Ľuboš Blaha: Buďte takí láskaví, drahí nemeckí priatelia a prestaňte zo Slovákov robiť násilníkov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Nemecké ministerstvo zahraničných vecí vraj varuje turistov pred násilnosťami v Bratislave – vraj si majú dávať bacha, lebo Slovensko už nie je bezpečné. Hej, hej, zato taký Kolín nad Rýnom je úplná pohoda, choďte tam stráviť Silvester, ak máte radi tlupy nadržancov, ktorí budú znásilňovať ženy.

Alebo taký Berlín – skvelé a bezpečné mesto, choďte si tam vychutnať vianočné trhy, ak vám nevadí, že vás zabije kamión, ktorý do davu ľudí napáli šialený terorista. Fajne je aj cestovanie vlakom po Bavorsku, len si dávajte pozor na chlapcov so sekerou, ktorí by radi mučenícky zahynuli pre Islamský štát. Mohol by som pokračovať.

Ja len, že si nepamätám, že by po spomínaných vraždách a teroristických útokoch v Nemecku varovalo naše ministerstvo Slovákov, aby si v Nemecku dávali bacha na násilnosti v Berlíne či Kolíne. Ale tu sa stane jedna vražda – áno, nechutná a odporná vražda cudzinca, ktorú odsúdil každý normálny človek – a tu sa odrazu brutálne zovšeobecňuje a v Nemecku sa tvária, aká sme odrazu nebezpečná krajina. A dementné slovenské médiá sa na tom ešte priživujú, pretože nikdy netreba vynechať príležitosť kopnúť si do Slovenska.

Je to tupé od našich médií, je to tupé aj od Nemcov, ktorí takto paušalizujú. Nech sa radšej zamyslia nad svojou bezpečnosťou, kým začnú ohovárať iné štáty.

Buďte takí láskaví, drahí nemeckí priatelia a prestaňte zo Slovákov robiť násilníkov na základe jedného vypatlaného monštra z Dunajskej Stredy. Je to totiž dosť primitívne a drzé. Danke sehr, Genossen.

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Ľuboš Blaha: Buďte takí láskaví, drahí nemeckí priatelia a prestaňte zo Slovákov robiť násilníkov

 • 13. júna 2018 at 0:00
  Permalink

  To čo sa, za výdatnej pomoci vyspelej slovenskej tlače, zdalo spočiatku ako „jedno vypatlané monštrum z Dunaszerdely“ je dnes v skutočnosti len svalnatá kôpka nešťastia, čo si doejlaba život a ktorá si asi nič iné neželá, len vlastniť stroj času. S jeho prognózou to, vzhľadom na zjavne úprimnú ľútosť a ospravedlnenie sa príbuzným obete, nemusí byť až tak zlé. Pán poslanec, poobzerajte sa okolo seba, či nie ste náhodou v spoločnosti rádovo hnusnejších monštier,

  Totiž, nikto z našej tlače nám nepovedal, že pred piatou ráno, sa po Prešporku tackajú vskutku rôzne indivíduá. Takže žiadny rasizmus, ale len ten starý zdatný majster alkohol, ktorý odblokoval za triezva bezpečne uväznené nedostatky osobnosti.

  Po vzhliadnutí videa, som na ňom snáď okrem policajtov a zdravotníkov nevidel jednu triezvu osobu. Ale toto v spravodajstve nebolo – naopak, tak ako pri Kuciakovcoch ďalšia skvelá príležitosť pre tátokrajinárov opľúvať svoju vlasť a dělat si do vlastního. Fuj, fuj, fuj !

  Reply
 • 13. júna 2018 at 8:14
  Permalink

  Ale čo je na tom zlé, že z nás robia násilníkov? Migranti nás minú a zakotvia v mierumilovnom Nemecku.

  Reply
 • 13. júna 2018 at 11:43
  Permalink

  A je tu nejaký problém? Veď podľa vodcu smerujeme do Jadra a Jadro je Nemecko. Treba si na ich spôsoby zvykať… Alebo žeby sme predsa len mali zmeniť svoju politickú orientáciu iným smerom?

  Reply
 • 13. júna 2018 at 17:02
  Permalink

  Kedy začne NIEKTO kto dookola omieľa svoju ľavicovosť riešiť problémy najchudobnejších
  = väčšiny obyvateľov Slovenska ???

  Namiesto toho konšpirácia = taká príznačná pre „odborníkov“ !!!

  Čím sa začína článok akože ľavicového a NIKDY pre ľudí nič nerobiaceho autora ???
  ! VRAJ !
  citujem začiatok článku:
  Nemecké ministerstvo zahraničných vecí VRAJ varuje … !!!

  TENTO ste počuli? BLAHA je VRAJ ľavicový…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *