Vladimír Manda a Richard Sťahel diskutovali v RTVS o slobode a vlastníctve

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Filozofi Richard Sťahel, Vladimír Manda a Tomáš Pružinec vystúpili v relácii radia Devín, Symposium. Záznam z relácie si môžete vypočuť na nasledujúcom linku: https://www.rtvs.sk/radio/archiv/11260/933395

Symposionom nazývali Starí Gréci priateľské posedenie pri vínku, počas ktorého viedli duchaplné rozhovory na danú tému… Neskôr sa popíjanie stalo iba fiktívnou kulisou dialógu, ktorý sa ako literárny žáner úspešne rozvíjal ďalej… A pretože na vínko vás pozvať nemôžeme, popíjanie zostane fiktívnou kulisou i v našich diskusných reláciách, v ktorých sa budeme venovať otázkam ľudského bytia a problémom, čo ho sprevádzajú…
Cyklus Symposion pripravuje Mária Michalková.“

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Vladimír Manda a Richard Sťahel diskutovali v RTVS o slobode a vlastníctve

  • 31. mája 2018 at 22:16
    Permalink

    Zdravím v poslední májový večer.

    Chtěl jsem pozdravit neznámého tvůrce oné fantastické kompozice pohledu ze Skalnatého plesa na Popradskou kotlinu – je vynikající. ) A ta choreografka do toho výborně zapadá. ) Doslova jako pohled do paralelního Vesmíru, fakt dobré, takže gratuluji. )

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *