Dostál dostal v priamom prenose lekciu z politickej filozofie od Ľuboša Blahu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Doktor filozofie Ľuboš Blaha naložil bývalému zväzákovi a súčasnému antikomunistickému fanatikovi a inkvizítorovi Ondrejovi Dostálovi naživo v TA3. Na svojom Facebooku dodal:

V utorok večer som v TA3 bojoval za slobodu slova, ktorú ohrozuje táto vláda. Chcú kriminalizovať ľavičiarov – toto je zjavne priorita Matovičovej vlády. Bývalému zväzákovi Ondrejovi Dostálovi som sa snažil vysvetliť, že aj keď bol predstaviteľ bývalého režimu, nemusí byť nevyhnutne zločinec.On to totiž o sebe vo svojom vlastnom návrhu zákona nechtiac tvrdí. Sebabičovanie v priamom prenose ?Ale vážne. Je hrozné, ako prezliekači kabátov najnovšie prenasledujú svoje vlastné tiene. Poturčenec horší od Turka. Nič im nie je sväté v národných dejinách. Oni dokonca opľúvajú aj Alexandra Dubčeka. Hanba. Pozrite si krátky zostrih niektorých mojich argumentov ?Krásny deň, priatelia!

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Ohodnotiť článok

2 thoughts on “Dostál dostal v priamom prenose lekciu z politickej filozofie od Ľuboša Blahu

 • 23. septembra 2020 at 19:31
  Permalink

  Výborná lekcia!
  Výborný UČITEĽ! Takých UČITEĽOV naša dehumanizovaná spoločnosť potrebuje ako soľ, pretože takých Dostálov je na Slovensku veľaaa! ZAMORENÉ!!!
  Napr.:
  Peter Nagy v Pluske:
  „…S odstupom mnohých rokov si spomína na obdobie, keď si mocipáni niekdajšieho komunistického režimu nechávali pravidelne predkladať zárobky umelcov. „Bolo to v rozpore so základnými ľudskými právami. Boli pohoršení, že mám viac ako minister kultúry. Mimochodom, preto mohli bolševici pri Nežnej revolúcii rozhlasovať príjmy slávnych osobností. Bohužiaľ, správne kalkulovali s ľudskou závisťou, ktorá je nevykoreniteľná. Niektorým ľuďom sa dodnes páči rozprávka o tom, ako si budeme všetci rovní. Nikdy to tak nebude. Pochádzame z prírody, kde si zvieratá nie sú rovné. Ani my si nebudeme. Nerobme z Darwina blbca,“ pripomína.“

  A Vy ste zviera“pán“ Nagy?
  Sme zvieratá alebo ĽUDIA???

  A nevykoreniteľný je EGOIZMUS; až keď sa ten vykorení, až vtedy sa vykorení „závisť.“

  Quo vadis ĽUDSTVO???

  Ešteže máme pána Blahu, pána Hrdličku/výborný článok na FB KSS/…Nemilo ma prekvapilo, že Vzdor a Socialisti sú tíško, tichúčko. Nuž:“Keď prišli fašiti pre komunistov, neozval som sa…“

   
  Reply
 • 24. septembra 2020 at 5:58
  Permalink

  Súhlasím pán Blaha. Prezliekačov kabátov je na Slovensku bohužiaľ veľa. Ste zatiaľ jediným skutočne ľavicovým politikom , ktorý ma možnosť dostať sa aj do presstitúckych médií. Lenže na Slovensku sa za 30 rokov stala sto krát opakovaná lož pravdou. A teraz na to my proletári, hlúpo sa deliaci na rasistov, komunistov, kresťanov, ateistov, liberálov , starších, mladších, východniarov, blavákov …, doplácame. A väčšina si to ani, bohužiaľ, neuvedomuje. Takže nedeľme sa, ale spájajme. Len tak niečo dokážeme a dosiahneme. A to by mal byť aj atribút nejakej skutočne ľavicovej strany. A keď vás človek karhá za chyby minulosti / strany smer/ ospravedlnite sa , aj za riťolezcov a egoistov i skorumpovaných, ktorí nikdy nič s ľavicou nemali, len sa na jej úkor dobre nabalili a vyčistite “ aguášov chliev“ a zastupujte ľudí práce, na pleciach ktorých stojí každá spoločnosť a izmus.

   
  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom