Blaha: Kiska robí zo Slovenska hororový „hostel“

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

V slávnostný deň, keď si pripomíname nášho národného velikána Milana Rastislava Štefánika, ktorý šíril dobré meno Slovákov po celom svete, mal prezident Kiska potrebu uverejniť v nemeckom časopise Die Welt rozhovor, kde Slovensko opätovne označuje za „mafiánsky štát“.

ŠTEFÁNIK BRÁNIL SLOVENSKO, KISKA NAŇHO V ZAHRANIČÍ KYDÁ

Väčší kontrast si už ani neviem predstaviť: zatiaľ čo Štefánik hrdinsky bojoval za naše národné sebaurčenie a v zahraničí vykresľoval Slovákov v tom najlepšom svetle, Kiska na Slovensko kydá ako semrák pred šenkom po siedmej krabici čúča.

Preboha, čo to je za človeka! Prečo takto ubližuje Slovensku?!

KISKA ROBÍ ZO SLOVENSKA HOROROVÝ „HOSTEL“

Kiska pre Die Welt povedal toto: „Talianska mafia mala úzke väzby na Ficovu vládu.“

Len pre poriadok: bežný Nemec si po prečítaní týchto slov predstaví, že Fico tu s Cosa Nostrou vraždí ľudí ako v mafiánskych filmoch a pomaly sa bude báť zájsť na Slovensko, aby ho tu náhodou nejakí gangstri nepostrieľali.

Úplne logická reakcia čitateľov Die Welt bude: Slowakei, nein, vielen Dank. Toto je to, čo ste chceli dosiahnuť, vážený pán prezident? Aby sa sem ľudia zo zahraničia báli chodiť, aby nedopadli ako v americkom horore Hostel?

MAFIÁN KRIČÍ – CHYŤTE MAFIÁNA

V skutočnosti „úzkymi väzbami“ na taliansku mafiu Kiska iba zneužil skutočnosť, že úradníčka na Úrade vlády desať rokov dozadu randila s talianskym podnikateľom, ktorého o desať rokov neskôr obvinili v Taliansku z ekonomickej trestnej činnosti. Čiže úplná blbosť!

Ale to Nemec nevie – ten len číta, že prezident Slovenska o vlastnom štáte hovorí, že je mafiánsky štát. To je reputačný masaker pre Slovensko.

Len preto, aby si politicky kopol do Fica, ktorého chorobne nenávidí, Kiska v zahraničí ohovára Slovensko. Haló, a toto všetko hovorí človek, ktorý čelí podozreniam, že je napojený na pozemkovú mafiu.

Nemôžem tomu uveriť. Pozemkový a daňový podvodník Kiska v Nemecku vykresľuje Slovensko ako Mordor, kde vládne mafia. Prosím pekne – prezident Slovenskej republiky s ambíciou „prevziať moc“.

TO JE NA TRESTNÉ OZNÁMENIE

Keby Kisku nechránila prezidentská imunita, som si istý, že by naňho za tento útok na Slovensko išla séria trestných oznámení, Pretože takto kopať do vlasti a takto nehorázne klamať – to je na basu, človeče!

Ešte pár mesiacov a už si budeš musieť dávať väčší pozor na ústa, Kiska, lebo ten hejt, čo púšťaš na Slovákov, môže mať trestnoprávne následky.

„KUCIAK MUSEL ZOMRIEŤ“ – TO JE PRIZNANIE?

Hlavne ak uvážime ďalšie Kiskove slová pre Die Welt: „Ján Kuciak musel zomrieť, aby sa niečo stalo.“

Preboha, to máme chápať ako priznanie!? Že nevinný novinár musel byť popravený, aby tu nejaké upotené prachaté proamerické monštrum mohlo „prevziať moc“?! Kuciak musel zomrieť, aby tu niekto mohol vytvoriť davovú psychózu a pokúsil sa o štátny prevrat? Kuciak musel zomrieť, aby tu liberáli mohli urobiť majdan?

Krátko po vražde hovoril Matovič o „milľníku, ktorý sme dosiahli touto vraždou“. Prekecol sa?

Dnes Kiska hovorí o tom, že „Kuciak musel zomrieť, aby sa niečo stalo“.

ŠTEFÁNIK SA Z KISKU V HROBE OBRACIA

Toto nie sú nevinné prerieknutia. Toto sú neuveriteľne závažné tvrdenia. Som presvedčený, že Kiska vie o vražde Kuciaka viac, než predstiera. A keď hovorí o prepojeniach s mafiou, je prvý, kto má čo vysvetľovať.

V čase, kedy Slovensko oslavuje M. R. Štefánika, národného hrdinu, je kopanie do vlastného štátu zo strany prezidenta v nemeckej tlači jednou ohromujúcou nechutnosťou.

Hanbím sa zaňho. Neuveriteľne sa zaňho hanbím. A vôbec sa nečudujem ľuďom, ktorí ho dnes na Bradle vypískali. Ten človek je najväčšou hanbou Slovenska.

A Štefánik sa musí obracať v hrobe z toho, že takéto niečo je slovenským prezidentom.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Blaha: Kiska robí zo Slovenska hororový „hostel“

 • 5. mája 2019 at 20:48
  Permalink

  „Ján Kuciak musel zomrieť, aby sa niečo stalo.“
  Toto naozaj povedal? Úplne jednoznačne je to prerieknutie. Jemu sa to pozadie vraždy naháňa v hlave, možno má výčitky svedomia, lebo tomu možno mohol zabrániť. Tá veta je odrazom toho, čo sa mu deje v hlave.
  Napokon, čo sa takého stalo? Čaputová vyhrala prezidentské voľby a smeru klesajú preferencie?
  Za toto im to stálo?

  Reply
 • 7. mája 2019 at 18:02
  Permalink

  Súhlasím s Vašim komentárom p. Blaha. Som presvedčený že tento chlap / Kiska / neskončí dobre. Kto mu radí v jeho konaní? Mal by sa spamätať tak ako sa spamätal keď využil “ ľútosť“ nad daňovým prešľapom, využil zákon na svoju záchranu a štátu zaplatil to o čo ho chcel obrať. Je mi ho trochu ľúto lebo vo svojej naivite možno ani nemôže za to čo hovorí. Slovensko si nezaslúži takú potupu.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *