Menej štátu. Čo tým liberálni neonacisti myslia?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Totálnu likvidáciu Slovenska !

V prvom rade nám siahli na mravnosť a podsúvajú nám cez goebbelsovské média zvrátené pseudocelebrity. Ľudí so stratou identity (psychická porucha), ktorí síce v mužskom tele, cítia sa byť ženami. Ľudí s kriminálnou minulosťou – veď nezáleží na tom či niekomu ublížil, ale má peniaze. Ľudí s defektnou morálkou, pre ktorých viac detí s viacerými ženami nie je nič neobvyklé.

Zavádzajú nám tu dvojité štandardy. Zámenu pojmov za dojmy vo forme eufemizmov (tzv. humanitárne bombardovanie ..atď). A to všetko na odstránenie chápania objektívnej reality.

V druhom rade sa pokúšajú nie že znížiť, ale doslova zničiť zdrojovú stabilitu našej vlasti. Dzurindové šialené “privatizácie” im nestačili. Sluha poslúchajúci na meno Sulík ”navrhuje” rozpredať všetko, včetne elektrárni ( o likvidácii elektrárni vo svete sme písali, sledujte všetko ohľadom Mochoviec).
https://spravy.pravda.sk/…/508223-sas-chce-riesit-mochovce…/

O bankách je asi aj škoda písať. A o Slovenskej korune zvlášť. Lenže z bánk (hoci nie sú naše) sa vytráca aj náš kapitál a nahrádza ho ten zahraničný.
https://spravy.pravda.sk/…/507968-banky-na-slovensku-su-st…/

A v neposlednom rade je to aj útok na naše hranice. 

Pred časom sa stretol maďarský a poľský premiér v Tatrách (mená uvádzať nebudem) a prenikli informácie ohľadom rozdelenia Slovenska. Faktom však zostáva, prepisovanie slovenských dedín a miest na juhu.

Tá rozpínavosť má korene aj v privatizáciách (rozkrádačkách). Cez privatizáciu Slovnaftu – k športu a “fanúšikom”. Ale proti nám.
Mimochodom, práve takto sa grupujú a cvičia podvratné kádre na rozdúchavanie vášni a “prácu” v uliciach. 
https://sport.aktuality.sk/…/zakaz-madarskej-statnej-hymny…/

Na severe prebieha príprava na odtrhnutie časti Slovenska formou tzv. kultúrnej spolupráce. Budujú sa cyklotrasy, CVČ (pionierske domy) sa orientujú na obdobné detské centrá voľného času v Poľsku (Nowy Sacz, Krakow…). Dokonca v niektorých múzeách je podsúvaná téma poľského zálohu 34 spišských miest a obcí Poľsku, pomaly ako najdôležitejšia udalosť mesta, či hradu v jeho histórii. Nečudo, že sa tam niektorí návštevníci spoza hraníc, cítia viac ako doma.

Pri kultúrnych (ale aj iných) spoluprácach, sa môže jedna strana pozerať na druhú, ako na svoju korisť. Pričom si to jeden z dvojice vôbec neuvedomuje.
“Chceli sme len to najlepšie. Dopadlo to ako vždy.”
”Cesta do pekla je vydláždená dobrými úmyslami.”

Trošku z histórie pre osvieženie pamäti. A to len pre to, aby sa história neopakovala.

28. júla 1920 si Poľsko privlastnilo 27 slovenských obcí s viac než 25-tisíc obyvateľmi. Na Orave to bolo 14 obcí (Bukovina-Podskalie, Harkabúz, Hladovka, Chyžné, Jablonka, Oravka, Pekelník, Podvlk, Sŕnie, Suchá Hora, Veľká a Malá Lipnica, Vyšná a Nižná Zubrica).
Na Spiši išlo o 13 obcí: Čierna Hora, Durštín, Fridman, Jurgov, Kacvín, Krempachy, Lapšanka, Nedeca, Nižné a Vyšné Lapše, Nová Belá, Repisko, Tribš.

Skrátka snažia sa nám zmeniť a prekrútiť všetko:
1.metodológiu -svetonázor
2.chronológiu -históriu
3.faktológiu -ideológie a náboženstvá 
4.ekonomiku -banky, peniaze
5.genocída -drogy, alkohol .. – to je jediné čo podporujú
6.vojna -to tu zatiaľ nemáme, ale majú ju pre nás nachystanú, viď Ukrajina

Takže ak človek nejde voliť, zabije sám seba a ani nevie ako !

Choďte voliť!
To je jediný legitímny spôsob zasahovania do svojej budúcnosti. 
A nikdy nevoľte liberálnu mafiu!

Článok pôvodne vyšiel na Facebookovej stránke JOTA – Konceptuálna jednota.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Menej štátu. Čo tým liberálni neonacisti myslia?

  • 26. júla 2019 at 11:45
    Permalink

    lol liberalny neonacisti :D to je uz len spojenie. Casto na MS rozny neonazi a alt-right komentuju ale gro su libertariani, klsicky liberali, crypto- ancap/ altruisti… a admini minimalne neonazi nie su zarucene.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *