Michelko: Moratórium a Nicholsonová vs. Ábel Ravasz

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Vysvetlenie prečo som proti moratórium na prieskumy. Viem, že agentúry klamu, manipulujú a zavádzajú, ale ak je človek zorientovaný dá sa s tým žiť. Treba ich referencovať, ukázať aké majú odchýlky, či a ako často sa mýlia , a vždy v koho prospech a v koho neprospech. Koľko stojí jedno percento v prieskumoch, ako to chodí, povedal už v roku 2004 Edo Chmelár. Podstatné sú však trendy a tie pre človeka čo to pravidelne sleduje sa dajú  odhadnúť.   Mimochodom aj v roku 2016 agentúry namerali prudký nárast Kotlebovej ĽS NS a prudký pokles KDH, len už to nemohli oficiálne uverejniť. Vtedy začali slniečkari masívne mobilizovať, ale ako vieme už to nepomohlo. Ako fatálne zlyhal Ravasz pri diskusii s Nicholsonovou. Ako je možné , že podpredseda vládnej strany  neviem odhaliť a usvedčiť nekonečne pokryteckú a afektovanú Nicholsonovú ? Prečo sa jej nespýtal, ako sa cíti keď jej vstup do politiky odobril samotný Kočner, a len vďaka nemu v nej dodnes pôsobí ? Prečo sa jej nespýtal, prečo ani slovkom nenamietala proti vstupu do Gorilej vlády v roku 2010, keď už v roku 2009 čítala spis Gorila ?Prečo sa to nikdy nepýtala Sulíka, ktorému jej manžel prepis Gorily odovzdal  asi pol roka pred voľbami. Alebo verila krištáľovo čistému a ctihodnému Dzurindovi a Miklošovi ? Môže takejto osobe niekto veriť, že jej ide o boj s korupciou. Kde bol Kovačič, prečo sa jej to nespýtal ? Dokedy budú fatálne  zlyhávať prestituujúci novinári a slabo pripravení koaliční politici. Dokedy bude mediálna alternatíva suplovať média verejnej služby ?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Michelko: Moratórium a Nicholsonová vs. Ábel Ravasz

  • 7. novembra 2019 at 13:18
    Permalink

    Nesúhlasím s názorom pána Michelka ohľadom jeho presvedčenia, že moratórium 50, je zamerané na poškodenie Harabinovej VLASTi. Je pre mňa trochu zarážajúce, že považuje výsledky tzv. prieskumných agentúr (podľa mňa reklamných), zverejnené médiami, za smerodajné.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *