Knižnica 2: VYZBIERANÉ, ďakujeme!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Všetky potrebné financie na spustenie spoločnej komunitnej knižnice sú už vyzbierané, ďakujeme všetkým, ktorý tento projekt podporili!

Kto má záujem, môže prispievať aj nadaľej, finančné prostriedky sa využijú na vybavenie, prenájom, stránku a ďalšie potrebné veci.

Číslo účtu: SK7283300000002801086712

V komunitnej Knižnici 2 budú archivované knihy a materiály dostupné pre každého, kto sa do komunity zapojí. Bude sprístupnená pre všetkých aj fyzicky aj online.

Každý, kto má záujem darovať svoje knihy do knižnice, môže sa ozvať na email: dav2dva@gmail.com (predmet uveďte knižnica) a ďalej sa už spoločne dohodneme ohľadom odovzdania kníh.

Využitie knižnice

Okrem kníh budeme vo fyzickej knižnici archivovať aj časopisy (aj súčasné). Priestor knižnice sa bude využívať okrem skladovania kníh aj na účely spoločných stretnutí, seminárov, besied a iných spoločných aktivít.

Na pripravovanej stránke knižnice budeme archivovať aj iné materiály, ako napríklad e-booky, dokumenty, obrázky, fotografie a ďalšie elektronické veci.

Každý bude môcť v rámci komunity nahrať svoj obsah a ten bude prístupný pre všetkých.

Oficiálne otvorenie Knižnice 2 bude niekedy v Októbri, presný dátum ešte upresníme. Preto sledujte našu stránku a sociálne siete, aby ste boli v čas informovaní.

Ďakujeme všetkým, ktorý sa do projektu zapojili

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Len vďaka Vašej podpore dokážeme robiť kvalitnú a nezávislú žurnalistiku

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *