Bude prezidentka zásadová v otázke porušovania ľudských práv aj teraz? Sťahel v reakcii na vraždu Suleimaniho

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Teraz má pani prezidentka jedinečnú šancu prejaviť svoju zásadovosť a dôslednosť v ochrane ľudských práv. Predvolať si veľvyslanca krajiny, ktorej hlava sa nielenže priznala, ale priamo chvastala tým, že nariadila vraždu predstaviteľa iného štátu, a vyjadriť svoje znepokojnie, prípadne poukázať na to, že u nás už len po podozreniach na niečo také padajú vlády či dokonca režimy.

Richard Sťahel na sociálnej sieti

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Bude prezidentka zásadová v otázke porušovania ľudských práv aj teraz? Sťahel v reakcii na vraždu Suleimaniho

  • 6. januára 2020 at 17:10
    Permalink

    Bábka nevedie bábkovodiča, ale naopak.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *