringo Čech v reakcii na anti-ocenenie, ktoré udelila „kavárna“ Xaverovi Veselému

František Ringo Čech, český bubeník, spevák, textár, herec, komik, moderátor, politik, publicista, scenárista, dramatik, naivný maliar a spisovateľ, nositeľ Medialy za zásluhy a Luboš Xaver Veselý, český novinár, spisovateľ, moderátor, herec, youtuber a bývalý hudobník, nositeľ Ceny E. E. Kischa a tzv. anticeny Zlatý citrón, ktorú udeľuje pražská kaviareň ľuďom, ktorí si dovolia myslieť vlastnou hlavou. Dvaja politicky nekorektní a úprimní ľudia v dobe pretvárky, farizejstva, dvojaký metrov, pokrytectva a politickej korektnosti. Toto video musíte vidieť! Humor cez slzy od komentátora šialenej doby, v ktorej žijeme!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “VIDEO: František Ringo Čech a vzbura proti politickej korektnosti na Xaver live

 • 18. mája 2020 at 12:37
  Permalink

  Tiež trčia Putinovi z análneho otvoru, keď ich dav dva tak miluje?

  Reply
  • 18. mája 2020 at 14:50
   Permalink

   Prosím, nenechávajte tu za sebou zvratky, upracte si po sebe.

   Reply
 • 23. mája 2020 at 8:46
  Permalink

  nejnechutnější českej šosák a předrevoluční oportunista a lhář, kterej drží v ruce pero, ale nepodepsal.. Nechápu, kterou z „alternativ proti kapitalismu“ tyhle dva představujou..

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *