Krajniak by mal byť odvolávaný bez zbytočného taktizovania a čakania, píšu MSD s odvolaním na Fica

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Minister Krajniak berie ľuďom sociálne istoty a ničí sociálny štát. V takejto situácii nie je žiadny dôvod na taktizovanie a na čakanie do októbra. Je nám ľúto, že odídenci zo Smeru takto pristupujú k antisociálnym krokom ministra práce. Ľavicové sily, ak sú naozaj ľavicové, by sa mali spojiť a pokúsiť sa odvolať Krajniaka. Jedinú jasnú iniciatívu zatiaľ vidíme len v Smere.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Krajniak by mal byť odvolávaný bez zbytočného taktizovania a čakania, píšu MSD s odvolaním na Fica

 • 19. septembra 2020 at 11:04
  Permalink

  …a kto bude zodpovedný za situáciu so SARSom ?

  Už sa to rozbieha , za Piatok nový vrchol – 290 nových potvrdených nakazených. Švihlíková dobre hovorí, že málokto ASI chápe čo je exponenciálna funkcia – priebeh – začína nenápadne, tíško, nevenuje sa mu pozornosť – ale potom… – nezastaviteľná explózia…

  To aké výsledky v útlme chorobnosti sme dosiahli svojou disciplínou na jar, je skutočne pozoruhodné, a potvrdzuje to, že vo výnimočných situáciách sa ešte vieme združiť .

  A všetko to, čo sme touto disciplinovanosťou dosiahli, vláda toho trnavského vychytralého veksláčika hodila len tak za hlavu, len preto, aby vyšla v ústrety tým ,čo si svoj biedny život nevedia predstaviť bez toho, aby na fakbuku fotkami zvestovali celému svetu, že sú pri mori. Malomeštiactvo týchto pár tisíc buržujčíkov vymenili za ohrozenie zdravia a práce státisícov disciplinovaných ľudí.

  A nezabúdajte na tých 15miliárd čo si Mlatopič „len tak“ požičal na „záchranu“ Slovenska – teda „našich obyčajných“ ľudí. No chcel by som vidieť, čo by sa robilo, keby vládol Fico, a tkato by si požičal, a ešte k tomu by stále viedol režim cezhraničnej 2-týždňovej karantény.

  Hnať tú chamraď lopatami a vidlami. A tiež tú partiu okolo Marčeka, ĽS-NS či Rostasa ktorí beztrestne trepú nezmysly, šíria tmárstvo a rozbíjajú tak akúsi kolektívnu imunitu.

  Teraz nám už žiadne opatrenia nepomôžu, keď tá choroba cirkuluje medzi ľuďmi vo vnútri štátu – ľuďmi s narušenou disciplínou. Skrátka – vydávame našich starých na skúšku chorobou – prežiješ/neprežiješ. Aspoň sa uvoľní tlak na zbytočný a drahý dôchodkový systém-pretože každý výdavok štátu je vlastne neželaný a zbytočný. Ešte zosúkromniť vodu a vzduch, a už všetko bude tak ako má…

  Môže nastať explozívny vývoj choroby tak ako v Taliansku, alebo Španielsku – a potom Mlatopičom neostane nič iné len totálna odstávka verejného a pracovného života v „tejtokrajine“ – ale pýtam sa – koľko nás to ale bude stáť ?!
  Ľahko vopchať hlavu do dlhovej slučky židojašterov – ale nemožné ju dostať von. Staneme sa len bezmocným ( ne-zvrchovaným ) protektorátom – či skôr administratúrou – svetovej finančnej mafie.

  Takže nie len Krajniaka treba hnať, ale celú pravicovú zberbu – lebo keď teraz nebudú utekať oni, potom budeme utekať my – len kam ?

  Reply
 • 19. septembra 2020 at 14:01
  Permalink

  Sme rodina je síce podvodná strana (za ktorou o.i. stojí i Lipšic) s cieľom ukradnúť voličov Smeru, SNS a LSNS, ale toto neustále agresívne útočenie Fica na Kollára či všeobecne na túto stranu je už trochu mimo. Sme rodina je dnes jediná vládna strana, ktorá kladie aspoň nejaký aký taký dôraz na národné témy, riadne sa vyhraňuje voči neomarxizmu a migračným snahám z Bruselu (pričom si osvojila aj tému sociálneho štátu, samozrejme vypočítavo, aby ukradla voličov Smeru). Opäť, Fico chce so svojou 8-10% stranou byť stále bez koaličného potenciálu? On sám by mal najlepšie vedieť, že strana v opozícii, obzvlášť tá jeho, bude zraniteľná voči snahám koalície ju kriminalizovať. Myslí si snáď, že neustálym útočením na Kollára a Pellegriniho sa snáď ich voliči (z ktorých mnohí predtým volili Smer) vrátia k nemu? Nie, pretože Smer prestali voliť práve kvôli nemu.

  Reply
 • 20. septembra 2020 at 9:00
  Permalink

  REŤAZENIE BLBCOV…
  Ak niekto chce pretrhnúť reťaz blbcov, tak si musí uvedomiť, že v prípade pretrhnutia reťaze reálne hrozí nebezpečenstvo, že vyradeného blbca nahradí ešte väčší – lebo reťaz v žiadnom prípade nemôže ostať neúplná. A prax to naozaj potvrdzuje aj v našich podmienkach. Dokumentujú to zmeny na ministerstvách alebo v inštitúciách a štátnych ustanovizniach.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *