Ľuboš Blaha dosiahol 70 tisíc fanúšikov na sociálnej sieti

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Z Ľuboša Blahu sa stal najpopulárnejší ľavicový filozof, politológ a poslanec NRSR. Podporu mu vyjadrilo 70 tisíc ľudí. Ďalej Ľuboš Blaha:

Je nás 70 tisíc, priatelia. Práve oddnes. A ďalších 90 tisíc sledovateľov. A ďalšie desaťtisíce, ktoré čítajú aj bez lajknutia stránky. Niektoré moje videá mali takmer milión vzhliadnutí, jedno dokonca dva a pol milióna. Niektoré moje statusy mali desaťtisíc zdieľaní, iné státisíce vzhliadnutí. Táto stena je z hľadiska interakcií najúspešnejšia stránka spomedzi slovenských politikov – viete si predstaviť, ako v redakcii Denníka N zúria?? Oni zúria z vás, nie zo mňa. Moje ľavicové názory poznajú už roky, svoje knihy a štúdie píšem už 15 rokov a vždy som bol súčasťou politicko-filozofickej diskusie.

Politikou žijem, venujem jej každú voľnú minútu – stále nad knihami, stále študujem, stále píšem. Ale kým to bola čistá intelektuálčina, mohli ma ignorovať. Pretože moje vedecké práce čítal len úzky okruh odborníkov.
Dnes vďaka vám naše argumenty ignorovať nemôžu. Začal som písať pre ľudí a z toho majú strach. Som tu – vďaka vám. To vás sa boja. Sme v tom spolu, priatelia. A ja vám chcem z celého srdca poďakovať. Za to, že ma inšpirujte, za to, čo píšete a verte, že čítam vaše reakcie. Ďakujem za vašu podporu – je v tom kus odvahy už len lajkovať túto stránku a vystaviť sa lynčovaniu zo strany liberálnej kaviarne. Ďakujem za to, ako spoločne bojujeme – za pracujúcich ľudí, za Slovensko, za pravdu.70 tisíc je len začiatok. Budeme ďalej rásť a oni budú ďalej šíriť nenávisť. Budú o nás hovoriť ako o konšpirátoroch a extrémistoch. Budú nás nálepkovať ako ruských agentov a komunistov. Nepomôže. Nakoniec všetci normálni ľudia pochopia, že my iba hovoríme svoju pravdu a chránime zdravý rozum. A oni len šíria nenávisť, lebo na nás nemajú. Nakoniec – zvíťazíme! Venceremos ?

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *