6 poslancov, ktorí nezastupujú takmer nikoho s jednou aktivistkou, ktorá zastupuje 10,9%

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Tak táto fotka z parlamentu perfektne ilustruje úbohosť celej tejto vládnej koalície.

1. Šesť poslancov, ktorí na Slovensku nezastupujú takmer nikoho, sa stretlo s bieloruskou aktivistkou Sviatlanou Cichanovskou, ktorá nezastupuje absolútne nikoho. (teda pomer 10,9 % voči 80,08 % pozn. red.)

2. Cichanovskej sa zrejme nepochválili, že väčšina z nich zastupuje trojpercentnú stranu Za ľudí, ktorú založil daňový podvodník a vzor popradskej mafie.

3. Zrejme sa jej nepochválili, že Ondrej Dostál v minulosti pôsobil ako náruživý komunistický zväzáčik, ktorý vypisoval budovateľské články do marxisticko-leninských časopisov.

4. Mladý Šeliga sa určite chvastal, že aj on tu na Slovensku organizoval majdan – rovnako ako Cichanovská v Bielorusku. A rovnako aj jemu výdatne pomáhali americké mimovládky. Určite si so Sviatlanou rozumeli – majú tých istých pánov.

5. Ale zrejme sa Šeliga nepochválil, ako celý majdan odvolal len kvôli tomu, aby sa dostal na kandidátku Andreja Kisku, ktorý sa rozhodol, že vstúpi do straníckej politiky a potreboval iný timing. Už v takom mladom veku a úplný Judáš. To keby Sviatlana vedela.

6. Ale čo tam po princípoch. Dnes si mladý kariérista robí fotečky s vyfabrikovanou celebritkou Cichanovskou. A na stretko zobral aj svoju priateľku – do rodinného albumu si zaknihujú kuriozitku, púťovú atrakciu, ktorá teraz behá po celej Európe. Lacné. A nevkusné.

7. Ja len, že asi najvýstižnejší moment na fotke sú masky Dostála a Osuského. Ich úmyslom zjavne bolo nasadiť si symbol bieloruského fašizmu, ktorý počas vojny používali kolaboranti s nacistickým Nemeckom.

8. Ale neželaným výsledkom je, že to vyzerá akoby sa vedľa Cichanovskej škerili dvaja klauni s červenými úsmevmi. A presne toto sa dnes okolo Cichanovskej dialo. Cirkus. Fraška. Trápna šou. A nehanebný útok na národnú suverenitu Bieloruska, ktorý si od nás tento priateľský národ nezaslúži.

9. Namiesto toho, aby od rána do večera prijímali lekárov, učiteľov, odborárov či priemyselníkov a radili sa s nimi, čo robiť na záchranu slovenskej ekonomiky, najvyšší ústavní činitelia a vládni poslanci tu obletujú bieloruskú „šeligu“. Je to facka všetkým Slovákom.

10. Osobitne je mi ľúto toho Jozefa Miloslava Hurbana za nimi. Keby bol živý, tak určite zatvorí oči – aby sa nemusel na tú frašku pozerať. Aby nemusel vidieť, ako slovenská vláda asistuje západným mocnostiam v kolonizácii malého slovanského národa.
#TikhanovskayaGoHome

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “6 poslancov, ktorí nezastupujú takmer nikoho s jednou aktivistkou, ktorá zastupuje 10,9%

  • 9. októbra 2020 at 17:43
    Permalink

    V Rusku uznali ako Slovenskeho prezidenta Martina Dana!!!:)))

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *