Zaujímavý podcast OZ Pracujúca chudoba: Sulík sa v 2. kilečku rozhodol brutálne poškodiť zamestnancov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Zdroj: Youtube OZ Pracujúca chudoba

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Zaujímavý podcast OZ Pracujúca chudoba: Sulík sa v 2. kilečku rozhodol brutálne poškodiť zamestnancov

  • 16. decembra 2020 at 14:01
    Permalink

    Nemám žiadne pochybnosti o Sulíkových zámeroch. Likvidácia odborov, zákonníka práce, dôchodkového systému, zdravotného poistenia. jeho modla je suprhrubá mzda, ktorá v praxi znemená :
    Zamestnávateľ dá zamestnancovi viac peňazí, ale zamestnanec bude povinný si vypočítať odvody a dane. Zamestnávateľ ušetrí za účtovníčky, ktoré si budú musieť zaplatiť zamestnanci, lebo sami si to sotva budú vedieť vypočítať. V praxi by to ale dopadlo tak, že zo 100 zamestnancov 90 minie všetko, lebo ani netušia, že majú niečo odviesť a zo zvyšných 10 sa na to 5 vykašle. Výsledok bude, že do mesiaca sa položí sociálna poisťovňa (nevyplatí dôchodky a sociálky a i.) do troch zdravotný systém a do pol roka štát

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *