Medzinárodná hanba: Ministerstvo zahraničných vecí propaguje vulgárnu a nenávistnú stránku v sponzorovanej kampani

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ministerstvo zahraničných vecí bez štipky hanby propaguje tú najnenávistnejšiu stránku pôsobiacu na sociálnej sieti. Kam sme sa to dostali… Na titulnom obrázku môžete vidieť dôkaz toho, že politická kultúra na Slovensku je v hlbokom úpadku. Bude súčasťou politiky Ministerstva zahraničných vecí hatespeech ako spôsob oficiálne komunikácie? Bude minister Lajčák a pracovníci Ministerstva zahraničných vecí pri oficiálnej komunikácii používať výrazy ko**t, p*ča, k*rva?

Ľuboša Blahu pokrytecky tí istí ľudia obviňujú, že vraj šíri nenávisť a je vulgárny. Popri tom propaguje Ministerstvo zahraničných vecí stránku, ktorá reprezentuje absolútnu dekadenciu. To sme naozaj stratili všetku súdnosť? Budeme donekonečna ticho? Slovenská spoločnosť je kontaminovaná šírením totálneho úpadku prostredníctvom toho najodpornejšieho politického marketingu.

Je čas zaklopať na dvere agentúr Komplot a predajcov tričiek Kompot a spýtať sa ich, kto sú hrdinovia s vrecami na hlave a kto ich platí…
Taktiež by bolo zaujímavé spýtať sa vydavateľa Premedia, či náhodou neporušil zákon, či je to s touto knihou v poriadku z hľadiska porušovanie ľudských práv, autorského práva a napokon aj v otázkach urážky na cti…

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Len vďaka Vašej podpore dokážeme robiť kvalitnú a nezávislú žurnalistiku

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Medzinárodná hanba: Ministerstvo zahraničných vecí propaguje vulgárnu a nenávistnú stránku v sponzorovanej kampani

 • 24. mája 2019 at 20:10
  Permalink

  Pelegrini, Lajčák a táto stránka šíriaca nenávisť, jedno sú. Slušná väčšina sa, ale nezodvihne až kým sa nestane niečo čo ich naštartuje. Slovensko s väčšinou obyvateľov menších mestách a na vidieku, malým percentom internetovej prístupnosti a znalosti, je ovládané jednou mizernou STV a tromi súkromnými televíznymi spoločnosťami, ktoré plnia úlohy zadané ich pánmi.

  Reply
 • 24. mája 2019 at 20:58
  Permalink

  Súhlasím s autorom, len by nezaškodilo, keby sa upokojil a namiesto emotívnych výrazov poskytol viac informácií. Prevzal som to na Alternativy.sk, ale chýba mi tam, čo to bola konkrétne za akciu. Zrejme pozývanie na voľby do EP, ale kedy, kde, kto to organizoval. Pozrel som na stránku MZV, ale narýchlo som nič také nenašiel.

  Ďakujú všetkým účinkujúcim, ale na akej akcii? To vari autor očakáva, že čitatelia to budú zdĺhavo hľadať na internete?

  Reply
  • 26. mája 2019 at 19:29
   Permalink

   Je dôležité o akú akciu ide? Nie je relevantné to, že Min. ZV ďakuje aktivite takého spolku ako sú Zomri? Že premiér Pellegrini ich pozval na rozhovor na Úrad vlády SR? Že ich naša vláda takto legitimizuje?
   PS
   Ak ich premiér Pellegrini naozaj privíta, bude mať tiež na hlave vrece?

   Reply
   • 26. mája 2019 at 21:28
    Permalink

    Už som to vymazal zo stránky. Ak namiesto toho, aby sa upresnili údaje, mi je ešte vytýkané, nech držím hubu a krok, teda povinne tlieskam niečomu, hoci neviem dobre o čo ide, nemám dôvod to tam držať.

    Ak niečo uverejňujem, tak si chcem overiť, čo to bolo za akciu, zaujímajú ma súvislosti, aby som neuverejnil nejakú hlúposť. Ja síce nemám ilúzie o našom MZV a ministrovi Lajčákovi, ale na druhej strane nechcem byť obeťou opačných manipulácií. Vzniká tu totiž pochybnosť, akoby autor niečo zamlčal, buď cieľavedome, alebo náhodne. Ale skôr cieľavedome, ak sa nepodpísal a ani nemieni doplniť informácie.

    Ak sa DAVDVA cíti len klebetníkom, tak nech zverejňuje zaradom všetko.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *