Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Reportáž DAV DVA pripravujeme aj s videozáznamom už čoskoro.

Ľuboš Blaha: Dnešný deň v skratke:

1. Ráno v Šarišskom Jastrabí. Poznatok: riešme problémy s Rómami, došlaka! Ľudia chcú poriadok a sociálnu spravodlivosť! Ako za socializmu!

2. Pokračovanie v Jarabine. Fotka pri obraze so sovietskymi osloboditeľmi. Kosák a kladivo na obraze. Očakávam ďalší výsluch na Protiteroristickej jednotke NAKA, veď Červená armáda, tož extrémizmus. Nie?

3. V Starej Ľubovni plná krčma skvelých ľudí, parádna debata, cítim sa ako doma. Prišiel len jeden provokatér, ktorý to dal na Forresta Gumpa – “pani Gumpová, váš kluk je blbej“. Gump nebol jediný retard, aj na Slovensku takých máme, hovoríme im slniečkarskee stádo… Inak – v Ľubovni úžasní ľudia, ďakujem za podnety a super debatu! Ich komme wieder.

4. Prešov – sála praská vo švíkoch. Prichádza Robert Fico. Prejav ako hrom. Po ňom rečním ja. Ľudia skvelí, ľavičiari, vlastenci! Výborná atmosféra – ďakujem, Prešov!

5. Večer futbal – nervák až do konca a som nakoniec rád aspoň za remízu s Walesom. Slovenskí reprezentanti bojovali, vďaka za to!

6. Otvorím internet a dobrá správa. Spomedzi kandidátov na ústavných sudcov bol zvolený aj Peter Straka, ľudový sudca z Prešovského kraja, bojovník proti úžere. Úže-Kiskovi musela od strachu vypadnúť zubná protéza do polievky. Gratulujem! Peter Straka očistí Slovensko od úžerníkov a podvodníkov ako Kiska – je to dobrý človek!

7. Neviem, čo kto pindá na doktora Juraja Šteňa, ale tím jeho lekárov zachránil život mojej mame, tak nech sa na ňom láskavo nikto neodbavuje za svoje politické zlyhania. Ten človek si zaslúži úctu!

8. V Sýrii ukázali Američania na príklade Kurdov, ako si predstavujú kolektívnu ochranu. Kurdi im verili a oni ich nechali napospas Turkom ako kedysi západné mocnosti nechali napospas Československo Hitlerovi. Kurdi zažili svoj „Mníchov“ a my už konečne pochopme, preboha, že na USA sa nedá spoľahnúť a celé NATO je totálny podfuk.

9. Čaputová tára o spravodlivosti a nevie ani jednou vetou odsúdiť, že oligarcha z ESET-u Zajac platí špinavosti od poslanca SaS Rajtára, a že jej kamoš Truban propaguje drogy na školách. Čo tá chce trepať o spravodlivosti?! Čaputová je falošná ako vietnamské tenisky na Miletičke.

10. Zajtra pokračujem s besedou v Poprade, veľmi sa teším na ľudí. Na východe je mi dobre. Tu žijú normálni ľudia. Ďakujem za všetko!

Koniec hlásenia z východu.

Viva la revolución ?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ľuboš Blaha – report z východu

 • 11. októbra 2019 at 7:19
  Permalink

  Pán Blaha, potešili ste. Som rád, že ľudia so zdravým rozumom nevymizli.

  Reply
 • 11. októbra 2019 at 8:47
  Permalink

  Drzim palce Lubos. A mate moj hlas isty.
  Prosim vela takychto informacii z Vasich ciest.
  Dakujem

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *