Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Raritné video Laca Novomeského…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Laco Novomeský sa pýta?

 • 15. januára 2023 at 4:31
  Permalink

  Finančná spoločnosť sa špecializuje na všetky oblasti.
  Poskytujeme vám ponuky pre všetky vaše finančné potreby s osobným úverom a investujeme do vašich veľkých projektov.
  a investujte do svojich hlavných projektov.
  Táto možnosť je vyhradená pre spoločnosti a vážne osoby, ktoré hľadajú pôžičku na financovanie svojich projektov.
  Ponúkame úvery pre jednotlivcov: spotrebné úvery, úvery na bývanie, nákupy úverov, nákupy dlhov na konsolidáciu všetkých dlhov do jedného úveru, školské úvery pre študentov, úvery na auto.
  Môžeme vám pomôcť financovať vaše projekty, ako je napríklad výstavba domu, kancelárie, firmy alebo projekt, ktorý si vyžaduje externé financovanie.
  Ľudia v núdzi nás môžu kontaktovať pre viac informácií o ponuke, ktorá má byť uspokojená: E-mail: poulaintherese4@gmail.com

  Reply
 • 5. apríla 2023 at 15:41
  Permalink

  Dobrý deň, Potrebujete spoľahlivú a dôveryhodnú spoločnosť na získanie úveru na financovanie vášho projektu, Potrebujete podnikateľský úver, osobný úver alebo hypotekárny úver? Nehľadajte ďalej ako Sunshine Financial Group Inc. Ponúkame všetky druhy úverových služieb, zabezpečené aj nezabezpečené úvery, dlhodobé a krátkodobé úvery a mnohé ďalšie za dotovanú úrokovú sadzbu 3 % ročne. Pre viac informácií nám napíšte e-mailom: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) alebo mi napíšte správu priamo na WhatsApp cez: +447360502110 a okamžite dostanete odpoveď

  Viem, že získanie legitímnej pôžičky bolo vždy obrovským problémom Pre jednotlivcov, ktorí majú finančný problém a potrebujú ho vyriešiť, je pre veľa ľudí také ťažké získať kapitálovú pôžičku od miestnych bánk alebo iných finančných inštitúcií kvôli vysokému záujmu. sadzba, nedostatočné zabezpečenie, pomer dlhu k príjmu, nízke kreditné skóre atď.

  Už sa nemusíte báť, pretože sa špecializujeme na poskytovanie štruktúrovaných finančných riešení jednotlivcom a spoločnostiam tým najefektívnejším a najrýchlejším spôsobom.

  Už žiadne čakacie doby alebo stresujúce návštevy bánk. Naša služba je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni – môžete získať úver a dokončiť svoje transakcie kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujete.

  Poskytujeme 24-hodinové pôžičkové služby svetovej triedy. Pre otázky / otázky? – Pošlite e-mail na adresu sunshinefinancialgroupinc@gmail.com alebo nám pošlite správu na WhatsApp: +447360502110 | & Okamžite dostanete odpoveď.

  Reply
 • 18. mája 2023 at 9:23
  Permalink

  Good morning Sir/Madam
  We offer loans to private and commercial entities with a very low annual interest rate of 3%, repayment from 1 to 25 years. We give loans from 5,000 to 500,000,000. This is to eliminate the growing history of Bad Credit, but also to bring a steady profit to both our company and our clients.

  Are you losing sleep at night worrying how to get a loan? Contact: Waheed Finance Firm Agency now via E-mail: info@waheedfinance.com or WhatsApp: +91 636 671 0014

  We offer a loan with a low interest rate of 3% and, we offer
  *Personal Loans
  * Debt Consolidation Loans
  *Business Capital
  * Business Loans
  * Education Loans
  * Home Loans
  * Loans for Any Reason
  For more urgent information Get back to us immediately.

  info@waheedfinance.com
  WhatsApp: +91 636 671 0014
  Regards
  Waheed Finance Firm

  Reply
 • 18. mája 2023 at 10:10
  Permalink

  Dobrý deň pán/pani
  Ponúkame úvery súkromným a komerčným subjektom s veľmi nízkou ročnou úrokovou sadzbou 3%, splatnosť od 1 do 25 rokov. Poskytujeme pôžičky od 5 000 do 500 000 000. Cieľom je eliminovať rastúcu históriu Bad Credit, ale aj priniesť stabilný zisk ako našej spoločnosti, tak aj našim klientom.

  V noci strácate spánok a obávate sa, ako získať pôžičku? Kontakt: Waheed Finance Firm Agency teraz prostredníctvom e-mailu: =info@waheedfinance.com alebo WhatsApp: +91 636 671 0014

  Ponúkame pôžičku s nízkou úrokovou sadzbou 3% a ponúkame
  * Osobné pôžičky
  * Pôžičky na konsolidáciu dlhu
  *Obchodný kapitál
  * Podnikateľské pôžičky
  * Pôžičky na vzdelávanie
  * Pôžičky na bývanie
  * Pôžičky na akýkoľvek dôvod
  Pre naliehavejšie informácie Okamžite nás kontaktujte.

  info@waheedfinance.com
  WhatsApp: +91 636 671 0014
  S pozdravom
  Finančná spoločnosť Waheed

  Reply
 • 14. mája 2024 at 1:38
  Permalink

  A few months ago, I had a tough time when my bitcoin was stolen. It was really hard for me. Thankfully, WebCipher Cyber Security Service came to my rescue. They were really professional and helped me get back what I thought was gone forever. I’m so thankful for their help and I think they’re great for anyone who needs help with crypto recovery. You can contact them through email at webcipher@cyberdude.com and also whatsapp: +16093651751

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *