Eddie W. Nicholas: Pýtam sa vás starších kolo 48 a viac, keď ste boli v 1989 štrajkovať, chceli ste tu americké vojsko a NATO???

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vtedy jedine o čom sa písalo a hovorilo o otvorení hraníc. A Havel sľuboval, aby sme sa nebáli nezamestnanosti, aby sme sa nebáli, že chcú rozpredať štátne strategické podniky, aby sme sa nebáli, že tu budú bezdomovci….a že všetky médiá, ktoré toto prehlasovali, že je to len komunistická propaganda!!!!! Nezabudnem na to, ako Štěpán z tribúny ľuďom hovoril, aby sa nedali zmiasť, že chcú ľudí len oklamať a že im ide o niečo úplne iné. Že chcú rozvrátiť krajinu. A mal pravdu. Školy a aj zdravotníctvo totálne zadarmo a poviem Vám , že školstvo bolo na oveľa vyššej úrovni a to nielen po stránke vzdelanosti. ale aj ľudskosti. Učili nás morálne, učili nás byť dobrými ľuďmi. Zdravotníctvo, infraštruktúra, priemysel ľahký i ťažký, výroba, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, to všetko bolo špičkovej kvality. A ekonomika? Jedna z najsilnejších na svete. Ak by sme mali ropu a plyn boli by sme 100 percentne sebestační. Ktorá krajina sa môže popýšiť, že ich bankovky boli kryté zlatom a mali 100 percentnú zamestnanosť. Žiadna!!! .A teraz? Odpad sveta. Ľudskosť sa nedá ani porovnávať. Sme len skelet toho, čo sme boli za socializmu. Nemáme politikov. Toto sú špiny a nie politici. Milionári, ktorí si cez strany chcú prilepšiť a dať zákony tak, aby mali ešte väčšie zisky. Poslanci odhlasujú čokoľvek aj zníženie príjmu obyvateľstva. To nie sú poslanci, ale zapredanci. Pretože ak niekto odhlasuje zákony, ktoré hrubo porušujú zásady ľudskosti, zásady morálky, to nie je poslanec. To, kde ste videli, aby niekto, kto je zapojený do podvodov, kto je zapojený na rozkrádaní bol vrchným predstaviteľom štátu. Kde sú novinári? Prečo o tom nepíšu!!! Pretože nemôžu.

Zničený priemysel, sme len výrobňa, podradná krajina…a potraviny? to kde sme, aby som išiel do obchodu a 4/5 času študoval z čoho je to vyrobené, aby som sa neotrávil. Za socializmu sme mali jedny z najvyšších potravinových noriem na svete. Za 40 rokov socializmu sme nemali ani jednu epidémiu, či krízu….teraz čelíme pandémii priemerne každý druh rok a kríza je tu denne a volá sa aj boj o prežitie. To kde sme, že poslanci Národnej rady odhlasujú, že na Slovensko sa môžu dovážať potraviny o 50 percent menej kvalitné ako do iných štátov EU. A čo je to EU? TO nie je RVHP. Veď sa pozrite kto tomu velí. Vnuci fašistických pohlavárov z 2. svetovej vojny.
A navyše tieto Sorosove mimovládky. V iných krajinách ich vyhosťujú. Na Sorosa je vydaný zatykač. Kto by náhodou nevedel. Za rozvracanie ekonomiky. Treba si to nájsť.
Matovičova žena je židovka prepojená na Sorosa. Čaputová je židovka prepojená na Sorosa. Jej otec žid napojený na Sorosa. Všetci predstavitelia vlády sú bývalými, alebo terajšími, prípadne ich manželky či deti prepojení na Sorosa. Od Čaputovej až po Šeligu. Všetko sú to terajší, alebo minulý pracovníci Sorosvých mimovládiek. Náhoda? Ani náhodou. Tie sa v politike nedejú. A Matovičova matka za slobodna Viskupičová…pre zaujímavosť.

Všetky jeho statusy, komentáre, činy, to všetko vyvoláva chaos, strach a nepokoj medzi ľuďmi. Keď k tomu pripočítame nezamestnanosť a ľudia začínajú byť bez finančných prostriedkov, pomoc od štátu nečakaj. Na to príde správa, že sa máme skladať na dôchodky, predaj elektrární, zníženie minimálnej mzdy. Prípadne aj jej zrušenie. To všetko sú sociálne neistoty, ktoré majú priamy vplyv na chod človeka, občana, rodiny. A v človeku ten hnev rastie každým dňom. Zakáže chodiť von a rúško je povinné a on si dá foto ako chlastajú v tesnej blízkosti a bez rúška. Toto nie je len primitívna arogancia, nadradenosť…nadčlovek..ubermensch a výsmech ľuďom, ale ak sa na to pozrieš s nadhľadom tak on chce vyvolať nepokoj a nenávisť medzi ľuďmi. Zavreli Daňa, Vaskyho, Rostasa a teraz Kotleba. To všetko sú ľudia, ktorí poukazujú na zločiny a ľudia, ktorí bojujú za Slovensko.
Lberálna čvarga ich dá pozatvárať a čo to vyvoláva? Opäť nepokoj. Čaputová prehlásila, že chce krajinu, kde sa ľudia nebudú báť zomierať. A ja som na to napísal., že ona veľmi dobre vie, čo hovorí. A precekla sa, pretože Sorosov plán je vyvolať tu vojnu…a Matovičove konania ..to presne aj postupne vyvolávajú. Keď to nezastavíme bude občianska vojna.

Všetky jeho statusy, jeho konania. To nie je nielenže vrcholná arogancia, maximálna primitívnosť, výsmech ľuďom a občanom Slovenska, ale vyvolávajú medzi ľuďmi chaos, strach a hlavne nenávisť. Všetko toto keď spojíme vychádza mi len jedno. On chce vyvolávať napätie medzi ľuďmi, ktoré neskôr vyvolajú konflikty a možno aj ozbrojené. On nielenže nemá chrbtovú kosť, ale doslova je mu to jedno. Sú to všetko Sorosovské špiny, ktoré chcú vyvolať na Slovensku to, čo na Ukrajine. Každým dňom je to horšie a horšie. Keď si spojíme fakty, že jeho žena je židovka zo Sorosvskej mimovládky, SAS to isté, prezidentka židovka zo Soroosvej mimovládky, to isté, PS, a všetky liberálne strany, ich predstavitelia, prípadne rodinní príslušníci sú priamo napojení na tieto mimovládky. Vychádza mi len jedno. Chcú maximálne rozvrátiť krajinu a ľudí medzi sebou. Nikdy nebolo toľko nenávisti medzi ľuďmi ako je teraz. A presne toto isté bolo všade tam, kde tieto mimovládky dostali „voľnú ruku“. Je to veľmi ťažká „hra“ z ich strany. A pokiaľ to my občania nezastavíme, bude to „krvavá hra“. Zoberte len jednu maličkosť. Koaliční „partneri“ to vidia a veľmi dobre vedia, čo sa deje a čo sa bude diať….Za ten čas, čo sa ľudia zaoberajú primitívnymi statusmi, tak ono doslova rozvracajú a predávajú NAŠE SLOVENSKO!!! Mne ak niečo vadí ozvem sa voči tomu. Ale im to nevadí a vyhovuje. Je za tým oveľa viac, ako sa len zdá. A je len na nás, čo urobíme. Občan má najsilnejšie slovo v krajine. Vždy ho mal a aj vždy bude. A pokiaľ toto nezastavíme…Tak Slovenská republika zanikne a s ňou aj celá história odkazy našich otcov, starých rodičov a aj všetkých predkov..

Otázka znie: Platíme justíciu a prokuratúru z našich daní. Matovičove konania priamo ohrozujú chod krajiny, bezpečnosť krajiny a aj životy ľudí. Na čo ich platíme, keď nič nerobia. A ak áno, tak nie pre občana!!!! Dá sa spoľahnúť len na seba. Kam toto všetko speje?! Do vojny!

Ďakujem, že ste si to celé prečítali.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


7 thoughts on “Eddie W. Nicholas: Pýtam sa vás starších kolo 48 a viac, keď ste boli v 1989 štrajkovať, chceli ste tu americké vojsko a NATO???

 • 7. júna 2020 at 19:10
  Permalink

  Oklamali nás. Zrušila sa Varšavská zmluva, mal sa neobnoviť kontakt z NATO. Proti komu?

  Reply
 • 7. júna 2020 at 19:16
  Permalink

  SNP č. 2, vola. Vyzyvam vlastencov republiky, aby sa zjednotili a vystupili na ochranu republiky.

  Reply
 • 7. júna 2020 at 19:37
  Permalink

  Ľudí dokážu rozhýbať v tejto „novej dobe“ iba silné emócie (smrť študenta Šmída, heslá nesené z oficiálnej akcie k 17.novembru – perfektne pripravené na transparentoch …máme holé ruce, míľnik s Kuciakom alebo teraz vražda spútaného černocha v USA) . Nemajú asi čas ani chuť priveľmi rozmýšľať nad tým, čo to prinesie. Dosť mi to pripomína vtip o blbosti z obdobia, keď sa umiestňovali jadrové zbrane v Európe.
  V krčme debatovali o tom, koľko stojí jeden peršing. Keď to počul dežo tak si nadšene povzdychol…. to by bolo peňazí, keby mi také 2 kusy buchli do záhrady!

  P.S.: dnes som pozeral diskusiu z USA (černošský profesor a moderátorka). Pýtala sa profesora čo on na to, že černošský prezident Obama nechal vraždiť v Lýbii afrických černochov. Profesor vyhlásil, že Obama v tomto prípade zastupoval USA ako celok a nie černochov. Aj naši politici posudzujú to vojsko USA na našom území len ako neškodnú vec.

  Reply
 • 7. júna 2020 at 20:15
  Permalink

  Na taku to otazku je len jedna odpoved.Len hlupy a samoznicujuci narod sa nepouci zo svojich chyb a nekonecne hlupy narod tie iste chyby robi a opakuje do nekonecna.
  A preto sa mecudujem co sa uz dost dlho u nas deje.

  Reply
 • 7. júna 2020 at 22:56
  Permalink

  Jednoznačne nie! V miestnych pomeroch ma v 89-tom považovali za jedného z najmilitantnejších „revolucionárov“, ale prešlo len niekoľko týždňov a bol som pri viacerých konkrétnych sporoch na strane „starých štruktúr“. Veľmi skoro sa ukázalo, že ide hlavne o osobný prospech.

  Čo sa týka NATO – bol som v bojovej divízii prvej línie. Keď som šiel do civilu, želal som si, aby moji synovia nemali nad hlavou ten Damoklov meč svetovej vojny a prvých niekoľko rokov sa vyvíjalo veľmi sľubne, keď sme rozpustili Varšavskú zmluvu. No určite nie preto, aby sme vstúpili do NATO. Dodnes patrím medzi niekoľko tisícok záložákov z Čiech aj Slovenska, ktorí majú problém s tým, že prisahali brániť spoločnú vlasť pred agresormi z NATO, a dodnes považujú tú prísahu za platnú

  Reply
 • 8. júna 2020 at 20:07
  Permalink

  Áno presne sme vedeli čo chceme, zrušenie vlády komunistickej strany,
  slobodné voľby, slobodu slova a slobodu cestovania do zahraničia. Najviac sme však chceli odchod sovietskych vojsk, ktoré nás okupovali a zaisťovali všetky hore uvedené neslobody. A kto nás, malý štát má ochrániť od od okupačnej ruskej armády, jedine obranná severoatlantická aliancia všetkých národov v Európe. Do účastnej situácie nás dostala dlhoročná vláda Smeru, korupcia, klientelizmus, korupcia spolupráca vlády z mafiou a Oligarchia na Slovensku.
  Príspevok je napísané zúfalcom, ktorý by sa mal dať vyšetriť ,tvrdenie ničím nepodložené, na hrané trestného oznámenia. Ešte že sa DAV DVA od toho dištancuje.

  Reply
 • 9. júna 2020 at 14:01
  Permalink

  Tak sa zdá, že sme si vybojovali slobodu. Predtým bola vláda v spojení s mafiou, teraz nám už vládne sama mafia. To je naozaj krok dopredu. Miesto Rusov tu máme NATO (Američanov), ktorí okupujú a vyciciavajú celú zemegulu a my sa z toho tešíme.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *