Hodnotenie diela a osobnosti Vladimíra Mináča [VIDEOZÁZNAM]

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Predseda Matice slovenskej Marián Gešper inicioval spolu s matičnými vedeckými pracovníkmi veľkolepý triptych podujatí venovaný storočnici slovenského spisovateľa, esejistu, ale aj predsedu Matice slovenskej Vladimíra Mináča. Pri tejto príležitosti prehlásil, že išlo o vizionára, ktorého myšlienky presahujú až do dnešnej doby

Pri príležitosti storočnicovej spomienky vystúpil aj známy politológ, docent Eduard Chmelár, podľa ktorého je Vladimír Mináč jedným z najmúdrejších ľudí, ktorých porodila slovenská zem…

Rozsiahlu prednášku o filozofických postojoch Vladimíra Mináča si pripravil Dr. Lukáš Perný zo Slovenského literárneho ústavu Matice slovenskej, ktorú predniesol v Rimavskej Sobote tesne pred odhalením busty Vladimíra Mináča…

Tretím finálnym podujatím na počesť Vladimíra Mináča, ktoré bude spojené aj so 120-ročnicou Vladimíra Clementisa sa bude konať v októbri na Gunduličovej 12:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Hodnotenie diela a osobnosti Vladimíra Mináča [VIDEOZÁZNAM]

 • 15. januára 2023 at 4:30
  Permalink

  Finančná spoločnosť sa špecializuje na všetky oblasti.
  Poskytujeme vám ponuky pre všetky vaše finančné potreby s osobným úverom a investujeme do vašich veľkých projektov.
  a investujte do svojich hlavných projektov.
  Táto možnosť je vyhradená pre spoločnosti a vážne osoby, ktoré hľadajú pôžičku na financovanie svojich projektov.
  Ponúkame úvery pre jednotlivcov: spotrebné úvery, úvery na bývanie, nákupy úverov, nákupy dlhov na konsolidáciu všetkých dlhov do jedného úveru, školské úvery pre študentov, úvery na auto.
  Môžeme vám pomôcť financovať vaše projekty, ako je napríklad výstavba domu, kancelárie, firmy alebo projekt, ktorý si vyžaduje externé financovanie.
  Ľudia v núdzi nás môžu kontaktovať pre viac informácií o ponuke, ktorá má byť uspokojená: E-mail: poulaintherese4@gmail.com

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *