Ľuboš Blaha: Šeliga a Farská čelia vážnym obvineniam a vyšetruje ich polícia

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ten pocit, keď čelíš obvineniu z korupcie a ešte sa hráš na obeť. Čisté psycho!

NEDOTKNUTEĽNÍ?

Šeliga a Farská čelia vážnym obvineniam a vyšetruje ich polícia. Namiesto toho, aby rešpektovali orgány činné v trestnom konaní a slušne si počkali na výsledky vyšetrovania, ako každý občan, oni okolo seba prskajú, vyplakávajú a zase spochybňujú štát. Ako vždy. To je už fakt choré.

Takúto drzosť snáď nemá ani Bašternák a Kočner. Keď sa došlo na ich podvody, nevyhovárali sa na štát, na šikanu, na políciu. Jednoducho sklapli. Ale táto banda Kiskových pubertiakov sa tvári, že sú nedotknuteľní. A zase spriadajú nejakú detinskú konšpiráciu o tom, ako ich niekto zastrašuje. Paranoja. Obyčajná paranoja.

TROCHU REŠPEKTU K POLÍCII, ŠTENCE!

Pánabeka – jasné, decká. Celý svet sa točí okolo vás. A všetci vás len šikanujú a zastrašujú. A sledujú. Úplné hordy policajtov a tajných služieb. Všetkých na svete zaujímajú len nejaké stupídne decká.

Namiesto toho, aby ste sa poďakovali polícii za to, že chytili vrahov Kuciaka, kým vy ste tu akurát tak rozoštvávali Slovensko, tak ešte ďalej idete kopať do polície – za to, že si robí svoju robotu.

KORUPCIA JE VÁŽNY ZLOČIN, MR. ŠELIGA!

Proste si to priznajte – ak ste podozriví z korupcie, tak zjavne niečo nebude čisté s peniazmi, ktoré inkasujete. A je vo verejnom záujme, aby sa to vyšetrilo. Bodka. Tak prestaňte prskať a rumázgať pred kamerami.

Ja osobne plne rešpektujem políciu a mám k nej dôveru. Zato voči hentým deckám mám nulovú dôveru – som presvedčený, že sú platení zo zahraničia a organizovali na Slovensku prevrat. A asi si to myslí aj predseda Smeru Fico. A spolu s ním polovica Slovenska. Čo je na tom, preboha, zlé? O akej šikane tu tárajú médiá? To ideme akože odopierať ľuďom právo na ich názor?

VYJADRIŤ NÁZOR JE ZASTRAŠOVANIE? ZBLÁZNILI STE SA?

Médiá tu od rána do večera bez akýchkoľvek dôkazov obviňujú Smer z najrôznejších zločinov – ale to je vraj v porádečku, však názor, nie? Ale keď svoj názor vyjadrí Robert Fico, tak to je tá najväčšia katastrofa na Slovensku. Hovorím – čisté psycho.

Priatelia, darmo prskajú, darmo vyplakávajú. Pevne verím, že sa čoskoro dôjde na to, kto pokus o prevrat financoval a kto to celé organizoval. Kto stál za majdanizáciou Slovenska. Kto stál za celou tou mediálnou nenávistnou kampaňou proti vláde a rozoštvávaním Slovenska.

MAJDANY OBVYKLE NEORGANIZUJÚ STREDOŠKOLÁCI ANI PAVIÁNY

Ale isté je jedno – hentých pár deciek to dokopy nedalo. Ani so svojim „transparentným účtikom“. Ani s pomocou paviána Stankeho. Toto bolo ďaleko väčšie. Profesionálne. A politicky pripravené. Vie to každý, kto má v hlave aspoň štipku rozumu.

Otázka je, či tieto súvislosti dokáže odhaliť vyšetrovanie NAKA. Ruku na srdce – tí, ktorí organizujú farebné revolúcie a majdany, zväčša nezanechávajú stopy. Aj preto sa Šeliga s Farskou neboja. A ďalej politicky zneužívajú túto tému a kopú do expremiéra.

KISKA – TRAFENÁ HUS ZAGÁGALA

Hrajú sa na obete. Niekto im dal zjavne tento pokyn – decká, budete nadávať na Fica, budete vyplakávať, budete sa hrať na ublížené spravodlivé detičky a my vás budeme kryť. Takto nejako to funguje. A decká poslúchajú. Už im vlastne nič iné nezostáva.

Ale najvtipnejší na tom celom je Kiska. Exemplárna trafená hus, ktorá potrebuje zagágať, keď obviňujú jej kumpánov. Polícia normálne vyšetruje mimovládnych aktivistov za korupciu. Proste si robia svoju robotu. Majú podnet, prešetrujú ho. Úplne normálna procedúra. Normálna reakcia nezávislého prezidenta by bola: padni komu padni.

V CIA SA CHYTAJÚ ZA HLAVU

Ale Kiska? Ten nevydržal a okamžite vybuchol. Ako nejaký malý zlodejíček po prvej rabovačke, na ktorého vo vyšetrovačke skríkne fízeľ a ten sa rozleje na kolomaž. Kiskovi vypočúvajú jeho poskokov a on sa okamžite rozsype a ukáže tým prstom na skutočného vinníka – na seba.

Prečo by inak štekal o šikane a zastrašovaní? Existuje len jediný dôvod. Je v tom namočený až po uši. Keby ostal ticho, aspoň by na seba neupozornil. Bože, to je taký amatér, že chlapci z CIA sa musia za hlavy chytať, s akými babrákmi musia spolupracovať. Holt, nejsou lidi…

KEĎ SA CAPO DI TUTTI POTÍ OD STRACHU…

Ale povedzte, priatelia, nie je to skvelý pocit predstaviť si Kisku, ako sa mu stiahol sedací sval, keď sa dozvedel, že vyšetrujú jeho kumpánov – to už je len milimeter od neho. A on to vie. A potí sa ešte viac ako obvykle.

Ak by slovenské médiá používali ten istý meter na „Slušné Slovensko“, aký používajú na Smer, tak by už dnes na ich stránkach svietili titulky, akí sú Šeliga s Farskou skorumpovaní. Veď pri Smere stačí, ak sú podozrenia.

A UŽ ZASE: DVOJAKÝ METER MÉDIÍ

Len si predstavte, čo by písali médiá, keby niekoho zo Smeru vyšetrovala polícia. V prípade Kiskových deciek je však pokyn zjavne iný: treba ich chrániť a naopak, treba spochybňovať políciu. Klasika – už sme si zvykli. Ešteže penťáckym médiám už verí len bratislavská liberálna bublinka a nikto viac.

Drahí novinári, ešte raz: polícia vyšetrila vraždu Kuciaka, kým vy ste akurát tak politicky lynčovali Smer a šírili konšpiračné teórie. A tak sa nečudujte, že ľudia ďaleko viac dôverujú polícii ako vašim ďalším konšpiráciám o zlom štáte a obetiam z mimovládok.

POLÍCIA VYŠETRILA VRAŽDU KUCIAKA, VYŠETRÍ AJ TOTO – KEEP CALM

Vôbec by som sa nečudoval, keby boli Šeliga s Farskou namočení do korupcie. Neverím im ani nos medzi očami. Dúfam, že polícia to dôkladne vyšetrí. A že sa nenechá vyrušovať mediálnymi útokmi – v prípade Kuciak ukázali, že sú profesionáli, ktorí napriek všetkým polenám, ktoré im novinári hádzali pod nohy, doviedli vyšetrovanie do úspešného konca.

Verím, že to tak bude aj v tomto prípade. A že sa nezľaknú, aj keby na konci tejto zločineckej schémy objavili samého prezidenta.

Čo ja osobne považujem za krajne pravdepodobné. Mám taký názor – no chápete, úplná „šikana“ a „zastrašovanie“ :-)

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
31 thoughts on “Ľuboš Blaha: Šeliga a Farská čelia vážnym obvineniam a vyšetruje ich polícia

 • 13. novembra 2018 at 22:46
  Permalink

  Pane Bože toľko sprostostí čo napísal tento poslanec Blaha.
  .
  1.Tak súdruh Blaha. Organizátori za slušné Slovensko nečelia žiadnym obvineniam, keďže ich polícia vypočula iba v súvislosti s anonymnými podaniami. A tie podania sú smiešne a vymyslené a vie to každý slušný človek. To len Váš súdruh bývalý „predceda“ si vymýšľa konšpiračné teórie v slepej bezmocnosti vrátiť sa na výslnie a škodiť ľuďom.
  .
  2. Organizátori Za slušné Slovensko nijako nerozoštvávali Slovensko, ale postavili sa skorumpovaným politikom, ktorí sa stýkajú s členmi organizovaného zločinu. Mimochodom Váš súdruh predseda u jedného býva a Vaši kolegovia sú s mnohými kamaráti.
  .
  3.Pokiaľ vieme, tak za Vašej vlády vznikol slogan „skutok sa nestal“ a nestal sa preto, lebo ste ako oligarchisticko-politický projekt dosadili svojich ľudí na zakrývanie Vašich zločinov. Toto ste ako súdruh Blaha prečo nevyšetrili? Každý v tejto krajine vie ako 40 mil. zohnal Váš predseda vlastnou hlavou. https://www.youtube.com/watch?v=Wkbs6FPAW68
  Pokiaľ viem všetko bolo pekne pozametané a páchateľ nebol ani vypočutý.
  .
  4.“Tie decká“ si to vedia zorganizovať samy a netreba na to veľa umu. A majdany robia ľudia túžiaci po slobodnej a spravodlivej spoločnosti .. ale tomu Vy nemôžete rozumieť.
  .
  5. Kiskla sa nemá čoho báť, na rozdiel od Vášho predsedu čo zohnal 40 miliónov vlastnou hlavou. Keby nimi aspoň niekomu pomohol, ale všetko rozkradli takí ako Vy a spol.
  A je jeho povinnosťou zastať sa slušných ľudí, ktorí chcú spravodlivé a slušné Slovensko. To Vy nechcete však, to by išla polovička Vašich poslancov hneď do lochu.
  .
  6. V prípade Kuciaka sa polícia vzchopila po tom čo bol odstránený Váš človek – Gašpar. A je neskutočne nechutné, ak sa taký poslanec ako Vy tak bojí mladých ľudí a snaží sa ich pošpiniť a namočiť len za to že také Slovensko ako budujete Vy, nechcú. Z takého je na zvracanie každému slušnému človeku. ( Len Vám a Ficovi nie)
  .
  Fuj.. hnusíte sa mi.

  Reply
 • 14. novembra 2018 at 0:21
  Permalink

  Dobrý deň,
  dávam návrh na zmazanie toho komentára od súdruha Blahu, neprezentuje žiadne socialné riešenie.

  Ďakujem.

  Reply
  • 14. novembra 2018 at 5:02
   Permalink

   Pripájam sa k návrhu a žiadam aby bol Daniel Jankech vylúčený z diskusie a aby boli jeho útočné ultrapravicové príspevky neustále mazané.

   Návštevníci DAVu sú natoľko uvedomelí, že vedia, že podobnú ultrapravicovú demagógiu a podobných ultrapravicových idiotov spoľahlivo nájdu na :
   – denníku N
   – denníku SME
   – týždenníku TÝŽDEŇ
   – aktualitách.sk
   – na STV a SRo
   – v Havranovej kaviarni
   – u Hřebejka a Jarchovského   čiže skoro všade,

   a preto netúžia sa stretávať s ňou a s nimi aj tu !

   Reply
   • 14. novembra 2018 at 9:01
    Permalink

    No ale Paťo chcel zmazať komentár súdruha Blahu, nie môj.
    Mimochodom pravda nie je ani pravicová a ani ľavicová.
    Faktom však je, že organizátori Za slušné Slovensko vlastne bojujú proti oligarchisticko- kapitalistickému systému, ale DAV istom to zjavne prekáža.
    .
    PS
    Milá redakcia, súdruh Blaha Vám moc nepomáha, ale Vás diskredituje vo Vašich myšlienkach a víziách. Je predstaviteľ oligarchisticko- kapitalistického systému a nie prívržencom ľudských a sociálnych riešení pre všetkých.
    Skúste si to uvedomiť.

    Reply
  • 14. novembra 2018 at 9:02
   Permalink

   Súdružka Slavomíra. Žiaľ Vám sa hnusí aj slovo pravda.

   Reply
 • 14. novembra 2018 at 8:17
  Permalink

  pán blaha
  polícia vypočula a súd odsúdi
  a trošková = ficova erotická poradkyňa si kúpila byt za 250 000
  plat mala cca 1000 eur ako štátna poradkyňa…ale tú nikto nevypočul odkiaľ má na ten byt
  a fico stále nemá kde bývať
  zoberte ho k sebe a prenajmite mi jednu izbu
  PS
  venujete sa klebetáma KDE je pomoc ľuďom ?
  toto je ľavicovosť = TREPAŤ dve na tri
  kde sú zákony a ich vymožiteľnosť pre každého ???

  Reply
  • 14. novembra 2018 at 10:11
   Permalink

   Pán Zvolen, ja som sa s Vami síce už rozlúčila a dúfala som, že nadobro, ale ešte sa vrátim, ak dovolíte, s jednou otázkou: „Aké riešenia navrhujete Vy?“
   Ja Vám poviem aké a použijem Váš výraz/ ja by som si totiž nikdy nedovolila takto komentovať vyjadrenia iných/: „Len „TREPAŤ dve na tri“ a vždy o troch-Fico, Blaha, Smer.“
   Presuňte sa na Denník N, tam Vás pochopia, tam vedia, čo je sociálne riešenie, tam neklebetia, ale riešia skutočné problémy jednoduchých ľudí, oni sú tí, čo chcú len a len ich dobro, oni sú tí, ktorí odstránia chudobu…ale pritom zachovajú Váš milovaný kapitalizmus. Máte pravdu, oni sú tí SLUŠNÍ.
   Pánu Juhárovi ste napísali: „tu sa odpovedí nedočkáte“ . No tak sa presuňte na hradný denník, tam sa ich dočkáte: „Treba prevziať moc!“ / Ja len dodám:„Aby boli mocní ešte mocnejší a bezmocní ešte bezmocnejší“/ Tu na DAVe pravdu nehľadajte ani ľavičiarov, márnite čas!
   Boli to moje posledné vyjadrenia, už sa viac nestretneme, sľubujem!

   Reply
   • 14. novembra 2018 at 11:56
    Permalink

    Súdružka Slavomíra.
    DenníkN či SME a pod. sú noviny. Nie sú na riešenie sociálnych problémov, ale na to aby informovali občanov a tom čo sa deje na svete, na Slovensku a v politike pod. Na riešenie sociálnych problémov sú tu zákonodarcovia ktorí ich riešiea zákonmi.
    Nemýľte si novinárov s politikmi.

    Reply
   • 14. novembra 2018 at 13:05
    Permalink

    Vážená pani kotrádyová.

    Ľavicovosť je aj v silnom štáte. štáte ktorý vlastní a dobre spravuje všetko čo je na jeho území.
    Štátne podniky smer rozkráda a už sprivatizoval aj štátny rozpočet a eurofondy.
    Minuli sa tu miliardy na informatizáciu verejnej správy, diaľnice, opravy a vybavenie štátnych budov, dodávky pre štátne zdravotnícke zariadenia, úrady, verejnú správu a samosprávu.
    Nezaložil sa na to jediný štátny podnik !
    Lebo pri takom míňaní by tam mali zamestnanci tisícové platy!
    Životné prostredie = lesy sa drancujú a najväčší obchodník s drevom bol ministrom životného prostredia ! Teraz je hospodárstva !
    Minulý rok sa nepostavil jediný štátny byt !!!
    Spravodlivosť na úrade alebo súde? Kde je rovnosť pred zákonom ?
    Ako sa štát stará o chorých, bezvládnych, invalidov, deti, matky, dôchodcov ?
    To je ľavicové?

    Preto sa vám = obdivovateľom a podporovateľom blahu čudujem.
    Neurobil nič na slovensku pre jeho obyvateľov. Len dookola verklíkuje o zahraničí…
    PS
    pani kotrádyová ja viem že nemáte argumenty a tak ani nemôžete nič napísať
    vás nezaujíma realita na slovensku
    vy len veríte blahovi a ani ste si nevšimli koľko rokov je pri moci a čo podporuje…
    ale vy spolu s ním = vy jeho podporovatelia ste spoluzodpovední za SLOVENSKO !

    Reply
 • 14. novembra 2018 at 9:40
  Permalink

  Pravda je lavicova. „Ked mas dve kosele, daj jednu tomu, co nema ziadnu.“ To povedal Pravda, este znamy pod menom Zivot.

  Reply
  • 14. novembra 2018 at 10:16
   Permalink

   Pán Norbert! Pekná myšlienka:„Ked mas dve kosele, daj jednu tomu, co nema ziadnu.“
   Pravica rozmýšľa takto: „Keď máš dve košele, tomu, čo nemá žiadnu, zober ešte tielko.“

   Reply
  • 14. novembra 2018 at 11:58
   Permalink

   Norbert.
   Pravda nie je ani ľavicová a ani pravicová.
   Ľavicový, pravicový či aký smer, je len pohľad na spôsob riešenia problémov, ktoré v spoločnosti vznikajú.

   Reply
 • 14. novembra 2018 at 10:20
  Permalink

  Podobný výraz „nedotknuteľní“ ma napadol hneď po prvej informácii o tom že „slušná mládež“ zasa zvoláva protesty na svoju podporu.
  Ak sú čistí, nemajú sa čoho báť a môžu to dokázať, majú na to príležitosť.
  Hovoria o „slušnosti“, tak by mali vedieť, že zákony by mali platiť pre všetkých rovnako a oni by nemali byť výnimkou…
  Veľmi mi tieto akcie pripomínajú totalitné praktiky, ale aj situáciu v Nemecku, pred druhou vojnou…

  Reply
  • 14. novembra 2018 at 12:19
   Permalink

   Devana.
   Už samotný fakt že na Vás niekto podá anonymné a účelové trestné oznámenie je nehorázny. Keďže môže poškodiť Vašu povesť, môže Vás pripraviť o čas aj finančné prostriedky.
   Organizátori nijakým spôsobom netvrdia že sú mimo zákon, ale majú právo sa proti takýmto boľševickým praktikám brániť.
   Mimochodom každý vie, odkiaľ vietor fúka, keďže to Fico v českých médiách avizoval ešte vtedy, keď ani nevedeli že na nich podal niekto trestné oznámenie.
   A sú to slušní ľudia, čo už niečo dokázali a patrí im poďakovanie a obdiv.
   Vám za takéto nezmysly čo píšete a ktoré ani nedokážete obhájiť čím nezískavate ani len spätnú väzbu patrí skôr opovrhnutie.
   Len tak pre zaujímavosť, Vy ste proti tomu aby mladí ľudia bojovali za spravodlivé a slušné Slovensko?

   Reply
 • 14. novembra 2018 at 11:26
  Permalink

  Devana! To, čo ste napísali je zásah do čierneho, cit. Vás:“ Veľmi mi tieto akcie pripomínajú totalitné praktiky, ale aj situáciu v Nemecku, pred druhou vojnou…“
  Som bývalá učiteľka, milovala som deti a mladých ľudí práve pre ich čistotu, nepoškvrnenosť, je mi do plaču z toho, ako ich „zagabali“.
  No:
  BIELA
  Biela, biela, biela,
  bielou ostať chcela.
  Varoval ju každý,
  že tým špinu dráždi.
  Biela, biela, biela,
  ostať bielou chcela,
  dnes špinavá je celá!
  No pod špinou je biela!

  Mám rada mladých ľudí a nenávidím ich manipulátorov!!! Nenávidím tých, ktorí zneužívajú ich čisté duše pre svoje špinavé ciele !!!

  Reply
  • 14. novembra 2018 at 12:27
   Permalink

   Pani Slavomíra.
   Otázka znie: Prečo si myslíte že ich niekto manipuluje?
   Sú to už predsa dospelí a vzdelaní ľudia.
   To že chcú spravodlivé a lepšie Slovensko je manipulácia? Nemáte to trošku otočené?
   Ale treba odpovedať na otázku prečo si to myslíte:
   Vec je jasná, neveríte že niekto spontáňne bojuje za slobodu, keďže Vy neviete čo sloboda je a nechýbala Vám, ak jej bol nedostatok.
   .
   A to čo sa dialo v Nemecku pred vojnou s uvedenými nemá nič spoločné.

   Reply
   • 14. novembra 2018 at 18:24
    Permalink

    Otázka znie: Máte priliehavý nick – Pán je tiež masový vrah?

    Reply
    • 15. novembra 2018 at 6:44
     Permalink

     Nič v zlom Jefim, ale masový vrah bol ten, proti komu Stalin bránil svoju vlasť–straty ZSSR:27 miliónov občanov, 17 miliónov z nich boli civilisti.100 miest a 70 000 dedín zrovnaných zo zemou alebo veľmi ťažko poškodených či vypálených Bez prístrešia zostalo 25 miliónov sovietskych občanov.

     Reply
     • 15. novembra 2018 at 6:49
      Permalink

      oprava : 27 miliónov mŕtvych/ uvádzajú sa aj nižšie čísla, ale milión hore, milión dole, pokiaľ ide o ľudí, deti…však

     • 15. novembra 2018 at 13:47
      Permalink

      Pán je zrejme obeť prepísaných dejín. Dnes pomerne bežný jav, bohužiaľ.

 • 14. novembra 2018 at 21:26
  Permalink

  Všetkým sa vám divím, že sa súdruhom zaoberáte. On nemá záujem diskutovať a riešiť problémy. Tak ako jeho nicky v minulosti. A smeráci asi riešia problémy nie zbohatlíkov len do výšky , do ktorej im ich sponzori dovolia. Sú odtrhnutí od reality. Z 500 eur by asi nevyžili.

  Reply
  • 15. novembra 2018 at 6:52
   Permalink

   Pán Laco, mi sa stalinobrežnevom nezaoberáme, on tu má monológ. A čo sa týka poslednej Vašej vety: Sú odtrhnutí od reality. Z 500 eur by asi nevyžili.“ To áno, máte pravdu, príšerné!!!

   Reply
   • 15. novembra 2018 at 9:42
    Permalink

    Súdružka Slavomíra.
    Nemám tu monológ, ale vyslovujem svoj názor na článok a tiež reagujem na diskusné príspevky. Ak sa Vám zdá že mám monológ, tak sa Vám asi veľa premýšľať nechce.

    Reply
 • 15. novembra 2018 at 10:33
  Permalink

  Ľuboš Blaha: Šeliga a Farská čelia vážnym obvineniam a vyšetruje ich polícia
  ….
  to je nadpis článku
  NAKA vypočúvania – zastavila žiadne obvinenia nepodala

  Blaha klamal ako vždy
  trepal
  len aby nemusel ako poslanec NR SR riešiť obrovské problémy na SLOVENSKU

  je to klamár a do ničoho sa nevyzná
  ale je to vzor
  alebo preto?

  Reply
 • 15. novembra 2018 at 13:39
  Permalink

  Smrť Remiáša bol posledný klinec do politickej rakvy Vladimíra Mečiara (viď.: Dzurindove výroky o Mečiarovych „krvavých paprčiach“). Podobný účel má aj smrť Kuciaka, len osoba je iná …
  Dôkazy nemám, toto je môj hodnotiaci súd, alebo ak niekto chce konšpiračná teória.
  PS
  V novembri 89 súdruhom stačilo na prevrat – vtedy zničenie socializmu – aby niekto zahral „mŕtveho študenta Šmída“. Dnes sa aktéri v zákulisí s tým neuspokoja, treba skutočné mŕtvoly. Bohužiaľ. Aj v prvom aj v druhom prípade je účel rovnaký. Aby pobúrené stádo vyšlo do ulíc a …

  Reply
 • 17. novembra 2018 at 11:29
  Permalink

  A už je po bubline. Vyšetrovanie skončené, aktivisti nevinní: Súdruh Blaha by sa mal ospravedlniť.

  Reply
  • 18. novembra 2018 at 23:11
   Permalink

   POZOR !
   Vyšetrovanie nebolo skončené a aktivisti nie sú nevinní.
   Vyšetrovanie bolo ZASTAVENÉ- to je zásadný rozdiel. Nebolo vôbec uskutočnené.
   Zas prekrúcate a klamete.

   Reply
   • 27. novembra 2018 at 21:50
    Permalink

    Luke.
    No ale to neznamená že sú vinní však…
    Ale ubezpečujem Vás že sú nevinní

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *