Zuzana Plevíková: Toto robí vláda Slovenska – potápajúci sa Titanic

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Jaroslav Naď je sklamaný z prezidentky, pretože si myslel, že sú na jednej lodi. Na akej lodi? To že oni zo Slovenskej republiky robia Titanic si asi nevšimli a tým ľadovcom sú pritom oni sami. Ľudia sa chcú chytiť záchranných kolies ale nie sú po ruke. Všetky zobrali a poporade ich ničia. Šliapu po ústave a zákonoch. Nepočúvajú iných odborníkov. Nekomunikujú. Zdravotníctvo zlyháva, dobrovoľníkov je nedostatok. Samosprávy to nezvládajú, testy sú nespoľahlivé. Môžeš byť pozitívny, aj keď si negatívny a môžeš byť negatívny, aj keď si pozitívny. Zamestnávatelia prikazujú, že každý musí prejsť testom, aj keď to je dobrovoľné. O akej dobrovoľnosti to tu hovoríme?

Potápa sa nám tu ekonomika, zdravotníctvo a ako si pri nich všímam, aj zdravý rozum. Všetko je vychaosené úplne na maximum, nikto poriadne nevie čo má robiť a čo bude vlastne potom, aké sú vyhliadky do budúcnosti. Viete čo bude potom? Následne ako nás vystresujú každého jedného, dajú úplny lockdown.

Do toho všetkého I. Matovič ako premiér, ktorý by mal byť rázny vodca je uplakaný chlapček, pretože ho nikto nemá rád. Sťažuje sa ako sú všetci na neho zlý a pred národom povie, že on vlastne ani nechce a nechcel byť premiér. To je teda kapitán, čo sa chytil kormidla. ??‍

Zuzana Plevíková na sociálnej sieti

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Zuzana Plevíková: Toto robí vláda Slovenska – potápajúci sa Titanic

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *