Admin satirickej stránky naložil mladému SaSkárovi, ktorý sa vysmieval z družstevníctva a potravinovej sebestačnosti

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Admin satirickej stránky Nehanebné boľševické meme naložil mladému „progresívnemu“ neoliberálovi.

Na stránke Slovaks of Late Capitalism pribudla fotografia s chlapíkom, ktorý mal na rúšku onen zakázaný symbol (kosák s kladivom), pričom rúško nepokrývalo nos. Mladý Sulíkov mopslík a SASkár Daniel Kravec si chcel rypnúť a sarkasticky poznamenal:

Prosím, vyložiť z košíka všetky potraviny nevypestované a nevyprodukované miestnym JRD… nebude si predsa súdruh kupovať hnusné kontaminované západné jedy z fašistických nadnárodných koncernov! :-)

Kravec avšak nečakal reakciu, ktorou ho argumentačne rozdrtil admin stránky Nehanebné boľševické meme:

Ja som myslel že to v pohode. Lebo vieš, keď majú kinderkapitalisti väčšinu vecí zo zlej komunistickej Číny, chodia po komunistických cestách a železniciach, užívajú komunistické elektrárne, školy, paneláky, škôlky, nemocnice, kultúrne domy.

Kravec je mimoriadne snaživý a angažovaný „liberálny sväzák“. Ťažko angažovaný antikomunista z Trnavy s Havlom na svojej úvodnej fotke, ktorý sa samozrejme snaží byť strášne vtipný.

Nuž, tak preto chcete zatvárať Ľuboša Blahu, lebo máme taký vysoký level slobody, však?

Ku Kravcovým kamarátom patria aj postavičky ako známy inkvizítor a udavač Sybila či Kiskov hlavný cenzor Šeliga. Ako sa hovorí, parta hic!

Ale aby sme mu toľko nekrivdili, je aspoň talentovaný hudobník. Mohol pri tej muzike zostať.

Čiže, táto Pinochetovská mládež nám chce vládnuť…

Na záver ešte jeden citát mladého SaSkára zo sociálnej siete k otázke exekúcií:

Kto nútil ľudí brať si hypotéky a pôžičky? Kiska? Dzurinda? Tieto prípady poznám a vôbec nejde o ľudí, ktorí svedomito splácajú svoje byty a domy tak, ako kdekoľvek inde na západe, ľudia na ulici si pokupovali väčšinou telefóny, autá, dovolenky, televízory a podobné srandičky, aby ukázali susedstvu, že my na to predsa máme (čo je vlastne hlavná črta socializmu, či?). Dlh prekrývať dlhom.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *