Ivan Hopta: Do Humenného prišlo až 7 tzv. „slušných“ Slovákov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


V HUMENNOM SLUŠNÉ SLOVENSKO SKOLABOVALO

Kým v minulom roku na protesty organizované Slušným Slovenskom chodili v Humennom stovky demonštrantov, tak v tomto roku humenské Slušné Slovensko doslova skolabovalo. Na piatkový protest došlo iba sedem občanov – šéf miestnej bunky Progresívneho Slovenska, bývalý poslanec NR SR za OĽANO a jeho asistent, zástupkyňa primátora Humenného a ďalší traja občania. Dôvodom neúčasti občanov je zrejme skutočnosť, že protesty sú organizované politickými silami, ktorým ide len a len o prevzatie moci v krajine.

Ivan Hopta/ foto: Korzár

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Ivan Hopta: Do Humenného prišlo až 7 tzv. „slušných“ Slovákov

 • 24. septembra 2019 at 11:54
  Permalink

  Vysokoškoláci z Humenného protestovali v Bratislave :-).

  Reply
 • 10. decembra 2019 at 9:33
  Permalink

  Pan sudruh Hopta,nie je vam hanby,brať si do huby ľudí,kt. využívajú slobody,ktoré ste vy v predchádzajúcom režime chceli potláčať?
  preto si neviete predstaviť,že by šudia robili akcie podla lubovole,bez toho aby ich tam nahnali politicke živly? ste obohe stvorenie…a šírite bludy,tak ako aj sam ste len vytvorom bludov,ktorými žijete

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *