Niekoľko trefných statusov Ľuboša Blahu o novinároch, roku 1989 a geopolitike

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Politológ a filozof Ľuboš Blaha v poslednom čase pritvrdil v šírení osvety na sociálnych sieťach. Venoval sa úpadku slovenských novinárov, roku 1989, ale aj geopolitickým témam.

Tvrdý odkaz slovenským novinárom

Je to nevzdelané, miluje to USA a nenávidí to ľavicu, čo je to?
Slovenský novinár… Priatelia, už mám našich médií fakt po krk. Jasné, slovenské médiá vlastnia oligarchovia a finančné skupiny, čiže iba dokola manipulujú v prospech najbohatších ľudí, veľkých firiem a vplyvných západných ambasád. Ohlupujú masy a indoktrinujú elity. To je ich zmysel a všetci to vedia. Písal som o tom podrobne v knihe Matrix kapitalizmu. Ale treba povedať aj povestné bé. Nie je to len o majiteľoch. Je to aj o novinároch. A teraz nemám na mysli Kordu, z ktorého sa vykľulo jedno obyčajné úchylné prasa. Ani Hríba, ktorý si necháva platiť cestu s Kiskom do USA a potom ho za odmenu oblizuje v úvodníkoch ako taká prostitútka. A dokonca nemám na mysli ani Strižinca z RTVS, ktorý vo svojej nekonečnej nekompetentnosti pravidelne prerušuje hostí v polke vety, keď idú povedať pointu, len aby zo seba vykoktal nejakú úplne banálnu moralizátorskú otázku: hej, hej, až z toho naskakujú zimomriavky, keď to človek každý týždeň vidí v priamom prenose. Ale dobre, zvykli sme si – toto všetko už patrí k slovenským médiám ako folklór. Preto sú z nich ľudia takí znechutení a veria hocijakej konšpiračnej hovadine, lebo už nedokážu veriť týmto klaunom. Ale preboha – keď si už niekoľko dní po sebe dovoľuje šéfredaktor portálu Aktuality.Sk, istý Bardy, bývalá bulvárna podržtaška z lokálneho večerníka, kopať do ďaleko vzdelanejších ľudí ako je Chmelár či Hrnko a ešte to robí z pozície akože nestranného a nezávislého novinára, tak mňa už ide prisámvačku poraziť z toho, koľko bezočivosti sa ešte zmestí do slovenskej žurnalistiky! Keď sme už pri téme 17.novembra, tak nech mal bývalý režim akékoľvek obmedzenia, tak jedno nedopustil: aby mohol robiť novinára hocijaký drzý nedovzdelaný adolescent, ktorý ani len nevie prejaviť úctu k ľuďom, ktorí učia na školách, píšu vedecké knihy a roky sa venujú politológii či histórii. Myslel som si, že slovenská žurnalistika nemôže klesnúť na väčšie dno – všimnite si meno Bardy a zistíte, že môže. Korda je v porovnaní s ním len neškodný Prúša  Čo si tento pán v poslednom čase dovoľuje, to je cez všetky čiary: Aktuality sa pod jeho vedením menia na dno slovenskej žurnalistiky, čo je v súboji s penťáckou SME a perverzným Týždňom neuveriteľný výkon – fakt gratulujem.


Slovenská opozícia a fanatická rusofóbia v súvislosti s prejavom Danka v ruskej Dume

Luboš Blaha na Kubánskej ambasáde

Posledný marxista na Slovensku?

Euroskepsa a lieková agentúra

Na záver status venovaný 17. novembru, ktorý zarezonoval slovenskou verejnosťou…


Video z diskusie o európskom jadre, zaznamenané Jánom Bošanským z OTV

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Niekoľko trefných statusov Ľuboša Blahu o novinároch, roku 1989 a geopolitike

 • 24. novembra 2017 at 10:08
  Permalink

  slovenské sorošovské media a ich prestitutov ignorujem už dávno a tak ani neviem že existuej nejaký portal aktuality.sk
  to je jedina cesta, ich uplna ignoracia a cerpanie informacii z inych zdrojov

  Reply
 • 24. novembra 2017 at 10:31
  Permalink

  Tie statusy majú „grády“, až sa mi hlava zatočila. Bláha blaho národa! Zlaté detičky!

  Reply
  • 29. novembra 2017 at 19:05
   Permalink

   Tak teraz musím reagovať sama na seba. Po hlasovaní o zmrazení platov poslancov ma pri mene Ľ.Bláhu ten otáznik poriadne vyrušil a vymieňam výkričnik za otáznik: Bláha blaho národa? Hlboké sklamanie! Hlboké sklamanie!!! Mnohí ľudia prežívajú z výplaty do výplaty !

   Reply
 • 24. novembra 2017 at 17:46
  Permalink

  ci si otvorime a zapneme pravicove srackarne HN, Dennik N, tyzden. Plus 7 dni, a pod., alebo statnu RTVS, vsade sa na nas v spravodajstve vali zapadna propaganda a rovnake modre hovna, je zrejme ze RTVS su po Mikovi este stale vo vleku pravicovej protivladnej propagandy a denne blabocu ako je na tom Slovensko zle a ako velmi nenavidime Rusov :-( … drzime novemu sefovi spravodajstva palce aby sa RTVS z tychto opozicnych blabotov vymanila v prospech celeho Slovenska :-) .. https://img20.dreamies.de/img/740/b/eeapl3nqmc8.jpg

  Reply
 • 7. januára 2018 at 23:16
  Permalink

  Politológ a filozof?
  Nie náhodou trúba?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *