Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Na budúci rok nás čakajú parlamentné voľby, no nebudú to voľby obyčajné. Pravdepodobne sa budú podobať veľkému boju, prichádzajúcemu v rôznych formách raz za desiatky rokov. Právom môže mať táto bitka pomenovanie Slovenský Armageddon. Pripravme sa na ňu, priatelia.

Rozbroj v slovenskej spoločnosti trvá už nejaký ten čas, avšak intenzita tohto konfliktu v poslednom období narastá. Nedávne komunálne voľby posilnili postavenie štatútu tzv. nezávislého kandidáta, ktorý v skutočnosti najmä po zvolení je závislý na rôznych fondoch a lobistických skupinách pod kontrolou neoliberálnych síl, podporovaných zo zahraničia a prostredníctvom domácich oligarchov s veľkým apetítom vládnuť nad verejnými financiami. Výsledky prvého a druhého kola prezidentských volieb veľmi posilnili chute neoliberálneho prúdu v rámci príprav k uvedenej vojne počas budúcich parlamentných volieb.

Je potrebné veľmi citlivo vnímať prvý čin novozvolenej prezidentky Slovenskej republiky. Tesne po vyhlásení predbežných výsledkoch, o druhej v noci nadránom, išla vzdať úctu k symbolu tzv. Slušného Slovenska na námestí SNP v Bratislave. Týmto dala najavo, že nezhody v spoločnosti pokračujú a pokus o prevrat, spustený začiatkom roku 2018, môže pokračovať.

Agresívno- progresívni neoliberáli nie sú sami v mozaike antiľudových a antislovenských síl. Jeden z neúspešných kandidátov prvého kola prezidentských volieb, František Mikloško, “prekvapil” konzervatívnu časť politického života priamou podporou nominantky neoliberalného prúdu, a tým dal jasne najavo, že niektorí bývalí aktéri novembrového prevratu s “kresťanským myslením” majú jasne postavenie v uvedenej mozaike. František Mikloško si zrejme nevšimol, že značná časť veriacich s jeho názorom vôbec nesúhlasí, a zdravé kresťanské jadro je úplne inde v boji o charakter štátu a štátnych pilierov. Staré neoliberálne sily okolo Strany SaS a Oľano sú destabilizované príchodom ostrejších neoliberálov z prosorosovských a esetovských rozmaznaných žoldnierov. Nemalé vrásky na čele im robí avizovaný politický subjekt dosluhujúceho prezidenta Andreja Kisku.

Mozaika druhého tábora slovenského armageddonu je veľmi pestrá. Žiaľ táto škála síl a osobností je maximálne izolovaná médiami hlavného prúdu a roztrieštená do takej miery, že samotná kooperácia medzi danými silami si požaduje, povedzme si to priamo, menší zázrak. Ide o “ zdravé” jadro Strany Smer -SD a SNS, ktoré za posledných 10 rokov rámci kontroly slovenských oligarchov nad nedôslednou kvázi ľavicovou a pronárodnou politikou týchto strán bola hnaná do kúta a mnohí z jej radov rezignovali a dnes končia svoju službu v laviciach NR SR. Ozajstné ľavicové strany, medzi ktorými patríme i my, slovenskí komunisti, sú pochovávaného zeme, zatlačenej tridsaťročnou antikomunistickom kampaňou. Dobrá správa však je, že sme sa dokázali za posledných 20 rokov udržať a etablovať naše štruktúry v celej republike. Teda v avizovanej bitke budeme nesmierne potrební, tak ako sme boli v posledných prezidentských voľbách v rámci zabezpečovania volebnej kampane kandidáta Štefana Harabína. Vlastenecké a pronárodne sily dokázali motivovať v prvom, ako aj v druhom kole prezidentských volieb značnú časť obyvateľstva. Ďalší vývoj týchto síl bude závisieť od možnosti naklonenia si občanov, uznávajúcich nadčasové kresťanské hodnoty na našu stranu.

K spravodlivej bitke o charakter sociálneho a národného štátu sa približujeme rýchlo. Odvaha, presvedčenie a obetavosť budú kľúčovými parametrami, ktoré určia výsledok budúcich parlamentných volieb. V hre je veľa. Osud Slovenska a životné istoty jeho obyvateľov. Možno dokonca taktiež mier na celej Zemi.

Voľby do Európskeho parlamentu sú prvou a poslednou zastávkou pred slovenským armageddonom. Ak však dokážeme presvedčiť slovenských voličov, aby odmietli kandidátov parlamentných strán. Keď budeme schopní zvoliť niekoľko zástupcov z radu socialistických, vlasteneckých a pronárodných síl, ktorí v prvom, ako aj v druhom kole prezidentských volieb nezlyhali, vedzte, že k slovenskému armageddonu sa v marci roku 2020 priblížime silnejší a odvážnejší.

Dať dohromady ľavicové, vlastenecké a pronárodne sily a pripraviť ich k nevyhnutnej bitke naozaj vyžaduje veľké úsilie a menší zázrak. Pochádzam pôvodom zo svätej zeme, kde o zázrakoch nik nediskutuje a sú považované za bežnú vec! Pridajte sa, priatelia.

Nech žije zdravý rozum, nech žije Slovensko.

Jalal Suleiman, podpredseda KSS

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Jalal Suleiman: Slovenský Armagedon

 • 8. apríla 2019 at 10:24
  Permalink

  Jalal prestaňte byť konečne politici a vžite sa do problémov ľudí. Čo vari nevidíte tie stovky problémov, ktoré ľudí práce trápia? Poľnohospodárstvo, životné prostredie a aj lesníctvo máme totálne zdevastované. Dediny na krajnom východe vymierajú. Dovážajú nám sem treťotriedne potraviny a ešte aj za vyššie ceny ako v krajine pôvodu. Máme tri lekárske fakulty a niet nás kto liečiť. Upadá školstvo a vzdelanostná úroveň obyvateľstva. Veselo sa rozkráda, ale zákony platia iba pre nás. Rodina stráca v tomto bordelistane na význame, ale vy riešite politikov. Žiadni z vás pri nadobudnutí moci neprijme zákon o trestoprávnej zodpovednosti politikov. Asi nikdy nebudú u nás poslanci zodpovední vo svojom volebnom obvode 75 obvodov-okresov 75 poslancov. Žiadne peniaze od vicišpánov na volebnú kampaň pre politické figurky … Je toho veľa čo mám na duši… Prepáč, ty za to nemôžeš, ale oslovuj ľudí tým, čo ich trápi a čo im môže pomôcť. Na taľafatky tu máme Matoviča a jemu podobných zodieračov lavíc. Aj v smere.

  Reply
 • 8. apríla 2019 at 10:25
  Permalink

  Keď ľavičiari nezabudnú na to, čo ich delí, vyhrá pravica — Kiska, Sulík, Matovič…ZOMRIem!!! Nedopusťme to, ĽUDIA!!! Už teraz totalita elita prekvitá, a čo potom?
  Včera Kiska vyplakával nad mamičkou, ktorá dostáva len 250,- eur, nóóó, keby sa uskromnil, mohla by mať viac, trochu spustiť z tých svojich miliónov a je to. Nevoľme tých, ktorí vzdychajú, to vám nepomôže, ľudia.

  Reply
 • 8. apríla 2019 at 12:13
  Permalink

  Sústavne volím KSS, ale už ma to unavuje. Pozrite len na to ich otrasné logo

  Reply
  • 8. apríla 2019 at 12:42
   Permalink

   Logo nie je dôležité — „Imidž je nanič, počúvaj smäd!“Podstata je dôležitá!/A to som výtvarníčka, mám rada, veľmi rada pekné veci, napriek tomu uprednostňujem obsah pred formou./
   Aj ja som unavená, ale neobviňujem z neúspechu KSS, viním občanov, Slováci pod vedením KSS nezažili biedu, doprajme im ju, asi len tá ich presvedčí. Ale máte pravdu, vždy je čo zlepšovať.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom