Má vplyv hodvábna cesta na voľby prezidenta v SR?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Konečne !

Aj keď je to zatiaľ “len” memorandum, môžme sa tešiť aj z toho.
https://cz.sputniknews.com/…/201903189461800-Stezka-koleje…/

O tomto probléme bolo na Jote už písané viac krát. Problém to nazývam preto, lebo bola to Radičovej vláda, ktorá to hodila zo stola, ako nepotrebnú vec a na ktorej Fico pracoval roky!

Po Radičovej sa o slovo automaticky prihlásilo Maďarsko a asi približne pred rokom aj Rakúsko. Konkrétne Viedeň oznámila svetu, že je pripravená na výstavbu obrovského terminálu.

Keby ľudia nevolili liberálny fašizmus, mohli sme ho mať my (preto už nikdy nevôľte ľudí typu Čaputová/Kiska/Dzurinda).

Jedná sa asi o najväčší biznis v strednej Európe. Ba možno v celej Európe, pretože po dostavbe trate, stratia prístavy na Západe akýkoľvek význam. Všetok obchod s Áziou sa bude prekladať medzi Bratislavou a Viedňou.

Neurobte vo voľbách chybu !!!

Článok pôvodne vyšiel na Facebookovej stránke JOTA – Konceptuálna jednota.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *