VIDEO: Odvrátená strana slobody – dôsledky ekonomickej kolonizácie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Vianoce skončili a s nimi aj srdcervúce reportáže komerčných televízii o tom, ako im na bezdomovcom záleží… Ako je to v skutočnosti s liberálnou demokraciou? Aké sú dôsledky liberalizácie a ekonomickej trasnformácie, ktorá prebehla po roku 1989 na Slovensku dokumentujú nasledujúce videá Jána Bošanského z Občianskej televízie.

…toto je realita najbohatšieho a najliberálnejšieho mesta na Slovensku…

…psychické poruchy sú bežným dôsledkom sociálnej situácie…

???? ?? „S transatlantickým partnerstvom na večné veky a nikdy inak. Nech žije NATO, liberalizmus, západný model civilizácie a voľný trh.“

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “VIDEO: Odvrátená strana slobody – dôsledky ekonomickej kolonizácie

  • 22. februára 2018 at 15:57
    Permalink

    Zle sa pozerá na ľahostajnosť okoloidúcich. Nie sú slepí ani hluchí, slepé a hluché majú srdcia, zdevastované pravicovou propagandou. Dobrá práca! Myslím tým videá!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *