Fico tvrdo skritizoval média, listom špeciálnej prokuratúry dokázal, že klamali

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ako uvádza denník Pravda , Robert Fico predstavil stanovisko Úradu špeciálnej prokuratúry, že v talianskom spise sa nenachádza žiaden záznam telefonického rozhovoru Fica s Antoninom Vadalom z roku 2012. Talianska stopa, na základe ktorej mimovládne organizácie organizovali protesty na jar roku 2018, bola teda založená na lži.

Celé video si môžete pozrieť nižšie.

„Slovenské média predstavujú najväčšie nebezpečenstvo pre demokraciu. Slovenské média ako marketingové agentúry opozície vždy niekoho oplujete a vôbec si nerobíte starosti s tým, či útok na vládneho politika je pravdivý alebo nie je pravdivý!“

Robert Fico, 20. 3. 2019

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Fico tvrdo skritizoval média, listom špeciálnej prokuratúry dokázal, že klamali

  • 20. marca 2019 at 17:17
    Permalink

    To je uz uplne na hlavu, ze clovek ma dokazovat, ze sa daco nestalo a nie, ze media by mali informovat len, ked sa daco stane…medialny fasizmus

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *