Lukáš Perný dáva k dispozícii zdarma svoju hudobnú tvorbu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Vzhľadom na to, že po celom svete vznikajú v súvislosti s pandémiou COVID-19 iniciatívy hudobníkov a umelcov, ktorí v tomto kritickom čase zverejňujú svoju tvorbu, aby tak podporili ľudí v karanténe, k výzve sa pripojil aj spisovateľ a hudobník Lukáš Perný. Svoje albumy zverejňuje dlhodobo online, čo zdôvodňuje aj svojim principiálne komunistickým postojom k umeleckej tvorbe.

Na Youtube si môžete vypočuť nielen jeho sólové albumy (Psychedelic Winterland, Psychedelic Springland, The Rondel), ale aj spolupráce ako napríklad multižánrové albumy Theatrum Mundi a Astral Gate, ktoré nahral s multiinštrumentalistom Miloslavom Kollárom.

Na Youtube je tiež k dispozícii experimentálny film Zvuky z tohto sveta, do ktorého autor vytvoril experimentálnu hudbu (dielo recenzoval Tomáš Klimek). Online k dispozícii sú aj staršie nahrávky ako spolupráca s Kofim, Partikom Szentivánim, Petrom Turayom a ďalšími nahrávkami a videami, ktoré sú k dispozícii online.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *