Ešte stále môžete poukázať 2% z dane pre OZ DAV DVA

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ak ste sa rozhodli podporiť naše občianske združenie poukázaním svojích 2% z dane v prospech OZ DAV DVA, ešte stále tak môžete urobiť.

V súvislosti s ukončením núdzového stavu pripomíname, že stále nie je pevne určený termín na podanie tlačiva k poukazovaniu 2% z daní za rok 2019. Platí, že zamestnanci môžu poukázať 2% z daní až do konca druhého mesiaca, ktorý pôjde po mesiaci, v ktorom sa skončí na Slovensku pandémia. Pre 2% v daňovom priznaní platí termín koniec nasledujúceho mesiaca po skončení pandémie.

Za vyzbierané finančné prostriedky budeme ďalej organizovať nasledujúce činnosti:

 • Prevádzka komunitnej knižnice DAV DVA
 • Vydávanie tlačeného časopisu DAV DVA
 • Prevádzka webu davdva.sk
 • Nahrávanie diskusnej relácie HLAS DAVU!
 • Organizovanie konferencií, besied, diskusií
 • Premietanie filmov
 • ďalšie aktivity podľa potreby…

Viac informácií na nasledujúcom odkaze: https://davdva.sk/2-z-dane/

Ďakujeme za podporu!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ešte stále môžete poukázať 2% z dane pre OZ DAV DVA

 • 21. marca 2020 at 13:43
  Permalink

  No vážení ľavičiari. Už ste poslali alebo pošlete 2 % z vašej dane pre Davistov? Nepomôžete darmožráčom, ale tým čo niečo aj robia. Dúfam , že nie ste všetci dôchodcovia.

  Reply
  • 18. septembra 2020 at 15:51
   Permalink

   Ani „darmožráčom“ z davdva nepošleme. Radšej dáme na detskú onkológiu. „Darmožráči“ z davdva čo sú proti odluke cirkvi od štátu a propagujú takých pomätencov ako Baránek (ktorý tvrdí že média na Slovensku sú orientované doľava), tí nech oslovia (pravicových) konzervatívcov. To je v súčastnosti ich cieľová skupina, nie ľavičiari.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *