Ľuboš Blaha: Žneme to, čo v lete Matovičova vláda zasiala

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Premiér Igor Matovič sa hrá so Slovenskom, ako keby sme boli jeho domáce zvieratko. Každý deň prichádza s novým šialenstvom – van tajm je to celoplošné testovanie, neks tajm je to lockdown… A viete, aký je zmysel tohto celého psychodelického predstavenia? On nezachraňuje Slovensko, on zachraňuje samého seba.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
19 thoughts on “Ľuboš Blaha: Žneme to, čo v lete Matovičova vláda zasiala

 • 22. októbra 2020 at 10:31
  Permalink

  No, pozrela som si aj Vaše vystúpenie v TA3.
  Dostali ste tam priestooor, hmm!“Demokrat“ Bielik skákal pred Vás ako jeho otec pred tank.
  Keď „nemáte“ pán Blaha konštruktívne riešenie, ja mám; napr. ako riešiť jednosmernú premávku, aby sa ľudia nenakazili.
  Veeeľmi jednoducho: Vchádzať dverami a vyskakovať oknom /také piate poschodie, a už sa nebudete musieť zúčastniť druhého testovania, vyhnete sa pokutám, karanténe…/.
  A prosím Vás /ako bolo povedané v TA3/, „Buďte ticho!“ Nechajte totalitu Zmätkovičovcov pracovať!!!
  Teraz vážne! Vyzývajú Vás k diskusii! Vporiadku, diskutovať treba! Ale nemá sa náhodou diskutovať PRED prijatím rozhodnutia, nie PO jeho prijatí.
  P.S. Duní Dunaj a vlna za vlnou sa valí…

  Reply
 • 22. októbra 2020 at 13:13
  Permalink

  Pozrel som si túto besedu včera na TA3. Keď si k tomu pridám ešte tie jeho nenávistné, oportunistickéé, nevecné príspevky na fakbuku, tak musím povedať že z tohto pána mi začína byť blivnovelebnosti.

  Blaha je osobnosťou cholerik, takže spôsob komunikácie podfarbený týmto temperamentom by bol prijateľný. Lenže tento pán, prekračuje hranice prijateľného už podstatne, a svojim politickým oportunizmom len prispieva k vnútornej polarizácii a vlastne už rozvratu spoločnosti.

  Najhoršie je, že keby vládol Fico, zMatkovič s celou tou pravicovou squadrou by robil to isté.
  A ja sa filozofom života pýtam :
  Komu tím prospějete ? Co ?!
  Druhé straně ?

  Ej Slovensko moje – ty nedopadneš dobre

  Reply
 • 22. októbra 2020 at 13:52
  Permalink

  Martin, prvýkrát s Vami nesúhlasím. Prekvapili ste ma.
  Blaha bol v TA3 nenávistný? Tie dve stíhačky ste si nevšimli?
  Sledujem Blahu na FB, píše výborne — ČLOVEČINA.
  Slovensko nedopadne dobre, keď budú ľavičiari na seba útočiť.

  Reply
 • 22. októbra 2020 at 14:45
  Permalink

  Slavomíra,
  tie dve pravicové stíhačky ma nezaujímajú – nemajú prečo.

  Pokiaľ zMatkovič vystaval svoje politické bytie na nenávisti, prosím jeho vec a vec jeho voličov, mne je ukradnutý.
  Avšak neočakávam od ľavicových politikov rovnakú pod-úroveň , akou valcujú internety lebofico politici. Je jasné, že Blaha oslovuje určitú „vzorku“ populácie, no tá sa nedá v žiadnom prípade nazvať ľavicovou. Včera boli u zmatkoviča, dnes sú u Blahu, zajtra možno u zhulíkov.

  Dnes sme v krízovej situácii, a očakával by som od (všetkých ) politikov jej riešenie, nie oportúnne vytĺkanie politických bodov. To čo stvára Blaha v posledné dni, je naozaj pre mňa nechutné, až odporné.

  Ale toto sa mu vráti, a nebude to príjemné. Nie že by som mu to želal, ale nadmerne prepína strunu ( nenávisťou ) – a ako vravia vzdelaní kresťania – kajma je kujva…

  Reply
 • 22. októbra 2020 at 16:16
  Permalink

  Martin,
  Blaha vytĺka politické body?
  Podľa môjho názoru odhaľuje lož a bráni pravdu. Ohnivo? To áno! A práve to sa mi páči! Len ten zapáli, kto sám horí!
  Koaličná pravicová partička si robí biznis v čase, keď ľudia padajú na existenčné dno –HNUS! Straší, terorizuje! Toto si nezaslúži odsúdenie, kritiku?
  Obeť má svojich vrahov milovať?
  Nenávidieť ZLO, znamená milovať DOBRO!
  Aj Jánošík, Štúr…prepínali strunu. Kde by sme boli dnes, keby neprepínali?

  Reply
 • 22. októbra 2020 at 23:02
  Permalink

  … Ľuboš Blaha je dobrý, fandím mu … ak aj s ním niekto nesúhlasí, musí uznať, že má zvučný názor, ktorý oslovuje dosť veľa ľudí a nemožno ho prehliadať …

  Ad dnešný vývoj:
  – „dobrovoľné/nedobrovoľné“ testovanie, ktoré keď nepodstúpite, musíte byť v karanténe: to je [použijúc formálnu logiku a aj zákon negácie negácie] ako by vláda prikázala, že ak máte auto, tak si musíte kúpiť teraz na jeseň nové pneumatiky na najbližšiu zimu, ale zároveň by vám prikázala, že najbližšiu zimu nemôžete ísť so svojim autom na cesty (inak povedané: ak by vám vláda povedala, že si teraz môžete ale nemusíte kúpiť nové pneumatiky a ak si ich ale nekúpite, potom nemôžete v zime jazdiť …).
  – testovanie: vládne vyjadrenia budia vážne pochybnosti o bezpečnosti plošného testovania; podnikatelia (a nielen oni) sa pritom majú správať ako dobrí a starostliví hospodári; dobrý hospodár dbá o bezpečnosť seba a svojich zamestnancov / ja volím súkromné a drahé ale bezpečnejšie testovanie a náklady na seba a svojich zamestnancov si dám do daňových nákladov a nech len mi ich skúsi niekto spochybniť (to isté platí ak mi niektorý z mojich zamestnancov prinesie účet, že sa dal súkromne otestovať sám alebo jeho rodinný príslušník s ktorým spoločne žije, tak mu ho okamžite preplatím a dám si do nákladov)…

  suma summárum: mne príde tá „Mátoha čo desí Slovákov“ že koná podľa hesla „On s´engage et puis … on voit“ [viď Lenin: O našej revolúcia, tiež aj Žižek: Sex and the failed absolute]

  Reply
 • 23. októbra 2020 at 22:31
  Permalink

  Tak bojuje MATovič s korupciou viď. status na FB Robert Fico!

  Reply
 • 24. októbra 2020 at 15:41
  Permalink

  MATovič sa chvastá, že Americký Wall Street Journal včera publikoval článok, v ktorom sa niekoľko odborníkov pozitívne vyjadrilo k slovenskému vládnemu POKUSU pretestovať všetkých dospelých obyvateľov krajiny dvakrát v priebehu dvoch víkendov.
  Všimnite si slovo POKUS. My sme MATovičov POKUS/laboratórne myši/.

  Reply
 • 25. októbra 2020 at 7:35
  Permalink

  Matovič sa vybral cestou ktorou sa skôr či neskôr vyberie každý jeden politický looser…je to tá najposlednejšia špinavá handra západu, konkrétne US štátnych elít. Tým ešte aj že Matovič bol vždy izolovaný a nikdy ako treťotriedny regionálny podvodníček nepatril medzi žiadnu oligarchickú frakciu (a vyhral voľby len zato že sa frakcie nevedeli zhodnúť na nikom spoločnom) tak mu ani logicky neostalo nič iné len hľadať podporu u Veľkého brata. Dúfajme že majú konšpirátori a hoaxeri pravdu a potom čo v novembri vyhrá Trump budú po novom roku nasledovať čistky v deep state v rámci ktorých cez nakradnuté peniaze na účtoch v zahraničí a rôzne iné pritlačia našu vládu a tá vymení Metelka za Pelleho… veľká výhra to nebude ale predčasné voľby by momentálne nič neriešili a Matovič si týmto tempom veľmi rýchlo sám zlomí väz. Keď sa ľudia pýtajú čo majú robiť aby sa zbavil politika ktorý je chránený z každej strany tak v kapitalizme je odpoveď len jedna – neustále hlasno poukazovať na to ako jeho vinou aj vplyvní a mocní boháči prichádzajú o zisky. Iná cesta nie je…

  Reply
 • 25. októbra 2020 at 8:30
  Permalink

  Branislav, Matovič si už väz zlomil, len o tom ešte nevie. Narcis je zahľadený do svojho obrazu, a tak okrem seba nič nevidí.

  Reply
 • 25. októbra 2020 at 8:50
  Permalink

  Je ťažké s politikmi terajšej koalície vecne diskutovať. To by museli mať záujem o diskusiu predovšetkým oni. Ale akosi sa zabúda, že táto banda stavia opozíciu ale aj občanov pred veci, ktoré sa už dejú… Ak už niekto niečo „podpáli“ tak diskusia sa stáva zbytočnou. Blaha má naozaj dobrú stratégiu doplnenú taktikou – a práve preto bol medzi prvými na rane, ktorého chceli odstrániť. Naozaj tejto spoločnosti neprospeje politik typu handry Petra Weissa. Táto koalícia by vedela diskutovať – ale iba s tými, čo sú ochotní kolaborovať. Ale aj tí kolaboranti by sa mohli zúčasťňovať diskusie iba následne po prijatí zákonov, vyhlásení lock down… a pod. A v rámci diskusie adorovať všetko čo sa deje. Taký pelegrini tím získava podľa prieskumu podporu. Podporu ľudí, ktorí si myslia, že sa dá na túto koalíciu pôsobiť konštruktivne. Aj Pelegrini už zistil, že to nejde a veľmi rýchlo narazí na to, že sa nemôže dlho tváriť ako opozičník…. ale skôr prizerajúci sa. Trpezlivosť ľudí nie je guma v spodnom prádle, ktorá sa dá donekonečna naťahovať. Pelegrini na rozdiel od Blahu – je zvyknutý stáť vždy na slnku a v dobrom počasí (rovnako ako Weiss alebo Matovič).

  Reply
 • 25. októbra 2020 at 13:22
  Permalink

  Máte pravdu Slavomíra… podali mu lano na ktorom sa obesil. Ale ako hovoria Kazaši – keď sa chceš obesiť, sprav to u seba na dvore, nás do toho neťahaj…

  Reply
  • 25. októbra 2020 at 14:49
   Permalink

   A čo ak to nie je koniec, Branislav? Čo ak je to len skúška, príprava na POVINNÚ VAKCINÁCIU?
   Aj na vakcínach sa dá dobre zarobiť. A na nejakých „zvieratkách“ treba vakcínu odskúšať.
   /Len som sa trochu zamyslela./

   Reply
 • 25. októbra 2020 at 18:30
  Permalink

  Ó, panebože, Matovič v prieskumoch klesá/fajn/, no sociálny netvor Sulík stúpa. Slovákom niet pomoci.

  Reply
  • 25. októbra 2020 at 20:06
   Permalink

   Nuž Slavomíra, potom to berme ako druhé SNP. Sme skúšobný polygón globalistov asi tak ako Španieli v roku 1936… nuž tak teda ním buďme a ukážme zvyšku sveta že si na našom hornatom území v histórii vylámali zuby aj onakvejší okupanti. Veď čo sú vlastne tí dnešní fašisti zač ? Kde je ich sila ? Kde je liberál fašista tak zrastený so zemou ako my ? Že aj nemci cez SNP písali domov že tu doslova každý strom striela… Oni sú len prechodná epizóda ktorá už ide na smetisko dejín… no ešte stále nám ostáva poraziť kapitalizmus.

   Reply
   • 26. októbra 2020 at 7:36
    Permalink

    Presne, Branislav, „…ešte stále nám ostáva poraziť kapitalizmus.“ Len by som namiesto slovo EŠTE použila slovo HLAVNE; lebo to všetko, čo sa tu deje, je produkt kapitalizmu, inými slovami — posledným štádiom kapitalizmu je fašizmus/práve do toho štádia prechádzame/.
    Zapájam sa do SNP 2!!!

    Reply
  • 25. októbra 2020 at 21:46
   Permalink

   Paní Slavomíro, zdravím vás.

   Účast Slováků na testování BUDE VÝBORNÝM REFERENDEM DŮVĚRY slov. národa k fašistickému režimu jejich premiéra. Chcete-li s Vaší rodinou zůstat i nadále zdravá, VARUJI VÁS, testování V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPUSŤTE. V ČSLA (ppor.) jsem tři roky sloužil jako voj. zdrav. instruktor, proto se orientuji správně. Zapochybujete-li, pak zkuste tohle (dole na stránce si pak otevřete červený odkaz):

   https://nasrestart.cz/signaly-nadeje/1687-mudr-igor-bukovsky-plosne-testovanie-ignoruje-testovat-sa-nep-jdem-nemame-na-to-d-vod

   Reply
   • 26. októbra 2020 at 7:42
    Permalink

    Ďakujem pekne, pán Vašek! Lenže ja som sa už dávno rozhodnutá — ja sa vládnemu GESTAPU testovať nedám. Ako napísal Branislav vyššie — SNP!!!
    Ovce nech si idú za svojím bačom, môj bača to nie je!!!

    Reply
 • 31. októbra 2020 at 9:12
  Permalink

  POZNÁMKA K PODIVNÉ DVOJÍ MORÁLCE NEJEN DR. Ľ. BLAHY

  Vyvěsil jsem na webu Náš Restart vystoupení národního hrdiny Slovenské republiky JUDr. Štefana Harabina:

  https://nasrestart.cz/z-cerne-kroniky/1706-judr-harabin-dokedy-sa-nechate-podvadzat-grazlom-matovicom-who-zmenila-pandemiu-na-virozu

  Všecka čest, doktore Harabine! A má nejhlubší úcta! O to více jsem překvapen, nakolik si slovenský národ NEOCHVĚJNĚ A DOSLOVA TVRDĚ STOJÍ ZA SVÝM PŘEDSEDOU VLÁDY. A nejen slov. národ, ale také R. Fico, Ľ. Blaha či M. Kotleba. Ti všichni premiéra Matoviče max. podporují! Prostě šok!!! Jak se mohou tito politici dobrovolně podřizovat fašistickým a naprosto nesmyslným nařízením Matovičovy vlády?

  O to více, že WHO 14. října t.r. překlasifikovala pandemii Covid-19 na zcela běžnou virózu. Navíc, nošení roušek WHO nenařizuje, ale jen max. doporučuje. Tohle pánové Fico, Blaha a Kotleba nevědí, když se nechali otestovat jako stádo tupých ovcí? Kde je jejich hrdost? Že by za tím stály nemalé peníze, které pánové Fico a Blaha vrážejí do soukromých škol pro jejich děcka? Státní školy oběma pánům pro jejich děcka nešmakují…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *