Výzva The Venus Project Global: Hľadáme ľudí na právne poradenstvo, úpravy textu a grafiku

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Právne poradenstvo

Ohľadom práce v rámci právneho a peňažného sveta, Projekt Venus musí zabezpečiť, aby bola v súlade so všetkými príslušnými zákonmi a mohol chrániť seba, ako aj prijímať najvhodnejšie rozhodnutia o svojom duševnom vlastníctve a o budúcom vývoji.

Hľadáme dobrovoľníckych právnických profesionálov s príslušnými právnymi pracovnými skúsenosťami, ktorí by chceli pomôcť Projektu Venus s týmito dôležitými aspektmi sociálneho smerovania. Potrebujeme tiež profesionálne poradenstvo od tých, ktorí sú oboznámení s praktikami neziskových organizácií.

Ak chcete pomôcť s právnym poradenstvom, kontaktujte nás na adrese legal_consulting@thevenusproject.com

 

Úprava textu v angličtine

Redakčný tím sa snaží zabezpečiť, aby textový obsah vo všetkých materiáloch, ktoré produkuje Projekt Venus, bol gramaticky správny a jasným spôsobom doručil posolstvo.

Tím potrebuje ľudí s veľmi dobrou znalosťou anglického jazyka a skúsenosťou s korektúrou anglických textov.

Ak vás toto popisuje a chcete pomôcť, postupujte podľa pokynov na tejto stránke.

https://www.thevenusproject.com/quiz/

Grafiky

Grafické oddelenie potrebuje ľudí so skúsenosťami v oblasti grafického dizajnu a ilustrácie s použitím profesionálnych nástrojov – najmä aplikácií Photoshop a Gimp. Tiež vítame tých, ktorí prinášajú nové grafické nápady, ktoré pomáhajú vyjadriť hodnoty a návrhy Projektu Venus.

Náš súčasný proces zabezpečovania kvality pomocou nástroja Trello umožňuje spoluprácu medzi grafickými dizajnérmi a redaktormi, kde všetci môžu navrhnúť spôsoby, ako efektívnejšie vytvárať grafiku, publikovať na našej webovej stránke a šíriť cez sociálne médiá.

Ak sa chcete pripojiť k tímu, postupujte podľa pokynov na tejto stránke.

https://www.thevenusproject.com/quiz/

Zdroje: https://www.thevenusproject.com/become-a-volunteer/legal-consulting/

https://www.thevenusproject.com/become-a-volunteer/graphics/

https://www.thevenusproject.com/become-a-volunteer/english-text-editing/

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *