Blaha: Statusy o slovenských médiách a liberálnej propagande

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Statusy Ľuboša Blahu k aktuálnej situácii pre všetkých mimo Facebooku.

Ja len tak začínam uvažovať, či je toto vyťahovanie nahrávok fakt politická akcia. Veď tá Gorila nijako neohrozuje Smer. Je to 15 rokov stará sviňačina Dzurindovcov. A záznam len dokazuje, že Fico absolútne nič zlé neurobil.

NAHRÁVKA GORILY JE PRE PRAVICU GÓL DO VLASTNEJ BRÁNY

Pre pravicu bolo ďaleko užitočnejšie tváriť sa, že Fico tam s Haščákom na kole rozpredávali Slovensko, ale teraz je tu nahrávka s politologickou prednáškou o koaličnom potenciále Smeru a oni z toho nemajú čo upiecť. Sú už takí zúfalí, že im agendu prebral psycho Matovič a poletuje tu s kartónikom ako kompletný idiot. Namiesto konšpirácií o miliardových zlodejinách majú blázna s kartónom. Celé zle.

Načo tú Gorilu vôbec púšťali von? Im sa to fakt nehodí. Včerajší protest to ukázal – úplný fail. Ale to museli vedieť. Vracia sa nám prvotná otázka – prečo to šlo von?

Rozmýšľajme, čo za tým môže byť. Za vypustením Trnku aj vypustením Gorily.

1. DALA GORILU VON SAMA PENTA?

Prvá možnosť. V pondelok vyšla von zničujúca nahrávka proti Hašákovi. Kočner sa tam v dramatickom prednese vyhráža Trnkovi, že ho dá Haščák zabiť aj so synom. Prekryť túto kauzou pravekou kauzou Gorila je pre Haščáka ten najlepší marketing.

Vďaka jeho médiám odrazu všetci hovoria o Ficovej kole a jeho gaučových uvzdychaných príhodách s Bubeníkovou (SDKÚ) a nikto nerieši jeho kupovanie poslancov pravice. Pre Haščáka paráda. Veľká otázka – nepustila Gorilu von sama Penta?

2. NEJDE O ĎALŠIU KOČNEROVU SPRAVODAJSKÚ HRU?

Druhá možnosť: vzhľadom na dokonalý herecký výkon Kočnera na nahrávke s Trnkom začína byť zjavné, že si to zrejme chaloš zinscenoval sám, aby to mohol pustiť Haščákovi ako dôkaz, že ho nezradil.

Veď si to vypočujte ešte raz. To je ako z Pulp Fiction, takto tarantinovsky sa dvaja ľudia v súkromí ani nerozprávajú – Kočner artikuluje ako na v divadle na pódiu. A je zjavné, že si to sám nahrával. Čiže tam natáral presne to, čo chcel potom použiť.

Pustite si to, ako tam Kočner pateticky zvolá, že on Haščáka nezradil a že on ho ma rád. Čo chcete viac? Divadlo. Kočner to pravdepodobne nahral preto, aby sa vyvinil v očiach Haščáka. A dnes to jeho ľudia pustili von, aby rozohrali nejakú z ďalších Kočnerových spravodajských hier – a liberálne médiá poslušne asistujú. Kočner si z nich ešte aj z väzenia robí užitočných idiotov.

3. VOJNA LIBERÁLNYCH OLIGARCHOV?

Tretia možnosť: vypúšťanie nahrávok nemá nič spoločné s politikou. Aspoň nie priamo. V oboch prípadoch ide o útok na Pentu. Politické obvinenia sú len „collateral damage“. Terčom je Haščák. Oligarcha, čo vlastní SME, Plusku a Trend, od čias Zajaca okupuje zdravotníctvo a robí ťažký biznis.

Zjavne ide niekto po ňom. Konkurencia. Iné finančné skupiny. Iné firmy, ktoré majú mocenské ambície. Hovorí sa najčastejšie o vlastníkoch ESET-u, ale môžu to byť aj rôzni mafiáni a gangstri. Ono to môže byť pokojne vojna oligarchov a mafiánov. A politika je len vedľajší produkt.

Ak bude výsledkom tohto celého, že Haščák pôjde do basy, ja budem tlieskať. Ale prosím pekne, vždy sa zamyslime nad tým, že takéto útoky nechodia od františkánskych mníchov, ale od iných mafiánov či iných spravodajských služieb. Tie môžu byť ešte desivejšie než Haščák.

4. ROVNICA ZAJAC – RAJTÁR – FORISCH – TÓDOVÁ?

Nezabúdajme ani na štvrtú možnosť: deň pred vypustením Gorily zatkli troch ex-SISkárov Forischa, Žiarana a Feranca, ktorí mohli mať zo spravodajskej služby Threemu aj Gorilu. S tajnou službou údajne spolupracovala aj Tódová – ktovie, či nemala Threemu od nich. V kuloároch sa to povráva. Ak ich zatkli, Gorila mohla byť ich poistkou, ktorá má byť vypustená ako atómová zbraň v prípade núdze.

Tento scenár by dával dokopy Denník N s veľmi čudnými postavami zo spravodajských služieb a myslím, že ak by sa to preukázalo, Tódová by to nerozchodila.

Bude veľmi zaujímavé sledovať, čo povedia Forisch a jeho partia verejnosti, keď ich pustia na slobodu. Zatiaľ vieme len toľko, že Forisch bol prepojený s Rajtárom a toho za to platil Zajac z ESET-u. Ešte raz – Zajac z ESET-u. Popremýšľate nad tým.

Rovnica Zajac – Rajtár – Forisch – Tódová je pekelne toxická. A smrdí.

AK SME MY KONŠPIRÁTORI, ČO JE POTOM DAG DANIŠ?

Zatiaľ môžeme iba špekulovať, o čo ide. Budú hovoriť, že sú to konšpiračné teórie, ale prečítajte si komentáre v Aktualitách a zistíte, že špekuluje každý, lebo nikto nevie.

Dag Daniš splieta konšpirácie, že Gorilu vypustil Pellegrini na Fica. Hej a preto sa Pellegrini vzápätí postavil za Fica plnou váhou svojej osobnosti – jasné, Dag, úplne ti to zapadá ;-)

SPRAVODAJSKÁ HRA PROTI SMERU – TOTO JE TO SLUŠNÉ SLOVENSKO?

Vpúšťanie nahrávok je zjavne spravodajská hra. A zneužíva sa proti Smeru. Ak v tom má prsty niekto z politikov, určite to bude opozícia, kto za tým stojí. Ale môj odhad je, že ide o vojnu oligarchov. Liberálnych oligarchov. Ukazujú nám, aké sú charaktery.

Ak nám tu raz budú vládnuť ich opice, bude tu vládnuť mafia a gangstri, ktorí sa chcú k moci dostať spravodajskými hrami. Toto chcete, slniečka?

Dnes som nepozeral politické diskusie. Nie som zvedavý na slovenské médiá. Pretože sú to len handry oligarchov. Vysvetlím vám, prečo.

Rozpíšem vám tri aktuálne príklady, jeden o TA3, druhý o Denníku N a Čaputovej, tretí o dnešných politických debatách. Každé dve hodiny zavesím jeden status – najskôr k TA3:

V TA3 PROPAGUJÚ MIMOVLÁDKU PENTY

Prvý príklad: Včera som sa v TA3 vo večerných spravách dozvedel od analytika Radovana Ďuranu z mimovládky INESS, že štát by nemal pomáhať dôchodcom, rodinám ani pracujúcim ľuďom, lebo má polpercentný deficit, a to je vraj katastrofa.

Celý príspevok bol vystavaný na osobných názoroch tohto fanatického neoliberála a TA3 jeho doktrinálne nezmysly podhadzovala ľuďom ako sväté pravdy.

Ja len, že INESS je dlhé roky financovaný Pentou. Tou Pentou, čo podľa spisu Gorila rozkradla spoločne so slovenskou pravicovou vládou v rokoch 2002-2006 strategický majetok na Slovensku.

SLABÝ ŠTÁT A CHUDOBNÍ ĽUDIA – TO JE SVET PENTY A INESS

Pente samozrejme vyhovujú liberálne nezmysly o tom, ako treba šetriť na ľuďoch, brať dôchodcom a kašľať na rodiny. Veď podľa Haščáka sú ľudia „ho..no“, v Gorile to hovorí jasne.

Mňa by len tak úprimne zaujímalo, prečo TA3 bez protiváhy propaguje názory penťáckych mimovládok a ich tajtrlíkov so smiešnymi briadkami.

Bulikajú ľuďom, že štát musí šetriť a šetriť a kašľať na ľudí. Neverte im ani slovo. Toto je presne to, čo chce Penta, aby ste si mysleli. Chcú slabý štát, v ktorom budú môcť kradnúť a zotročovať ľudí.

MY BUDEME POMÁHAŤ PRACUJÚCIM A SENIOROM – DAJTE SA VYPCHAŤ, ŽOLDNIERI PENTY!

Ukážme im prostredník. Zvyšujeme minimálnu mzdu. Zvyšujeme minimálny dôchodok. Zvyšujeme rodičovský príspevok. A budeme ďalej pomáhať ľuďom.

V prvom rade sa chceme postarať o seniorov. Chceme trinásty dôchodok. Chceme pomôcť ľuďom, ktorí tu za socializmu vybudovali celé Slovensko, ktoré kvôli Gorilám z Dzurindovej vlády rozpredali rôzne odporné finančné skupiny.

A neoliberáli ako Ďurana sa môžu aj roztrhať. Neprejdú. Nech sa s prachmi od Penty aj zadrhnú – nás nezastavia.

KEĎ FICO S ÚSMEVOM ROZŠUPUJE SLNIEČKA Z MÉDIÍ

Robert Fico dnes spláchol novinárov ako malé deti. Na pána. Najviac som sa kosil, keď redaktorke SME s úsmevom odpovedal – choďte sa spýtať svojho majiteľa. Šach, mat.

A tak sa snažili nalepiť Gorilu na Smer a nepodarilo sa. Ono to je asi nadľudský výkon vytvoriť ilúziu, že Gorila je o Ficovi, keď každý vie, že išlo o privatizačné rozkrádačky pravicovej vlády v 2002-2006. A že Penta zainvestovala 10 miliónov do toho, aby zničila Smer. Nie je o čom, bublina spľasla.

Teraz je potrebné zamerať sa na prepojenia Penty. Haščák je toxický.

PRAVICOVÉ IMPÉRIUM PENTY

Musíme tlačiť na denník SME, aby vrátili štátu svoje peniaze, keď sami tvrdia, že sú zo špinavých peňazí.

Musíme zistiť, koho všetkého platila nadácia Penty. Musíme sa zamerať na bulvár, ktorý vlastní Penta.

Impérium Haščáka je pre Slovensko rovnako nebezpečné ako impérium vlastníkov Esetu. Slovensko nemôžu ovládať finančné skupiny a firmy.

Musíme zastaviť pravicu, aby zopakovala roky 2002-2006 a aby opäť s Beblavým vo vláde nerozkradla Slovensko.

UBRÁŇME SLOVENSKO PRED PENTOU A ESETOM

Útok na Fica nevyšiel, slniečka. Snaha bola, ale strápnili ste sa v priamom prenose.

To ste tam radšej mali pobehovať ako Matovič s kartónom, aspoň by to bola diagnóza – takto z toho vyznievate, milí novinári, ako mimoriadne angažovaní a mimoriadne popletení žoldnieri Penty a Esetu.

Pekný deň. Dal by som si kolu, keby to nebol taký americký blivajz ?

KU KLIPU ELÁNU

Ďakujem pekne za super ohlasy na moju diskusiu s Dostálom v TA3, priatelia, veľmi si to vážim!

HANZELOVÁ 2.0?

Som normálny chlap, mám rád ženy a akože, aj to blonďavé dievča v TA3 dnes bolo peknučké, ale ehm, dnes večer som po prvýkrát v živote túžil, aby v štúdiu ako moderátor sedel radšej chlap – radšej keby to moderoval profesionál typu Petra Bielika a nie to dievča, čo mi len skákalo do reči a absolútne nezvládala vývoj diskusie.

Peter, preboha, nauč to dievča niečo, nelámem palicu – stačí nebyť zaujatý voči Smeru a nechať dohovoriť, nič viac pre začiatok netreba. TA3 má naviac, než na level Hanzelovej ;-)

NOVÝ ELÁN JE PECKA

Ale to je teraz vedľajšie – ja si aj tak nakoniec vždy poviem svoje. Nemajú šancu. Treba brať s humorom. Iné som chcel.

Výborne som sa teraz doma zabavil na novom klipe Elánu, musím to sem dať, to je pecka – pustite si.

Liberálna kaviareň už nad Elánom moralizuje, ale to sú mentálni trpaslíci – to netreba brať vážne. Len tým Elánu pomáhajú. Radšej nech sa zamyslia nad sebou, ako novinári rozoštvávajú spoločnosť, ničia morálku a špinia každého, koho nemajú radi.

Tento song sa Ražovcom vydaril aspoň tak, ako naposledy ten s Che Guevarom.

KLOBÚK DOLE PRED JOŽOM RÁŽOM

Všetci sme za socializmu vyrastali na Eláne a spievame si dodnes ich pesničky – vždy boli skvelí. Ale mne sa na nich páči, že nestratili tvár a nestali sa súčasťou tej pokryteckej umeleckej slniečkarskej bubliny, ktorá sa podlizuje liberálnej kaviarni.

Nepindajú na socializmus a Jožo Ráž na plné ústa hovorí, čo si myslí. Správny chlap!

TRAFENÉ NOVINÁRSKE KRYSY ZAPIŠŤALI

Som jeden z tých, ktorý má novú tvorbu Elánu ešte radšej než ich staré klasické veci – v aute mi pravidelne hráva „Rok rodiny“, „Jedenáste prikázanie“ či „Živých nás nedostanú“. A teraz sa pridá aj pieseň Bulvárne krysy.

A jasné, že sa liberálni novinári paprčia. Trafené krysy, pardon, husi zagágali.

Krásny večer, priatelia a ešte raz ďakujem za vašu podporu! 

POKRAČOVANIE

To si snáď už na Generálnej prokuratúre robia srandu. Tak Elán idú naháňať kvôli klipu s pištoľami (z ktorých sa nakoniec v klipe vykľuje vodná hračka), ale to, že Truban/Beblavý v spolupráci s agentúrou Shaviv, c.i.a., natočili klip s prepadom banky, kde lupiči mieria automatické zbrane na seniorov a podobne, tak to je akože v najväčšom porádečku – to zjavne podľa GP netreba preveriť. To čo je za jednostrannú šikanu!

ELÁN NALOŽIL MÉDIÁM, ČO IM PATRÍ

A to moralizovanie nad Kuciakom – preboha! Čo má Elán spoločné s Kuciakom!?

Už nech sa tí žurnalisti nehrajú na útlocitné kvetinky. To už sa teraz bude každá kritika médií chápať ako schvaľovanie vraždy Kuciaka alebo čo!? Zbláznili sa?!

Polka z nich je na výplatnej páske Penty, druhá na výplatnej páske Esetu. Slúžia milionárom a finančným skupinám. Správajú sa ako špiny. Bez morálky, bez vzdelania, bez inteligencie. Česť výnimkám. Takou bol Kuciak a je smutné, že sa za neho schovávajú tie najväčšie nuly.

TO FAKT IDÚ RÁŽA A PATEJDLA HODNOTIŤ TÍ NAJVÄČŠÍ LÚZRI?!

Elán má právo vyjadriť svoj názor na médiá. Aj expresívne, aj šokujúco. Rock nie je hudba na viktoriánske bály. A čo čakáte od Elánu? Že budú chodiť vo frakoch a spievať o Esete, akí sú chaloši s miliónmi na účte super chlapci?

A keď čítam od nejakého Soltezsa z JOJ-ky, že Elán sú už „zosnulí“ a dôchodcovia a že chodili hrať do fuj-fuj ZSSR a že Ráž a Patejdl nie sú dobrí umelci… Prepánakráľa, to hovorí kto? Nímand, o ktorého nezakope ani pes? Ozruta, čo sa tu vytešuje z nejakých stupidných brakov, čo píše a ktoré nikto nepozná?

Na Eláne vyrastali milióny ľudí, dodnes si spievajú ich piesne, je to najslávnejšia slovenská kapela – to fakt má týchto umelcov hodnotiť nejaký zakomplexovaný dilinko z JOJ-ky? To kde už sme?

NO JASNÉ, VRCHOLOM HUDBY SÚ PUSSY RIOT, ARPI!

A kto je akože ten umelecký výkvet, keď nie Elán, slniečka hlúpučké? Pussy Riot? Sfetované pankáčky, čo nenávidia Rusko? A namiesto hudby omieľajú tri akordy a predvádzajú epileptické záchvaty? To je ten hudobný Mount Everest?

Alebo Živé kvety, čo sa prevážajú vládnym špeciálom na egotripy Čaputovej do Prahy? To je tá umelecká špica?! Lebo nenávidia Slovensko? Preto sú cool!? Toto sú tí veľkí umelci, od ktorých sa majú učiť Ráž a Patejdl?

Preboha, pán Arpád Soltesz, neviem, čo beriete, ale vysaďte to – nerobí vám to dobre.

Poviem vám to takto. Elánu táto antikampaň liberálnych médií jedine pomáha.

Čím viac do Elánu budete kopať, slniečka, tým viac fanúšikov bude mať. A tým väčšiu reklamu mu robíte. Normálni ľudia sú na strane Ráža a Patejdla, liberálne stádo bude bučať s vami. To je celé.

VRAJ JE „JOŽO RÁŽ ĽUBOŠOM BLAHOM SLOVENSKÉHO POPU“ – ĎAKUJEM!

A keď Bárdy napíše, že „Jožo Ráž je Ľuboš Blaha slovenskej pop scény“, tak to je lichôtka. V preklade to znamená, že nie, na rozdiel od Bárdyho nie sme korporátne krysy, ktoré slúžia liberálnemu režimu, máme zdravý rozum a nebojíme sa ísť proti prúdu.

To Bárdy nikdy nepochopí. Za bývalého režimu by to bol ten trtko s aktovečkou, ktorý by poslušne sedel v aparáte strany a pritákal súdruhovi z ÚV. Dnes je to trtko s hipsterským tričenkom, ktorý sedí v korporátnom médiu a pritáka šéfom z biznisu. Lebo kapitalizmus.

KEDY ZAČNE PROKURATÚRA STÍHAŤ PROGRESÍVNE SLOVENSKO?

Držím palce Elánu. Môžu sa na túto liberálnu čvargu akurát tak viete-čo.

A ja len čakám na to, kedy začne Generálna prokuratúra preverovať videoklip Progresívneho Slovenska z banky. Keď už teda ideme riešiť takéto taľafatky namiesto stíhania Penty, tak aspoň konzistentne, páni! Som veľmi zvedavý.

Ctím si nezávislosť prokuratúry, ale očakávam jednotný meter na všetkých. Pekný deň, priatelia!

SCENÁR FAREBNEJ REVOLÚCIE

Aký je scenár?

1. SPRAVODAJSKÉ INFORMÁCIE

Ktosi disponuje nahrávkami z Threemy, rozhovorom Kočnera s Trnkom, ako aj prepisom Gorily. Všetky tieto materiály chce použiť proti Smeru a prevziať moc.

K týmto materiálom sa nedá dostať zákonným spôsobom. Ani ich zverejnenie nie je zákonné. Tento niekto musel za tieto materiály niekoho uplatiť obrovskými sumami.

Musí mať kontakty na spravodajské služby. A musí mať v rukách médiá. Čiže tento niekto zjavne nie je váš sused Fero. A určite to nie je žiaden slušný človek. Je to niekto, kto sa kvôli moci nestráni ani vraždy.

2. SPRÁVNE ČASOVANIE

Tento niekto disponuje týmito materiálmi niekoľko mesiacov. Niektoré pustil do Denníka N s tým, aby ho na jeho pokyn v správny čas vypustila Monika Tódová. Iné zase v správny čas pošle do redakcií všetkých médií. Anonymne. Má to pripravené. Všetko má svoj čas.

Jedno vieme iste – tento niekto chce zničiť Smer a prevziať moc. A musí mať neuveriteľné množstvo peňazí a vplyvu. A je presvedčený o návratnosti svojich investícií – keď prevezme moc, peniaze sa mu vrátia.

Ako tento niekto pracuje?

3. SEDEMNÁSTY NOVEMBER AKO DEŇ D

Vie, že sa blíži 30. výročie 17. novembra. A zároveň sa blížia voľby. Potrebuje vyvolať emóciu, nahnať ľudí do ulíc, vypeckovať v spoločnosti nenávisť.

17. november je pre slniečka magický dátum – všetci by najradšej bojovali za slobodu a demokraciu a umlátili oponentov pravdou a láskou, sníva sa im mokré-lepkavé o Havlovi, túžia po americkom liberalizme a najradšej by zničili Fica a všetko, čo popiera ten najrobustnejší kapitalizmus.

Áno, 17. november je ten orgazmický vrchol v celom tomto pláne.

4. NAJPRV VYPUSTIA TRNKU S KOČNEROM

Threema ani Gorila nemohli vyjsť uprostred leta. Mali ju, no čakali. Minulo by sa to účinku. Ide predsa o prevzatie moci. Žiadna pravda, láska, nič také. Prachy, moc a Amerika.

Ide o ovládnutie Slovenska.

A tak sa začne dávkovať. Mesiac pred 17/11. Klasická spravodajská hra.

Najskôr vyhodia von nahrávku s Trnkom a Kočnerom. Aby ľudí znechutili a popudili. A celá mediálna ríša, ktorú má ten niekto pod kontrolou, má ukazovať prstom na Smer, akoby ten mohol za Trnku, Kočnera či Haščáka.

Tí, čo si pamätajú, vedia, že Trnka bol kandidátom KDH a SDKÚ. A Kočner sa tu motá od dzurindovských čias a najbližšie mal politicky k Sulíkovi a Matovičovi. Ale mladé decká, čo si pamätajú len to, ako sa pred rokom zhúlili na Pohode, oblbnete – stačí, keď dokola v Denníku N opakujete, ako za všetko môže Fico.

5. POTOM VYPUSTIA GORILU

Dávkovanie pokračuje. Po Threeme nasleduje Gorila. Roky ju majú v šuplíku. Prinajmenšom ju majú od zatknutia Kočnera, rovnako ako Threemu. Ale prichádzajú s tým až teraz. Lebo taký je plán. Nejde o pravdu, nejde o informácie – ide o prevzatie moci, nezabúdajte. Všetko má správny timing.

A opäť ten istý scenár: Gorila je síce zlodejina pravicovej vlády, v ktorej sedel aj Beblavý či KDH, ale to sa nespomenie. Bude sa riešiť len Fico, ktorý síce s údajnou rozkrádačkou Penty nemá nič spoločné a v tom čase bol len opozičný poslanec, ale to decká nezaujíma – Denník N napíše hejtuj Fica, tak hejtujú Fica.

A takto to ide ďalej. Dávkujú. Mobilizujú.

Spravodajská hra mafiánov a špinavcov, čo cchú prevziať moc.

6. POKYN DOSTÁVAJÚ MIMOVLÁDKY – ZAČÍNA MOBILIZÁCIA ULICE

Medzitým sa zapája mimovládna úderka. Farská. To je tá dievčinka zo strednej, čo kedysi rozbila prasiatko, aby tu zorganizovala Majdan. Pamätáte.

Jej kumpán Šeliga dnes robí podržtašku Kiskovi. Aká náhodička.

A toto Kiskovo dievča už organizuje protigorilie protesty. A samozrejme, chcú odvolať Fica. Lebo ten pil kolu. Pravica rozkrádala Slovensko,ale tá je fajn. Terčom je Fico, lebo vraj pil kolu. Aké jednoduché.

Protigorilie protesty tentoraz nikto nebude rozháňať vodným delom, ako kedysi Lipšic. Pretože teraz nie sú namierené proti pravici, ktorá Gorilu spáchala a Lipšic nemusí Gorilu kryť.

Teraz je to namierené – nech to znie akokoľvek absurdne – proti tomu, kto s Gorilou nemá nič spoločné: proti Smeru. Najšialenejšia spravodajská hra v dejinách Slovenska. To muselo stáť prachov.

7. NASADZUJÚ SVOJICH POLITIKOV – OD ČAPUTOVEJ AŽ PO KISKU

Niekto, kto je za celým týmto pokusom o prevrat, očakáva, že protesty budú vrcholiť až do 17.novembra, kedy chce zorganizovať niečo veľké. Možno má ešte niečo v šuflíku a dávkuje.

Zapája sa aj Čaputová. Prezidentka, ktorú tento niekto kontroluje. V správny čas sa do toho vloží a moralizuje. Ako vždy. Ak bude poslúchať, pochvália jej účes v novinách, ktoré tuná niekto kontroluje.

Zapája sa celá politická suita, ktorú tento niekto kontroluje – od Trubana, cez Beblavého, až po Sulíka. Aj oni dostanú kostičku, ak to celé vyjde. Niekto sa postará.

S Kiskom vyčkávajú – ten sa má postaviť pred národ v správny čas, ustarostene si povzdychnúť, povedať štyri frázy, spotiť sa ako had a tváriť sa ako spasiteľ. Niekto ho má ako tromf.

8. ZA TÝMTO SÚ PROFÍCI NA PREVRATY

Toto všetko sa plánovalo veľmi dlho.
A stálo to veľa peňazí.
A robia to profíci.
Skoro takí profíci, akí robili prevrat v Čiernej Hore. Pamätáte – akási agentúra Shaviv v spolupráci s CIA. Možno ste o Shaviv počuli. U nás napríklad robia kampaň Čaputovej, Vallovi, Trubanovi a tak.

Toto je veľký plán. Zožerie kopu prachov. Tí, čo za tým stoja, musia byť ukrutne bohatí.

Peňazí musia mať asi toľko, čo vlastníci firmy ESET. Možno ste o nich počuli, to sú tí, čo vlastnia Denník N a financujú väčšinu liberálnych mimovládok aj politikov. Vrátane Kisku. A podľa ruského ministerstva zahraničných vecí sú prepojení na CIA.

9. EŠTE RAZ – GORILU NEVYPUSTIL VÁŠ SUSED FERO, JE TO VEĽKÁ HRA

Ten, kto za týmto celým stojí, nenávidí Smer. A je až taký slušný, že rozohral najšpinavšiu spravodajskú hru od roku 89.

A dúfa, ž ľudia sú takí blbí, že si nepamätajú, ako ich kedysi podviedli v novembri 1989. Vyštrngali si chudobu, mafiu a rozpredaj Slovenska.

10. ZASTAVME ICH, BRATIA!

Tento niekto sa škaredo popáli. Pretože ľudia nie sú blbí. Už dávno sa poučili.

Tentoraz neprejdú. Liberálni fašisti neprejdú. No pasaran!

My Slovensko uchránime! A keď bude treba, pôjdeme do ulíc. Proti Veľkému bratovi, ktorý to tu celé organizuje. Buďme pripravení!

Niekto tu dostane po ušiach ako taký zajac.

Ľudia už majú týchto spravodajských hier plné zuby. Slovensko si ukradnúť nedáme.

ARON SHAVIV

Na včerajšiu demonštráciu, ktorú zorganizoval Truban, Beblavý a Hlina, prišlo niekoľko desiatok ľudí.

Nie niekoľko desiatok tisíc ľudí. Ani nie niekoľko tisíc ľudí. Ani nie niekoľko stoviek ľudí. Ehm – došlo niekoľko kusov.

Zahučala hora a porodila myš.

SLOVENSKO SA VČERA OTRIASLO V ZÁKLADOCH – HLINA S BELAVÝM ZMOBILIZOVALI DAV

Od novembra 89 ide o najväčší trapas v dejinách prevratov. Pri všetkej úcte – ísť robiť Majdan s tridsiatimi chalošmi z centrály a na čelo protestu postaviť člena Gorilej vlády Beblavého… Hehe.

Ehm, ja im do toho nechcem kecať, ale Shaviv sa asi zbláznil. Začínam chápať, prečo mu to v Čiernej Hore nevyšlo.

MILÝ ARON SHAVIV, Z TOHTO MAJDAN NEUVARÍŠ

Asi by mal Aronovi niekto pošepnúť, že každý na Slovensku vie, že Gorila je ultimatívny dôkaz toho, ako vládne pravica. SDKÚ s KDH.

Keď vládli, s Pentou si tu rozpredali Slovensko. O tom je Gorila. Pre slovenskú pravicu je neuveriteľne toxická. Keď sa povie Gorila, každý pravicový volič si spomenie na ich svinstvá a zamyslí sa – aha a čo keď budú liberáli zase vládnuť takto skorumpovane, ako v rokoch 2002-2006. No a nehodia im to. Gorila je gól do vlastnej brány, Aron, čo to nevidíš?

KEĎ GORILIE MLÁĎA BEBLAVÝ VEDIE MASY PROTI PENTE

Liberálni kávičkári fakt neriešia Ficovu kolu, lebo aj trošku šikovnejšiemu šimpanzovi dopne, že Fico bol v opozícii a s korupciou nemá nič spoločné. Tú páchali vládni politici. A kto vtedy vládol? SDKÚ a KDH. Sorry, Aron, ale toto nevysvetlíš.

Vieš, milý Aron, keď potom zvoláš demošku na čele s Beblavým z SDKÚ a s Hlinom z KDH, ono to nevyzerá moc presvedčivo. Ono to skôr vyzerá, že si došli k Haščákovi pred dom pre provízie z kšeftov.

Z tohto Majdan neuvaríš. Sorry.

S FEŤÁKMI, ZLODEJMI A OTLKÁNKAMI MAJDAN NEUROBÍŠ

Myslím si, že môžte pokojne odvolať agenta Toma z Vancouveru, nech sa vráti na základňu. Spackali ste to. Z tohto Majdan nevyčaruje ani stopäťdesiat Shavivov a Nicholsonov.

Po prvé, máte úplne najslabšie opice na trhu. Beblavý je repelent na voličov. Otlkánek, zavšivený Gorilou vládou. Hlina je psychopat. A Truban feťák.

Ostáva vám len úžerník, čo sa napakoval vačky na daňových a pozemkových podvodoch. Ste personálne komplet vyhoretí. Taká je pravda.

NEMÁTE NA FICA NIČ, LEN VLASTNÉ ZLODEJSTVÁ

Po druhé, nemáte rozbušku. Keď ste zneužili vraždu Kuciaka, bola to silná emócia. Áno, bolo to od vás nechutné, ale roztočili ste to na hulváta. Lenže teraz nemáte nič.

Z vraždy Kuciaka je obvinený Sulíkov kamoš z raňajok. A v rukách máte akurát Gorilu, ktorá ukazuje na špinu starej pravicovej vlády. Ak na Fica viete nájsť za 12 rokov vlády SMER-u len Dzurindove zlodejiny, tak je to dosť veľké zúfalstvo.

GO HOME, ARON – MAJDAN IS OVER

Zbaľ si, Aron, svojich pár švestek a vráť sa do Jeruzalema. Ak tam náhodou na teba nie je vydaný zatykač.

Hej, hej, Čaputovú si vytiahol do úradu, aj Valla na magistrát, ale každý deň nemôže byť nedeľa.

Je po Majdane.

Čau.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
4 thoughts on “Blaha: Statusy o slovenských médiách a liberálnej propagande

 • 25. októbra 2019 at 18:36
  Permalink

  To nie je konšpirácia Blahu čo odvážne kritizuje a nastavuje slniečkárom a liberálom zrkadlo, ale je to žiaľ pravda. Avšak pozor, staré židovské príslovie vraví…Neexistuje pevnosť, ktorá sa nedá dobyť peniazmi. A toho sa bojím, pretože tak ako dokázali mocní tohto sveta zmanipulovať referendum o vstupe do EU a spolku NATO (jediné úspešné), tak plánujú a vedia zmanipulovať voľby. Pozliepajú sa, ako to už bolo raz bolo, keď Miki nevyhral ani raz voľby a vládol, ich zlepenec skoro skončí, narobia zla, veď už majú v pláne sprivatizovať nemocnice, zrušiť všetky výhody, ktoré dal Smer chudobným pracujúcim. Som dôchodca, nebojím sa podpísať pod tento text, možno pri mizernom dôchodku, ktorý mi dala drurindová vláda by svojim spôsobom bola moja smrť pre mňa vykúpením. Už sa teším do umeleckého neba, lebo ma tu na Slovensku vo vlastnej domovine nič dobré nečaká. Nepatrím do mafie, neziskovky, ktorú podporujú spoza hraníc a nedá sa toto politikárčenia a hra s miliónmi špinavých peňazí nahradiť slušným život občanov, ktorí by chceli niečo pre Slovensko užitočné urobiť a vytvoriť. milan kupecký

  Reply
 • 26. októbra 2019 at 9:42
  Permalink

  tento prehnitý kapitalisticko oligarchistický štát a praktiky mafie tu smer
  s autorom blahom buduje a upevňuje odkedy je pri moci

  ZLODEJ kričí chyťte zlodeja !!!

  O svojich činoch ani ň

  Kým 6 poslancov tzv pravice si haščák MUSEL kúpiť aby hlasovali za trnku
  „všetci smeráci do nohy“ za neho hlasovali z presvedčenia
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply
 • 26. októbra 2019 at 18:20
  Permalink

  Už som tu o schizofrénii autora písal mnohokrát. Tento článok je rozsiahly, preto vyberiem len jeden príklad ilustrujúci absurditu takýchto príspevkov.

  Je pravda, že Elán má právo vyjadriť svoj názor aj expresívne a šokujúco. A platí to o názore vyslovenom každým z nás na hocičo okolo nás. A že prokuratúra na to reaguje a na iné veci nie? Tak po prvé, na čele prokuratúry je spolužiak expremiéra Fica a po druhé, a to hlavne, orgány činné v trestnom konaní konajú podľa zákonov schválených parlamentom.

  A tu sme pri koreni veci, pretože tieto zákony im umožňujú takto konať. Ide hlavne o novelu Trestného zákona, navrhnutého poslednou vládou a prijatou v NRSR. Áno, je to neslávne známa novela, ktorá sa vžila pod názvom „náhubková“ a pritvrdila Trestný zákon v časti nazvanej „trestné činy extrémizmu“. Práve o tieto ustanovenia sa opierajú príslušné orgány v prípadoch ako klip Elánu, predvolanie Kotlebu za nápis na bilborde „Rodina je muž a žena, stop LGBT“ (!), šikanovanie Rostasa a jeho rodiny, zhabanie „extrémistických materiálov“ typu staroslovanské symboly atď …

  A teraz to úplne podstatné na celej veci. Pán Blaha, hlasovali ste aj vy za túto novelu? Ak áno, vysvetlite prečo. Lebo inak asi nikto nepochopí, na čom sa v tejto veci rozčuľujete.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *