Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vraj poslanci Európskeho parlamentu dnes (11.9.2018) rokujú o tom, či je v Maďarsku ohrozená demokracia… Slovenskí nemôžu rokovať o tom, akou hrozbou pre suverenitu bryndzových halušiek je Rusko… (niekto to zdržiava….).

Rozosmieva ma arogancia a hlúposť poslancov (a médií), ktorí chcú hlasovať o veciach, ktoré sú závislé na iných parametroch, ako je intelektuálna úroveň 150 alebo 751 hláv (kapustných? bravčových? vyzametaných?)

Metafyzika umožňuje „určiť“ výsledok súčtu 2+2, bez ohľadu na matematické pravidlá. Metafyzici sú ľudia, ktorí sa necítia necítia byť viazaný faktami, realitou  či vecnými údajmi. ONI SI MYSLIA… že Zem je plochá…že prvý deň Boh stvoril svetlo… že trh funguje efektívne… že Slnko sa točí okolo Zeme… že evolúcia nie je Darwinovým zistením, ale plodom pekelnej propagandy. Ich základným argumentom je, že ONI SI MYSLIA!

Naši METADEMOKRATI si myslia, že demokracia je len to, čo im vypláca tisícové apanáže a prepláca letenky po celom svete. METADEMOKRATI si myslia, že každá kritika izraelského nacizmu je antisemitizmom. METADEMOKRATI vedia, že Putin celý deň úkoluje mňa a tisícky občanov aby spochybňovali USA. (naposledy rozširujeme správu, že USA vadí súd pre ľudské práva v Haagu…).

Taký občan Klus má vo všetkom jasno (lebo je poslanec?). Takýchto „kúskov“ je v slovenskej politike o voľačo viac, ako pláva u mňa v žumpe…

Rozčuľujú ma títo nafúkaní páni, nosiaci sa ako vykastrovaní pávi v médiách.

Zavádzajú METADEMOKRACIU. Režim, v ktorom sú schopní odhlasovať, že 2+2 je desať, lebo si myslia vo Washingtone a Tel Avive, alebo že 2+2 určite nie sú 4, lebo to povedal Putin….

Metademokracia nepotrebuje fakty, stačia média, tanky a hlupáci.

Ing. Juraj Janošovský

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
7 thoughts on “Metademokrati

 • 20. septembra 2018 at 10:18
  Permalink

  Skvelý článok Juraj…
  Perfektne vystihnutá realita a obraz užitočných poskokov…
  Raz dávnejšie v jednej debate bolo spomenuté, že Kiska vyhral voľby len kvôli tomu, lebo bol väčší alfa samec ako Fico, tak som len podotkla, že je to tak a hlavne preto lebo ho volili alfa somári…
  Teraz, pri prečítaní článku som si na to spomenula.
  Ako nazvať ľudí, ktorí volia takých metademokratov?

  Reply
 • 20. septembra 2018 at 14:43
  Permalink

  Doplním o čerstvú aktualitu.
  Naši „ľavicoví“ Metademokrati si znovu s našou ústavou vytreli … a idú ústavne zakotviť 2. dôchodkový pilier. Vraj, ako píšu v dôvodovej správe, aby zabezpečili jeho nezrušiteľnosť.
  Nuž čo, privatizáciu staroby treba nejako zazichrovať. Hlavne v záujme tých, ktorí teraz s tými 8 miliardami špekulujú na finančných trhoch …

  PS
  A ten vládny „národný“ nám ide definitívne zavrieť huby.

  Reply
 • 20. septembra 2018 at 23:31
  Permalink

  A Vy ešte veríte nejakým politikom? Veď sú to len bábkoherci v rukách tých , ktorí nám v skutočnosti vládnu. Jedným to ide lepšie, druhým horšie a problémy nás – obyčajných ľudí ich vôbec nezaujímajú. Bijú sa len o svoje korytá aby ľahko prišli k majetku, zatiaľ čo Slovák drie od svitu do mrku aby zabezpečil svoju rodinu a tá je im , ako základná bunka štátu, ukradnutá. Potrebujú zabezpečiť predsa svoju rodinu, aspoň do piatej generácie. Viete ako hlasovali tkzv. ľavičiari v parlamente o genderovej ideológii ? Nájdite si to. A urobte si obraz. Ten, čo nemá názor a hlasuje akože sa zdržal nám tu každodenne vypisuje litánie aký je ľavičiar. Veď nám – hlupákom stačia aj rôzne „balíčky“. „Balíky“ si delí niekto iný.

  Reply
 • 29. septembra 2018 at 23:04
  Permalink

  Uff. Bežne tu chodím nájsť poznanie, kam až ľudská hlúposť siaha. Ale tento súdruh znova našiel nové dno.
  Tu sa nedá ani smiať a ani plakať . Tento generátor náhodných slov je jednoducho generátor:))

  Reply
 • 29. septembra 2018 at 23:05
  Permalink

  No Laco.. i keď nie úplne konečne tu s niečím súhlasím. A tých ktorých kritizujete sú tzv. ľavičiari.

  Reply
 • 30. septembra 2018 at 10:24
  Permalink

  Súdruh Brežnev ak chcem aby sa ľavica zmenila musím ju kritizovať. Pravica ma nezaujíma. A tí , ktorí sú akože ľavičiari a občas o nich mainstream zakopne, majú s ľavicou veľmi málo spoločné. Vy napríklad len meno. Ale dobre, že tu občas nakuknete pri svojej bohumilej činnosti. Aspoň si vieme urobiť obraz o opačnej strane.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *