Davistická perla v TV DAV: Ľuboš Blaha a Roman Michelko v spoločnej diskusii Vecí verejných. Už čoskoro!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Roman Michelko: Priatelia, ako som už dávnejšie avizoval, okrem štandardného vydania „Vecí Verejných“ Vám znova ponúkneme diskusný formát so zaujímavým hosťom. S radosťou Vám môžeme oznámiť, že ďalším hosťom relácie „Veci Verejné – dialógy, diskusie, polemiky“ bol poslanec NR SR a predseda výboru pre Európsku integráciu Ľuboš Blaha. Téma diskusie je – Kam speje slovenská a európska ľavica? Relácia bude uverejnená na YouTube kanáli Roman Michelko 1.10.2019 v utorok.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Davistická perla v TV DAV: Ľuboš Blaha a Roman Michelko v spoločnej diskusii Vecí verejných. Už čoskoro!

 • 29. septembra 2019 at 10:54
  Permalink

  Ja tiež hovorím, či nie je ( pre ľavicu ) lepšia hodnotovo vyhranená a tým pádom čitateľná a predvídateľná SaS, ako tie rôzne „nepolitické“ , „novopolitické“ , „ani pravicové ani ľavicové“ , no pod povrchom echt pravičácke mediálne recykláty, ktoré vznikajú pomaly každého pol roka.

  Ďalšia otázka je, prečo ľudia berú SaS ako stranu poslednej záchrany ? Prečo k nej priskočia vždy až, keď už nemajú ku komu ? Je to tým, jej pravicovo-extrémistickým programom ? To potom ale znamená, že „leboficovolič“ možno nie je až taký pravicový extrémista, ako o tom hovorí jeho voľba vo voľbách. Ak k tomu z nich vyberieme tých s pomerne apolitickou profiláciou ( veľmi politiku nesledujú ) a sklonom nechať sa unášať fakbukovými prúdmi, náladami a témami, potom naozaj extrémne pravicový program strán, ktoré chcú takýchto voličov uloviť, musí byť prekrytý nejakými „lebofico“ , slniečkarsko dúhovými témami, aby ho vedeli vždy obalamutiť.
  A keď títo ľudia pochopia, že ich voľba bola zlá, kapitalisti už majú prichystané ďalšie dve „nové“ strany , skrývajúce rovnako extrémistický asociálny program, za ďalšie, nové slnečné témy.

  Svet je slnečný, svet je krásny – len keby ten Fico …

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *