Ľuboš Blaha: Kiska prehral súd o pozemok. Sudca ho nepriamo vyzval, aby odišiel z politiky

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Tak toto je bomba! Kiska prehral súd o pozemok. Čiže dnes je už aj súdnou cestou potvrdené, že je pozemkový podvodník. Sudca ho nepriamo vyzval, aby odišiel z politiky.

A presne na to isté ho vyzývam aj ja. Slovensko nemôže mať za prezidenta odsúdeného provinčného kšeftára, ktorý s pomocou mafiánov oberá ľudí o pozemky!

Tak predsa mal pravdu s prepojením najvyšších štátnych funkcionárov a mafie – mohol rovno povedať, že myslí seba a nemuseli sme sa hádať.

Kiska jednoducho musí odstúpiť. Ak by tento človek ostal vo svojom úrade, pre Slovensko to bude obrovská hanba v zahraničí.

Žiadna krajina na svete nemá v čele odsúdeného pozemkového podvodníka. Najďalej zašla Kolumbia s Pablom Escobarom, ale aj ten to dotiahol len na senátora, nie na prezidenta.

Každá sekunda, ktorú tento pánko trávi po rozsudku v úrade vážne ubližuje Slovenskej republike a jej povesti.

Pevne verím, že Kisku na odstúpenie vyzvú všetky politické strany, ktoré majú v programe boj proti podvodníkom a zlodejom.

Samozrejme, nie som naivný. V Denníku N sa objaví jedna krátka správa a možno komentárik, kde sa bude spochybňovať súdnictvo.

V SME takisto – krátka správička a ešte Kisku možno aj poľutujú. Všetky liberálne korporátne médiá sa budú snažiť to ututlať, po víkende o tom už nenapíše nikto, len alternatívne médiá – mainstream to nechá vyhniť, uvidíte.

A budú sa tváriť, akože o takýchto veciach sa nepíše, o tom píšu len konšpirátori. Presne takto to robia vždy a preto už liberálnym médiám nikto neverí, s výnimkou malej hlučnej bratislavskej bublinky.

Keby sa ukázalo, že je pozemkový podvodník ktokoľvek z vládnej koalície, vytvorili by kampaň na niekoľko mesiacov, žiadali jeho odvolanie, burcovali uliciu a spisovali kaviarenské petície pravicových inťošov.

Pridali by sa západné ambasády, mimovládky a samozrejme – Slušné Slovensko. Ale keďže ide o Kisku, tak budú všetci tíško, tichúčko. Farská sa zakope pod zem a Šeliga odíde na štúdijný pobyt do Washingtonu.

Ale verte, že toto sa im udusiť nepodarí. Ľudia už majú Kisku plné zuby. Najskôr daňové podvody, potom volebný podvod a teraz pozemkový podvod. Haló – ešte raz! Súd odsúdil prezidenta za pozemkový podvod! To čo je?!

Kiska nemá čo ďalej hľadať v slovenskej politike. Pán prezident, vzhľadom k tomu, čo ste napáchali na úbohom zubárovi z Popradu to poviem čo najjemnejšie: practe sa!

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
13 thoughts on “Ľuboš Blaha: Kiska prehral súd o pozemok. Sudca ho nepriamo vyzval, aby odišiel z politiky

 • 26. októbra 2018 at 15:13
  Permalink

  nemam rad politikov ani Kisku, ale pan Blaha, trochu sudnosti by som cakal :)
  to co ste napisali to su same klamstva a populisticke keci, sud predsa neodsudil Kisku, ako viac krat pisete, Kiska prehral spor, to je rozdiel a to nie som pravnik :-D

  Reply
 • 26. októbra 2018 at 16:21
  Permalink

  To, že prezident jedného štátu vôbec vedie s občanom takýto spor je hanba, obzvlášť pri výške jeho konta sa na to mohol vyprdnúť.
  Ale medzi tým, že na súde prehráte spor a tým, že je súdnou cestou potvrdené, že ste pozemnkový podvodník je trocho rozdiel, pán Blaha.
  Oháňať sa medialnymi vyhláseniami sudcu, ktorému našli v roku 1999 v aute 16,8 gramov kokainu a a nelegálne držanú brokovnicu podľa mňa nie je nič moc….
  Vy si rád vyberáte z ,, mozaiky,, len to čo je vhodné a chápem, že na mnohých ľudí to účinkuje. Ale ľavica by mala byť o niečom inom.

  Reply
 • 26. októbra 2018 at 16:32
  Permalink

  Večná škoda, že žiadny súd nemôže odsúdiť poslancov Smeru za tie špinavosti, ktoré páchajú na Ústave Slovenskej republiky.
  Zákernosť, diletanstvo a služby kapitalistovi …

  Reply
 • 26. októbra 2018 at 21:48
  Permalink

  Vážený pán blaha je to hanba čo tu predvádzate
  prezident prehral súd = súdnictvo je nestranné, alebo provládne ?
  to že kiska mohol kúpiť pozemok ktorý vlastnil iný vlastník ako TEN na zmluve
  ktorá bola ZAREGISTROVANÁ ako právoplatná a štátny orgán = Kataster zaevidoval kisku ako vlastníka
  je dôkazom prehnitého a nezodpovedného konania štátu a jeho úradov !!!
  kiska nebol odsúdený za PODVOD
  sudca sa vyhol hodnoteniu KTO je zodpovedný za podľa sudcu „nezákonný“ a zaregistrovaný PREVOD !

  vážený pán klamár blaha
  PODVOD je presne definovaný v trestnom zákonníku
  ak nenapíšete ktorý súd ROZHODOL o tom že kiska spáchal podvod podľa trestného zákonníka ste klamár a podvodník
  kiska by sa nikdy nedostal do nemilosti smeru keby smeru pritakával ako to robil viac ako tri roky v úrade a potom sa zrazu prebudil a začal kritizovať čo považujem za nesprávne a nepochopiteľné
  najlepšie by bolo keby kiska odišiel z politiky rovnako ako celý smer vrátane blahu
  ..
  klamať kradnúť a odpútavať od toho pozornosť
  to je úspech politiky ktorú si občania slovenska volia

  čo pre ľudí ktorí žijú v kontaminovanej krajine a to nielen s kontaminovanou vodu, vzduchom a pôdou ALE hlavne s kontaminovanou hlavou, morálkou a etikou
  chudoba a zadlžovanie to je realita
  ktorú majú zakryť hry politikov ktorí sa dookola nabaľujú
  koľko platov berie „ľavicový blaha“ a koľko funkcií by mu bolo dosť ?

  hrabať pre seba brať niekoľko platov a mať niekoľko funkcií TO je tá najjagavejšia ľavica na slovensku
  občania tlieskajte.. viete čomu tlieskate ? svojej biede zadlženosti chudobe a nevedomosti

  Reply
 • 26. októbra 2018 at 23:54
  Permalink

  A čo na to nihilokapitalisti zo Zomri ?

  Ňíííč

  :D

  Reply
 • 28. októbra 2018 at 18:24
  Permalink

  Poslanec zákonodarného zboru by nemal motať dokopy občianskoprávny spor a trestné konanie. A ten sudca to svojim vyjadrením tiež pekne pohnojil. Vlastne nahral do karát Kiskovi.
  Nuž čo, profesionalita je na Slovensku zrejme nedostatkový tovar.

  Reply
 • 28. októbra 2018 at 18:53
  Permalink

  Kisku ešte budú grilovať, toto je len začiatok. Dostal zo zámoria úlohu ktorú nesplnil, tak z neho spravia exemplárny prípad. Ten sudca veľmi dobre vedel čo robí a určite mal a stále má tichú podporu zhora, ináč by sa na to neodhodlal. A TA3 tiež veľa veci točí, no nie všetko aj zverejňuje…veď my co sme protestovali proti Kiskovi vieme svoje. Teraz ale dostali befel. Ak by totižto nebolo jeho vyhlásenia, rozsudok by vyšumel pekne do stratena, Kiska by sa odvolal a žiadal druhého sudcu… a ten by ho oslobodil. A všetko pekne potichu bez ohlasu médií. Takto nech urobí Kiska čokoľvek, tak sa ešte viacej znemožní… Dostali ho do pasce. Podla hesla – zvrzal si prevrat, vyžer si to. Celá tá západná civilizácia totižto stojí na tom že uctieva len víťazov. A Kiska je looser.

  Reply
  • 29. októbra 2018 at 12:18
   Permalink

   TOP zhrnutie Braňo!

   Reply
  • 29. októbra 2018 at 17:13
   Permalink

   Ten rozsudok nemohol nikdy vyšumieť, nech by bol hocijaký, pretože prípad bol tak ostro sledovaný, že nejaké tiché prehliadnutie neprichádzalo do úvahy.
   A práve to hlúpe vyhlásenie sudcu (a ešte k tomu bol stále oblečený v talári) dáva Kiskovi šancu namietať sudcovu zaujatosť.

   Reply
 • 3. novembra 2018 at 18:51
  Permalink

  Bože tento Blaha to je ale úbožiak. Bez zmyslu pre spravodlivosť a česť. Klamár a podliak.
  1. Kiska nebol odsúdený a ani nemal byť prečo, naopak aj ten pochybný sudca konštatoval že je poškodeným.
  2. To že bol podvedený neznamená že je členom pozemkovej mafie. Ak je to ale takto súdruh Blaha, tak podľa Vášho vzoru sú všetci poškodení podvodníci, nech sa to týka čohokoľvek. Tak tomu sa hovorí „názor“
  3. Radšej sa starajte o Vášho kamaráta s ktorým chodíte na Kubu, zlodeja, kriminálnika a podliaka rovnako ako vy, ktorý zháňal 40 miliónov vlastnou hlavou. https://www.youtube.com/watch?v=Wkbs6FPAW68
  Odporný nemorálny človek

  Reply
 • 5. novembra 2018 at 0:11
  Permalink

  Áno bol podvedený ale iba svojou chamtivostou. Prevody koordinoval so
  svojim zamestnancom Sirockym a obchodnym partnerom s.r.o. Na súde
  klamal že ich nepozná. Podviedol aj
  štát fiktívnu kúpnou cenou aby sa vyhol
  daniam. Vydierali sudcu v jeho prospech.
  Mám pokračovať ?

  Reply
  • 6. novembra 2018 at 21:45
   Permalink

   Jaroslav len pokračujte.. blábolmi, ktorým veria iba konšpirátori.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *