Hlasy pozdvihnuté z ticha: Bude prvý slovenský politik odsúdený za vlastizradu? Martin Bago o agentovi Naďovi

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

BUDE PRVÝ SLOVENSKÝ POLITIK ODSÚDENÝ ZA VLASTIZRADU?

V utorok NAKA obvinila člena Oľano, niekdajšieho člena viacerých mimovládok, rusofóba a slovenského vojnového jastraba Jaroslava Naďa z trestného činu ohrozovania utajovanej skutočnosti. Podľa vyšetrovateľa mal Naď žiadať utajované skutočnosti na ochranu záujmov Slovenskej republiky a následne ich vyzradiť ďalším osobám. Naď sa samozrejme bráni a považuje to za pomstu zo strany vlády a Vojenského spravodajstva za jeho „neúprosný boj proti korupcii“. Tento agent cudzej moci na tlačovke spolu s Matovičom dokonca chŕlil také nezmysly, že NAKA si všetko vymyslela, prirovnával všetky súčasné bezpečnostné zložky k mafii a uviedol, že vstupom do politiky sa stal nepriateľom štátu. No proste drísty nad drísty. Novinári zo zapredaných médií mu samozrejme poklonkovali a robili z neho obeť štátu. No pritom je to celé úplne inak a verím, že tento agent cudzej moci má toho za ušami viac než dosť.

Je to totiž práve Naď, kto dlhodobo vyvíja činnosti zamerané proti vlastnému štátu a poklonkuje cudzím mocnostiam. Je to práve Naď, kto ako bezpečnostnú hrozbu dlhodobo klasifikuje Rusko, Nočných vlkov, slovenských brancov a kdekoho, kto nezdieľa jeho názorové prúdy, no pritom tie hlavné bezpečnostné hrozby pre Slovensko bagatelizuje a kamufluje. Bol to práve Naď, kto odjakživa len poklonkoval EU a hlavne NATO a robil všetko pre to, aby na Slovensku šíril čo najväčšiu rosofóbiu, štval našu krajinu do konfliktu s Ruskom, dokonca slovenských občanov samých proti sebe a snažil sa, aby sme ako štát prišli o čo najväčšiu časť svojej suverenity. A je to práve Naď, kto okrem toho, že pôsobil na rôznych pozíciách na MO SR či ako vedúci sekcie obrany Stáleho zastúpenia SR pri NATO pôsobil alebo ešte pôsobí v najrôznejších militaristických mimovládkach ako Euroatlantické centrum (EAC), GLOBSEC Policy Institute alebo v Inštitúte pre stredoeurópsku politiku (CEPI). Je dokonca spoluzakladateľom mimovládky Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku (SSPI), ktorej bol na čas dokonca riaditeľom! Podotýkam, že všetky tieto mimovládky sú podporované a sponzorované z peňazí NATO. To len pre vyobrazenie toho, kto to naozaj Naď je.

A takýto človek má najvyššiu bezpečnostnú previerku a dovolené sa oboznamovať s naozaj závažnými utajovanými skutočnosťami týkajúcimi sa národnej bezpečnosti! A tieto informácie evidentne aj vynášal. A teraz sa odrazu čuduje, že na sa tieto jeho aktivity prišlo a že sa odrazu stal tou bezpečnostnou hrozbou pre Slovensko. O závažnosti Naďovej protištátnej činnosti svedčí aj fakt, že sám Pellegrini, ktorý má ako predseda vlády právo oboznamovať sa so spravodajskými informáciami Vojenského spravodajstva a Slovenskej informačnej služby, kvôli Naďovi dokonca na piatok zvolal aj Bezpečnostnú radu, kde si podľa jeho slov zavolá vybraných predstaviteľov bezpečnostnej rady, pretože rozsah aktivít obvineného Naďa zasahuje do bezpečnosti a dôveryhodnosti Slovenskej republiky! Ako dodal, ide o podstatne väčší rozsah Naďových aktivít rôzneho typu, o ktorých teraz zatiaľ nemôže hovoriť.

V prípade, že budú Naďovi dokázané úniky dôležitých utajovaných skutočností tak môže skutočne dôjsť k tomu, že na Slovensku bude prvý politik oficiálne obvinený z trestného činu vlastizrady, ktorý klasifikuje Trestný zákon ako: „Občan Slovenskej republiky, ktorý v spojení s cudzou mocou alebo s cudzím činiteľom spácha trestný čin úkladov proti Slovenskej republike, teroru, záškodníctva alebo sabotáže, potrestá sa odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie.“ A ako môžete vidieť, tresty sa tu pohybujú naozaj vysoko.

Je však načase začať vyšetrovať trestný čin vlastizrady u všetkých politikov, verejných činiteľov a všetkých ľudí, ktorí chceli našu vlasť zapredať cudzím mocnostiam a dlhodobo pracovali a pracujú na likvidácii jej suverenity! A to počnúc daňovým a pozemkovým podvodníkom a úžerníkom spod Tatier cez ministra v demisii či progresívnych feťákov až po Sorosovu agentku na čele štátu. Je totiž načase začať na úrovni štátu konečne riešiť ohrozovanie národnej bezpečnosti SR a vlastizradné činnosti agentov Západu, ktoré na Slovensku vykonávajú už desaťročia! Je načase v štáte konečne urobiť poriadok, pretože v súčasnosti sa derú k moci ľudia, ktorí skutočne ohrozujú našu národnú bezpečnosť! Ba čo viac, aj samotnú existenciu súčasnej podoby štátu a spoločnosti!!!

Martin Bago

https://www.ta3.com/…/absurdne-tvrdi-nad-po-obvineni-premie…https://slovaksecurity.org/o-nas-profily/http://www.eac.sk/alumni/byvali-clenovia/jaroslav-nad/https://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-300

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
6 thoughts on “Hlasy pozdvihnuté z ticha: Bude prvý slovenský politik odsúdený za vlastizradu? Martin Bago o agentovi Naďovi

 • 22. novembra 2019 at 22:49
  Permalink

  Pod jedným článkom o tejto téme som položila otázku:
  Kedy SR príjme zákon, akým si USA celé desaťročia ochraňujú suverenitu pod názvom „FARA“?

  Reply
 • 23. novembra 2019 at 8:28
  Permalink

  Znova prichádza doba, že plusom pre vysoké funkcie bude pobyt vo väzení. Kočner už je tam, teraz chcú tam dostať Naďa, kto bude ďalší?

  Reply
 • 23. novembra 2019 at 10:45
  Permalink

  Citujem z textu: „Je totiž načase začať na úrovni štátu konečne riešiť ohrozovanie národnej bezpečnosti SR a vlastizradné činnosti agentov Západu…“
  Súhlasím!!!
  Nedajme si Slovensko!!!

  Reply
 • 29. novembra 2019 at 16:52
  Permalink

  Vyšetrovateľ NAKA dnes zrušil autoremedúrou obvinenie J. N.,“
  informuje v stručnom statuse polícia na sociálnej sieti.

  Reply
 • 25. mája 2020 at 2:58
  Permalink

  BUHUHAHAHAHA a dnes si Nad vytrie zadok s Vami ..

  Reply
 • 25. mája 2020 at 10:59
  Permalink

  Takže už vieme, kam pôjdu peniaze utržené za predaj štátnych dlhopisov v 04 a 05/2020 v hodnote 5,5 miliardy Eur – pôjdu na kúpu amerických stíhačiek F-16 – včera N. povedal, že miliardu sme už zaplatili a tú druhú zaplatíme/pôvodne to nebolo 1,6 len?/. A že dodané budú do 2023. Takže možno len 2 miliardy, ale možno i celé inkaso z predaja dlhopisov štátu /teda z toho, že sme sa zadlžili za 60 dní novej vlády a 5,5 miliardy Eur/ pôjde na záchranu americkej ekonomiky. No pekne….ujo Nď.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *