Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

RTVS: Téma – Po štyroch neúspešných pokusoch sa v piatok poslancom podarilo zvoliť šéfa parlamentného Výboru pre ľudské práva a národnostné menšiny. Koalícia si zvolila svojho Ondreja Dostála, čím obišla dohodu. Ondrej Dostál vs. Ľuboš Blaha dnes vystúpili v RTVS. Prečo nebol Blaha zvolený? Podľa Dostála, pretože jeho názory sú extrémistické. Blaha odpovedá, že jeho žiadny súd za extrémizmus neodsúdil a že má mandát od ľudí na to, aby zastával post.

Link na reláciu nájdete tu:

https://www.audiolibrix.com/sk/Podcast/Episode/214625/z-prvej-ruky-6-4-2020-12-30

Poznámka pre kritických čitateľov: VŠIMNITE SI „NESTRANNOSŤ“ MODERÁTORA A JEHO NADPRÁCU!

Blaha ďalej Dostálovi odpovedá: Pripomenul som mu, že ma za podporu bývalého režimu kádruje súdruh, čo pred 1989 vypisoval do marxistických časopisov budovateľské články… Pripomenul som mu, že ma z podpory totalitných režimov obviňuje niekto, komu nevadí, že salafistická Saudská Arábia, čo vraždí deti v Jemene, je spojencom jeho milovaných USA a Veľkej Británie. Že mu nevadí, čo všetko napáchali Američania v Juhoslávii, v Iraku, v Iráne či Latinskej Amerike. Čo páchajú na Julianovi Assangovi. A čo pácha Izrael na Palestínčanoch Tam mu nevadí, že sa porušujú ľudské práva.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Blaha vs. Dostál v RTVS

 • 6. apríla 2020 at 16:41
  Permalink

  Na Ondrejovi Dostálovi ma zaujíma(okrajovo) výlučne len jeho „chameleónska“prispôsobivosť a schopnosť parazitovať na akomkoľvek režime.Konzervatívec,člen OKS už druhé volebné obdobie presadzujúci v parlamente ciele liberálov.Pre mňa je to parlamentný exot-politická rarita,ktorého bezcharakternosť a spôsoby dosahovania politických cieľov možno pokojne zovšeobecniť na celú alebo takmer celú súčasnú koalíciu.Podobným parlamentným „zjavom“ je jeho súputník Osuský.

  Reply
  • 6. apríla 2020 at 19:11
   Permalink

   Pán dubník,
   chamleleónstvo si tu Dostál môže bez problémov dovoliť. Drvivú väčšinu volebného stáda v SR vôbec nezaujíma, či je niekto konzervatívec, liberál, pravičiar alebo ľavičiar a aké sú s týmito smermi spojené hodnoty. Podľa toho aj dopadli posledné voľby.
   A tento politologický analfabetizmus vôbec nie je výsadou len nejakých jednoduchších ľudí na vidieku. Naopak, skôr tých „s vysokoškolským vzdelaním z veľkých miest“. Takže volebný lístok sa potom rovná zbrani hromadného ničenia.

   Reply
 • 6. apríla 2020 at 17:51
  Permalink

  Neriadi sa ani známym „vrana k vrane“,
  vždy je na tej správnej strane.

  Dostál dostal, čo mu patrí. Výborne, pán Blaha!
  Takže socializmus, systém, ktorý nepoznal slovo nezamestnaný, bezdomovec, chudoba, drogy, kriminalita, vojna…je totalita; ale kapitalizmus, systém, ktorý nechá žiť a zomierať ľudí na ulici; systém, ktorý nechá živoriť ľudí v chudobe; systém, ktorý zabíja vo vojnách ľudí, drancuje krajiny…to podľa Dostála totalita nie je. Hmm! Slovo Dostál raz bude hanlivé označenie – pre mňa už je. A to s tým hmyzom to bol vrchol!

  Reply
 • 6. apríla 2020 at 19:36
  Permalink

  Je to jednoduche. Dostal zacinal v stvavom mediu SME, ktore ho preskolili na nenavistnu retoriku proti Slovensku. Pretoze on nehaji slovenske zaujmy ,ale s vysokou pravdepodobnostou zaujmy cudzieho statu alebo cudzieho mecenasa. Pre karieru skace zo strany do strany len aby bol pri koryte.
  Robí hanbu Konzervatívnemu institutu M.R. Stefanika. Nie je hodny meno Stefanika ani zobrat do svojich ust. Ziadne hodnoty pre stat navytvoril. V rozhovore s Blahom sa ohanal slovom fasista na nespravnej adrese. Nie som zastanca Kotlebu, ale ked je raz legalne v politike tak Dostal nema ziadne pravo ho takto nazyvat. Ak si to mysli, nech poda podnet na presetrenie. Ved je pravnik. Ale to on neurobi lebo vie, zy by prehral. Tak len mlati prazdnu slamu a stve ludi proti sebe ako ho to naucili v SME. Zaujimave, ze mu nevadia zlociny USA, tých za fasistov nepovazuje. Co ho platia ?
  Alebo teroristicka organizacia NATO. Ako vystudovany psycholog odporucam Dostalovi, aby sa dal urychlene vysetrit…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *