Eliáš o útokoch zo stránky „Stop štátnej mafii“

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

KEĎ OPOZÍCIA KOPE DO RADOVÝCH ČLENOV SMER-U, MUSÍ BYŤ UŽ TOTÁLNE ZÚFALÁ!

V STATUSE 1 SOM BOL OBJEKT JA – Rišo Eliáš
14. augusta sa na stránke Stop štátnej mafii objavil status, že som na štátnych zákazkach zarobil milióny ? Vyzval som ich, aby dali podnet na políciu a čo urobili? Stiahli tento status ? Hrdinovia. Opakujem ešte raz, ja nemám čo skrývať ? Prečítajte si moju vtedajšiu odpoveď: http://bit.ly/risoelias_odpoved_na_klamstva_matovicovho_sta…

V STATUSE 2 ICH ZAUJALA Veronika Murková
27. októbra dourážali moju kolegyňu zo SMER-u a MSD, kandidátku do Europarlamentu, Veroniku.

STATUS 3 JE UŽ TOTÁLNE NEPOCHOPITEĽNÝ A JEHO OBJEKTOM JE MLADÝ CHLAPEC NORO ŽELINSKÝ
Včera, 2. novembra sa objavil status o ďalšom našom mladom členovi strany SMER z Humenného, ktorý okrem toho, že raz kandidoval v komunálnych voľbách, sa nijak zásadne politicky neangažuje. Akurát si dovolil počas prezidentských volieb verejne podporiť Maroša Šefčoviča. Na takého chalana si títo zúfalci trúfli ?‍♂

Ja osobne som im za reklamu poďakoval, ale to musí už byť totálne zúfalstvo tejto stránky, jej adminov a ich sponzorov, keď sa obúvajú do radových členov strany SMER. V prvom rade by som im odporučil zmeniť admina, pretože stratil nápady, jeho pravopis je na bode mrazu a vkuse opakuje tie isté frázy. Proste nuda. Žijú vo svete, v ktorom si myslia, že SMER volia iba dôchodcovia. ALE SÚ NA VEĽKOM OMYLE ?

VYSVETLÍM ?
Denne mi na messenger chodí množstvo správ a žiadostí, hlavne od mladých ľudí o stretnutie a možnosť členstva v strane SMER – SD a Mladí Sociálni Demokrati. Tí ľudia sú už unavení z teroru, urážok a klamstiev od tých “slušných” a dávno opozičníkov a ich prázdne reči prekukli ?

Ďakujeme opozícii, ktorá dosiahla pravý opak, ako očakávala, čo naznačujú aj prieskumy verejnej mienky, kde SMER rastie ?

EŠTE K STATUSOM MATOVIČOVHO STÁDA ??
1. Kto je zodpovedný za smrť novinára a jeho priateľky, rozhodne súd a nie Matovič, ani stránka Stop štátnej mafii. Určite to nespôsobil SMER, ktorému to vďaka mediálnym a opozičným manipuláciam uškodilo najviac ? Ale kritické myslenie “Stopárov” končí tam, kde IQ Matoviča.

2. Hrajú sa na “slušné-intelektuálne” Slovensko, ale ich slovník je odpad. Stačí si prečítať ich statusy. A toto nám tu chce vládnuť ? Tá ich “tolerancia a láska” je krásna, pritom sami v opozícii sa idú medzi sebou pozabíjať. Myslím, že ďalší komentár nie je potrebný ?

3. Teším sa na ďalšiu konfrontáciu. Uvidíme, akí potom budú hrdinovia ? Týchto adminov sa netreba báť, jeden z podobnej stránky už bol odhalený a do reči mu veru nebolo ? Takže ak sa chcú hrať, začneme sa hrať ?

#IdemeDalej #SmeromKVam

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *