Lojzo, takto sa nespráva kresťan, odkazuje Matovič z balkóna. Komédia pokračuje, fejtónom reaguje Blaha

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Budúci predseda parlamentu Igor Matovič dnes zaútočil na budúceho ministra kultúry Alojza Hlinu – medzi budúcimi koaličnými partnermi sa odohral rozkošný balkónový súboj. Rysuje sa nám tu prekrásna „balkónová koalícia“.

HLINA VYKOPOL HEGERA ZO ŠTÚDIA, LEBO KRESŤANSKÁ LÁSKA

Najskôr Hlina v STV arogantne vyrazil z debaty Hegera z OĽaNO, vraj mal do relácie prísť Matovič a jemu je jedno, že je chorý, žiaden Heger tam nebude. Bodka, výkričník.

A bolo – v relácii bolo prázdne kreslo. Úplne, že „miluj blížneho svojho“.

ROZZÚRENÝ MATOVIČ NALOŽIL HLINOVI NA BALKÓNE

To nenechalo chladným Matoviča, ktorý predstiera chorobu, aby sa vyhol debate s Hlinom a Kotlebom. To aspoň tvrdí Hlina. Matovič vyliezol na balkón kdesi na sídlisku – asi u mamičky, pretože on sám býva v milionárskej haciende v Trnave.

Ale z balkóna na sídlisku pôsobí ako obyčajný človek, chápeme. A natočil nahnevané videjko, že aký je Lojzo chrapúň. Áno, je. Ale od Igora to znie tak onakvejšie.

NEVERIA SI ANI ZAPCHATÝ NOS – PROSÍM PEKNE, KOALIČNÍ PARTNERI

Čo sa týka choroby, ehm – o tom, že Matovič je chorý na hlavu, nikto nepochybuje, ale nejaké známky chrípky či angíny na balkóne v decembri fakt nevykazoval, to má Lojzík pravdu. Zato hysterický bol priam chorobne.

Vraj Hlina nie je kresťan a človek, ak sa takto správa. A vraj želá Hlinovi skoré uzdravenie – vzhľadom na to, že Hlina nie je chorý, to bola asi narážka na nejakú duševnú chorobu. Milé. Také koalično-balkónové.

KEĎ TY BALKÓN, AJ JA BALKÓN – ACH, LOJZÍK, TY SI TAKÝ DOSPELÝ

To samozrejme koaličného partnera nenechalo chladným – Hlina takisto predstúpil na balkón a tiež natočil nahnevané videjko. Vraj neverí, že Matovič je chorý a že on v RTVS nemal nič proti Hegerovi a iba Matovičovi odporučil Coldrex. Hej, hej, a preto RTVS zamietla účasť Hegera, asi kvôli Coldrexu, dáva to perfektný zmysel.

Netušíme, ako to bolo, ale bavíme sa úžasne. Balkónový súboj zatiaľ nemá pokračovanie, Matovič sa aktuálne zrejme presúva z haciendy späť na sídlisko, aby zase natočil niečo na balkóne, uvidíme.

LEN SI PREDSTAVTE, ŽE TOTO RAZ BUDE VLÁDNUŤ

Ja sa len tak zamýšľam, ako bude budúci predseda parlamentu a budúci minister kultúry riešiť koaličné problémy, keď sa nevedia ani len dohodnúť na debate v RTVS. Hejtujú sa ako malí chlapci. Na balkóne. V decembri. Ako takí šialenci.

Do toho si predstavte Kisku, ktorý dnes jasne odkázal polícii, že ju má za mafiu a jeho jediný dôvod, pre ktorý je v politike, je ovládnutie silových zložiek a zahladenie svojich zločinov. To je fakt záruka zodpovednej vlády.

TO SÚ BLÁZNI – BLÁZNI, BLÁZNI, BLÁZNI, BLÁZNI…

Ďalej si do toho predstavte Trubana, ako na koaličných radách ponúka 5 gramov bieleho. Penta tam bude mať Beblavého, čiže zdravotníctvo sa komplet rozpredá, pomôže aj ďalší panák Penty – Kiska.

Zastúpenie bude mať aj Kočner – bude tam mať svojho Sulíka. A ešte samozrejme – siedmy koaličný partner Boris Kollár, ktorý je podľa Hlinu „úchylák“. Juj, to budú koaličné rady – tešte sa na koalíciu chorých hláv.

NENECHÁVAJTE ICH NA BALKÓNE BEZ DOZORU, PREBOHA!

Igorko. Lojzík. Nehádajte sa o tom, kto je ako chorý. Pravda je, že chorí ste obaja a obaja potrebujete ústavnú liečbu. Odporúčam psychiatrická nemocnicu Philippa Pinela v Pezinku.

A poprosím vašich blízkych, nech vás nenechávajú na balkóne samých bez dozoru – aby ste si neublížili.

A teraz pilulku a šup spať, vy alternatíva.

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Lojzo, takto sa nespráva kresťan, odkazuje Matovič z balkóna. Komédia pokračuje, fejtónom reaguje Blaha

 • 8. decembra 2019 at 21:57
  Permalink

  Krásna balkónová scéna, hotový Shakespeare!

  Reply
 • 9. decembra 2019 at 6:12
  Permalink

  Blaha opäť skvelo.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *