Závažné podozrenie o nátlaku prokurátorov na vyšetrovateľa NAKA!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ak sa podnet prokurátorky Krajskej prokurátorky Bratislava, JUDr. Kataríny Kučerkovej potvrdí, pôjde o škandál obrovských rozmerov!

Na piatkovej tlačovej konferencii Roberta Fica (SMER-SD) bol spomenutý podnet prokurátorky Krajskej prokuratúry Bratislava JUDr. Kataríny Kučerkovej, ktorý adresovala Generálnej prokuratúre SR.

V podnete sa píše o nátlaku prokurátorov Úradu špeciálnej prokuratúry JUDr. Ondreja Repu a JUDr. Michala Šúreka na vyšetrovateľa Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Ing. Mariána Kučerku.

My ho prinášame v plnom znení a téme sa ešte budeme venovať:

Zdroj: www.strana-smer.sk

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Závažné podozrenie o nátlaku prokurátorov na vyšetrovateľa NAKA!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *