Najnovšie Blahove fejtóny a videokomentár

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

To, čo si dovoľuje ambasáda USA na Slovensku, už prekračuje všetky medze. Neuveríte, aký nám poslali list. Oni si asi fakt myslia, že sme ich kolónia. Už dlho ma niekto takto nevytočil! Toto je moja odpoveď – dajte preč paprče od slovenského parlamentu!

DNEŠNÝ DEŇ V SKRATKE

1. FACKA PRE OLIGARCHOV

V parlamente ideme schváliť zákon, ktorým obmedzíme moc oligarchov. Politické strany nebudú môcť financovať špinavé finančné skupiny z pozadia a obmedzia sa aj dary a finančné limity na kampaň. Hádajte, kto najviac vyvreskuje proti. Beblavý.

Samozrejme, proti obmedzeniam pracháčov sú vždy len strany oligarchov, ktoré chcú zase naliať do kampane milióny, aby oblbli ľudí. Za projektami Spolu, Progresívne Slovensko a Za ľudí stoja ťažké prachy od finančných skupín a milionárov, ako sú vlastníci Esetu, denníka SME či iných oligarchov.

Chcú si za svoje prachy kúpiť demokraciu. Nie, nie, Palmička Utáraná, také ľahké to nebude.

2. MATOVIČA OPUSTILA MISS REMIŠOVÁ, SAS-KU OPÚŠŤA MISS MATURITA – OPOZÍCIA JE NA DNE

Nicholsonová požiadala o pozastavenie členstva v SaS. Je len otázkou času, kedy nadobro opustí stranu. Ten pocit, keď už je SaS v takom zúfalom stave, že v nej nechce ostať ani Miss Maturita… Riško, ak si smutný, daj si rohlík. Teplý.

Ja len, že keď ste ako politická strana v opozícii, obvykle je to priestor na to, aby ste voličsky rástli. Nemáte zodpovednosť, sľubujete, kritizujete. A vláda vždy urobí nejakú chybu, vždy je ju za čo kritizovať, vždy sú ľudia za niečo nespokojní. Taká je logika veci.

Spomeňte si, ako po dvoch rokoch v opozícii dopadol SMER-SD vo voľbách v 2012 – získal 44%. A teraz si to porovnajte s parlamentnou opozíciou dnes: OĽaNO padlo na 5% a Matovičovi sa komplet rozpadol klub; SaS-ke odchádzajú kľúčoví poslanci a strana padá strmhlav dolu, SME RODINA sa prepadá… Sorry, ale väčších babrákov svet ešte nevidel.

Takto dopadnúť po ôsmych rokoch v opozícii, uf, to je normálne na uterák. Čaute, hoši, ide vám to, len tak ďalej!

3. AK SA TOTO POTVRDÍ, PROGRESÍVCI SPÁCHALI NAJVÄČŠÍ PODVOD V DEJINÁCH SLOVENSKEJ POLITIKY

V médiách sa objavila správa, že predseda Progresívneho Slovenska Truban svoju IT firmu predal za vyše 10 miliónov, pričom jej trhová hodnota sa vraj odhadovala na nejaké 4 milióny.

Objavili sa dohady, že mu niekto takto prihral 6 miliónov, aby mohol legálne financovať svoje politické projekty – len pripomeniem, že Truban mimoriadne štedro investoval aj do kampane Zuzany Čaputovej.

Ak by sa potvrdilo, že došlo k takejto kriminálnej machinácii, tak je to ťažká práčka peňazí. Takto to totiž obvykle robia mafiáni, keď perú peniaze – kupujú veci za premrštené sumy a rozdiel si nechávajú.

A to len pripomínam, že veľkí progresívci tu vraj idú bojovať za slušné Slovensko bez Bašternákov a podvodov. Aha. Tak to im fakt gratulujem.

Prepáčte, ale ak sa toto podozrenie potvrdí, tak Progresívne Slovensko nebude stáť pred otázkou, či dostane 10 alebo 15 percent, ale či dostane 10 alebo 15 rokov. V base.

4. UKRAJINA KRITIZUJE BLAHU – ĎAKUJEM, NEMUSELO BYŤ

Posledná drobnosť sa týka mňa. V SME na mňa zaútočil ukrajinský veľvyslanec. Lebo som kritizoval „ukrajinských fašistov“ v Rade Európy. Mal som na mysli poslanca Ljaška, ktorého za fašistu považujem. A ukrajinskému veľvyslancovi sa to nepáči. A mne to je srdečne jedno. Pretože pravda je pravda a tá sa skryť nedá.

Ale z článku denníka SME by človek nadobudol dojem, že Rusko získalo naspäť hlasovacie práva v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy len vďaka mne.

Nie, milí kolegovia z Penty, takú moc nemám. Ale pokojne to o mne šírte, hrozne sa z toho teším. Fakt som sa snažil a Rusku som pomohol.

Píšte, aký som ruský agent, Putinov trol, proruský komunista a tak. Mne to neuveriteľne politicky pomáha. Ďakujem. A som strašne rád z toho, ako zúrite, že boj o Radu Európy ste prehrali ako malí chlapci.

No čo poviete, priatelia, veselý deň, že? :-)

VČERAJŠÍ KOMENTÁR K ČAPUTOVEJ

Aké symbolické! Prvá zahraničná návšteva Čaputovej smerovala do Česka, pretože taká je tradícia a to nedokáže porušiť ani ona. Ale hneď druhá návšteva smerovala tam, kde to jej srdiečko ťahá najviac.

ČO ĽÚBI ZUZANKA NAJVIAC?

Nie je to ani Nemecko, ani Francúzsko, ani krajiny V4 či susedné Rakúsko. Nič z toho. Je to NATO. To naša rozprávková víla miluje najviac.

Miluje organizáciu, ktorá v roku 1999 zabíjala Srbov a neskôr sa podieľala na rozvrate Líbye.

NATO je pre ňu dôležitejšie než všetko ostatné. Než susedia, než Európa, než veľmoci. Len a len NATO. Militaristická mašina, ktorú ovládajú Američania. Celé zle.

NATO, AMERIKA, ZBRANE A VOJNY – PRIORITY NAŠEJ PREZIDENTKY

Zuzanka dnes vyslala signál, že bude slúžiť v prvom rade Amerike, NATO, kovaným rusofóbom a zbrojným lobistom.

Mňa by len zaujímalo, ako prebiehal rozhovor s generálnym tajomníkom NATO Stoltenbergom, kedže – ako vieme – Zuzanka namiesto učenia sa angličtiny preferuje pražské koncertíky na svoju slávu a popíjanie chladeného plzníka.

UČILI STE SA SLOVÍČKA, MADAM?

Predpokladajme, že základné anglické frázy už pani prezidentka zvládla. A tak to vyzeralo asi takto:

„Hello, my name is Zuzana. I love NATO. America is great again. Russia is evil. Brussels is super. It is my real home. I fight evil. I removed the waste dump in Pezinok. Long live Liberalism. Bye-bye.“

NAČO NATO?

Myslím, že Stoltenberg sa ešte teraz smeje, čo ho to dnes došlo navštíviť. To akurát nám na Slovensku je z toho do plaču. Preboha, načo NATO ako hneď druhá zahraničná cesta?

Bez jazyka, bez národného povedomia, bez úcty k mieru, bez kompetentnosti. Madam President from Pezinok.

LIKVIDÁCIA ŠTÁTNEHO JAZYKA?

Sulíkovci navrhujú vypustiť zo zákona o štátnom jazyku ustanovenie, podľa ktorého má štátny jazyk prednosť pred ostatnými jazykmi používanými na území SR. Šialenci!

Z časopisu EXTRA PLUS sa ma pýtali, čo si o tom myslím. Nuž, toto.

SAS BY ZJAVNE NAJRADŠEJ NAHRADILA SLOVENČINU ANGLIČTINOU

SaS útočí na slovenský jazyk už dlhodobo. Podľa ich neoliberálnej ideológie je štátny jazyk samo osebe niečo zvrátené, pretože všetci sme vlastne len liberálni individualisti, ktorí máme hovoriť po anglicky a stať sa 51. štátom USA.

Slovenčinu treba zrušiť, Slovensko takisto a Slováci majú otročiť v západných korporáciách. A ak náhodou chránite národný jazyk a kultúru, tak ste vlastne fašista či komunista.

Pretože každý, kto hovorí o niečom kolektívnom, o nejakých tradíciách, komunitách, jazyku a jeho ochrane – je vlastne nepriateľ liberalizmu.

ŠTÚR SA MUSÍ V HROBE OBRACAŤ

Slovensko je pre nich prežitok – nesmie sa hovoriť o národe, dejinách či jazyku. Jediné, čo existuje, je trh, biznis, konzum a Amerika. Hrôza!

Takýto návrh je škandalózny! A navyše protiústavný. Ale len nech slniečka ľuďom ukazujú, čo sú zač. Toto tu reálne hrozí, ak by tu vládli strany ako SaS či PS/Spolu.

Oni zlikvidujú Slovensko. Štúr sa musí v hrobe obracať.

A potom, nech mi niekto hovorí, že liberalizmus nie je hrozba. Jasné, že je hrozba. Tá najväčšia.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Najnovšie Blahove fejtóny a videokomentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *