Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Touto formou by sme sa chceli poďakovať naším podporovateľom, ktorý nám posielajú finančný príspevok. Aj vďaka Vám sa nám úspešne darí budovanie ľudového média DAV DVA a posledné mesiace nám postupne rastie čítanosť. V súčasnosti je na úrovni 1000-1500 návštev denne. Čo dokazuje, že aj takáto podpora má zmysel.

 

Konkrétne by sme chceli poďakovať:

Karol Ondriaš, Iveta Hajdová, Milan Karabín, Vladimír Hano, Rastislav Dorčák, Adam Lukačovič, Mária Hutirová, Maroš Sedláček, Lucia Šarišská, Jozef Bozek, Vladimír Pažúr, Michal Bernáth, Ján Peteja, Marek Lach

 

Ak aj vy chcete podporiť naše médium, môžete to urobiť na nasledujúcom účte:

IBAN: SK7283300000002801086712

Do správy pre príjemcu uveďte: EMAIL DARCU, podpora pre davdva 

 

Finančné prostriedky použijeme na propagáciu webu, aby sme jeho dosah sprístupnili čoraz širšiemu počtu ľudí. Takisto na organizovanie konferencií a diskusií a štandardnú prevádzku. Viac info o podpore tu.


 

DAV DVA môžte podporiť aj nefinančne – dávajte zdieľať náš web, alebo jednotlivé články na sociálnych sieťach, alebo mailom známym.

 


ĎAKUJEME!!!

Iniciatíva DAV DVA

 

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *