Igor Melicher: Vláda odsúhlasila takmer pol milióna € pre bieloruskú opozíciu a mimovládne organizácie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


TO NEVYMYSLÍŠ, TO JE KORČOK ?‍♂️

Slovensko rukami ministra zahraničných vecí posiela takmer pol milióna eur pre bieloruskú opozíciu a mimovládne organizácie. Vláda Igora Matoviča na druhej strane znižuje minimálnu mzdu, príplatky za prácu v noci a cez víkendy, ruší obedy zadarmo a znižuje 13. dôchodky. Lebo vraj nie sú peniaze. Ale pre Bieloruskú opozíciu ich máme na rozdávanie.

To, že ako suverénny štát finančne podporujeme jednu zo strán politického konfliktu môžeme vnímať ako porušenie princípu medzinárodného práva o zákaze vmiešavania sa do vnútorných vecí iného štátu. Druhá stránka veci však je, že ide o prejav maximálnej arogancie. Takto by sa ale suverénny štát správať nemal, pán Korčok..❌

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Igor Melicher: Vláda odsúhlasila takmer pol milióna € pre bieloruskú opozíciu a mimovládne organizácie

  • 9. septembra 2020 at 12:19
    Permalink

    „Sme dôveryhodný partner zločineckej organizácie NATO?“ Hmm!!!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *