Knižnica 2: VYZBIERANÉ, ďakujeme!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Všetky potrebné financie na spustenie spoločnej komunitnej knižnice sú už vyzbierané, ďakujeme všetkým, ktorý tento projekt podporili!

Kto má záujem, môže prispievať aj nadaľej, finančné prostriedky sa využijú na vybavenie, prenájom, stránku a ďalšie potrebné veci.

Číslo účtu: SK7283300000002801086712

V komunitnej Knižnici 2 budú archivované knihy a materiály dostupné pre každého, kto sa do komunity zapojí. Bude sprístupnená pre všetkých aj fyzicky aj online.

Každý, kto má záujem darovať svoje knihy do knižnice, môže sa ozvať na email: dav2dva@gmail.com (predmet uveďte knižnica) a ďalej sa už spoločne dohodneme ohľadom odovzdania kníh.

Využitie knižnice

Okrem kníh budeme vo fyzickej knižnici archivovať aj časopisy (aj súčasné). Priestor knižnice sa bude využívať okrem skladovania kníh aj na účely spoločných stretnutí, seminárov, besied a iných spoločných aktivít.

Na pripravovanej stránke knižnice budeme archivovať aj iné materiály, ako napríklad e-booky, dokumenty, obrázky, fotografie a ďalšie elektronické veci.

Každý bude môcť v rámci komunity nahrať svoj obsah a ten bude prístupný pre všetkých.

Oficiálne otvorenie Knižnice 2 bude niekedy v Októbri, presný dátum ešte upresníme. Preto sledujte našu stránku a sociálne siete, aby ste boli v čas informovaní.

Ďakujeme všetkým, ktorý sa do projektu zapojili

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *