Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Poznáte ten pocit, keď chcete povedať tisíc slov, ale nemôžete sa zmôcť ani na jedno, lebo vám celá situácia pripadá natoľko bizarná, že sa sami zamýšľate či je to vôbec realita?

Podobné pocity mám v sebe práve teraz, keď čítam ako ide dosluhujúci prezident Kiska zakladať vlastnú stranu a pri tom teatrálne vyhlasuje, že sa IM podarilo vyhrať prezidentské voľby a teraz je na čase vyhrať parlamentné voľby. Poviem vám úprimne, zastáva mi nad tým rozum..

Prezident, ktorý počas celého mandátu pracoval do týždňa maximálne 3 dni. Na jeho hlave je kopec káuz, z ktorých mu niektoré dokonca uznal súd a on sa k nim priznal veľkým množstvom opravných daňových priznaní. Podozrenia z volebných, pozemkových a daňových podvodov. Využívanie štátnej letky na súkromné účely, vyvolanie diplomatickej roztržky s Čínou. Neschopnosť získať na svoju stranu Američanov pri voľbe Miroslava Lajčáka na post generálneho tajomníka OSN.

Opisovanie Slovenska v zahraničí ako mafiánsky štát. Rozdeľovanie a hecovanie spoločnosti. Neuatentický, všetky prejavy čítal z papiera a médiám za celých 5 rokov nedal možnosť pýtať sa ho otázky. Jeho vlastné video z nedávna, kde hovoril, že nezaloží stranu, nebude kandidovať, ani nebude mať ambície stať sa premiérom.

No a dnes Andrej Kiska hovorí o tom, že zakladá stranu, ide kandidovať a chce vyhrať voľby. S tým čo má na rováši by akýkoľvek iný politik bol pranierovaný médiami a občianskou spoločnosťou, aby už viac nebol vo verejnom živote, ba čo viac, aby bol za mrežami. Lenže všetky tieto závažné prešľapy, porušenia zákona, pokrytectvo a nálepka najslabšieho prezidenta v histórii Slovenska ako keby pána Kisku obchádzali. Médiá sú ticho ako pokojná voda.

Priatelia uznajte sami. Nie je to divné? Prečo Kiska s takou motiváciou vyhlasuje, že ide vyhrať voľby, keď je už sám dávno zdiskreditovaný? Myslí si, že to ľudia nevidia alebo ich až natoľko podceňuje, že si myslí, že parlamentné voľby vyhrá rovnako ako on alebo nadchádzajúca prezidentka, len drahým marketingom?

Prosím napíšte mi k tomu váš názor, lebo mám pocit, že v tejto spoločnosti fungujú paralelné vesmíry.

Igor Melicher – Mladí Sociálni Demokrati

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Igor Melicher: Žiť svoj slovenský sen

 • 4. apríla 2019 at 9:36
  Permalink

  Ak niekto podobný Kiskovi a s jeho povesťou zatrúbil do (politického) útoku, treba si uvedomiť, že vlastne nezatrúbil on, ale tí, ktorí stoja za ním.

  Reply
 • 4. apríla 2019 at 14:53
  Permalink

  Tiež som si myslel, že Kiskove ambície sú nelogické. Predpokladal som, že na prezidenta nekandidoval, kôli slabnucej popularite medzi občanmi. Ale pred pár dňami kamarát reagoval na moju kritiku Kisku vyjadrením: „Čo zlé urobil Kiska? Lebo asi mi niečo ušlo. Kiska je zatiaľ top prezident.“
  Nechápem prečo, ale zjavne má pán Kiska stále svojich priaznivcov.

  Reply
 • 5. apríla 2019 at 13:48
  Permalink

  Úplne súhlasím s p. Melicherom. Keby to urobil niekto zo Smeru /daňové podvody, pozemkové podvody atď./ celý rok by boli protesty za slušné Slovensko. A teraz? Kde je slušné Slovensko? Nič sa nedeje. Ešte je na 1. mieste ako dôveryhodný politik. Ľudia, spamätajte sa. To nie je rovnaký meter ani kilometer. On si asi myslí, že sme všetci hlúpi a stratili sme pamäť.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *